02:43 (GMT -4)
En | Ru | Az | Tr
Advertisements:

Yesterday Scores

Order by: Time / League
refresh Refresh
Download Android Free Livescores APP
UEFA Europa League
F15:00Eintracht Frankfurt

3

2:0 Benfica

1

[0-0] H2H
F15:00Valencia

1

2:0 Villarreal

4

[0-0] H2H
F15:00Chelsea

4

4:3 Slavia Praha

2

[0-0] H2H
F15:00Napoli

2

0:1 Arsenal

1

[0-0] H2H
Finland Veikkausliga
F11:30SJK Seinajoen

5

0:0 HJK Helsinki

1

[0-0] H2H
Egyptian Premier League
F11:00Ismaily 0:2 Zamalek

1

[-] H2H
F14:00EL Ahly

5

0:1 Pyramids FC

3

[-] H2H
International Club Friendly
F08:00JS Hercules

1

2

1:3 AC Oulu

4

[0-3] H2H
F08:00Lokeren 2:3 KMSK Deinze[1-2] H2H
F08:00Cyprus U16 0:0 HaitiU17[0-0] H2H
F09:00FC Jazz 2:2 MuSa

4

[1-2] H2H
Advertisements:
F09:00Volyn

2

3:3 Lviv Region

2

[2-2] H2H
F10:00Holland U16 4:2 Italy U16[0-0] H2H
F11:50JaPS 1:7 Gnistan Helsinki[0-0] H2H
F13:30Thes Sport 1:2 Mechelen[0-0] H2H
F23:00Punjab

2

2:1 FC Goa

2

[1-0] H2H
S09:45Mypa 0:0 Peltirumpu H2H
International Friendly
F05:00Bosnia U18 1:2 Serbia U18[0-0] H2H
F22:00Hong Kong U18 China 0:2 Myanmar U18[0-2] H2H
Russian National Football League
F13:00Baltika Kaliningrad

4

1:1 Sibir Novosibirsk

2

[0-0] H2H
England U23 1.Liga
F08:00Crystal Palace U23

1

2:3 Watford U23

1

[-] H2H
F10:00West Bromwich U23 1:1 Southampton U23[0-0] H2H
S.F.L. Under 20 Youth Division
F09:00Hearts U20

2

0:0 Ross County U20

3

[-] H2H
Persian Gulf Pro League
F10:30Saipa

1

2:5 Sepahan

1

2

[0-0] H2H
F10:45Naft Masjed Soleyman

1

0:0 Esteghlal Khozestan

2

[0-0] H2H
France Ligue 3
F14:30Cholet So

1

0:1 Le Mans

3

[0-0] H2H
Venezuela Segunda Division
F15:00Universidad Central

2

2:0 Diamantes de Guayana

2

[0-0] H2H
Primera Division de Venezuela
F16:00LALA FC

2

2:1 Deportivo La Guaira

2

[-] H2H
F16:00Atletico Venezuela

3

1:0 Deportivo Tachira

2

[0-0] H2H
F16:00Estudiantes Merida F

1

4:0 Zulia FC

2

[-] H2H
Uzbek League
F08:00FK Andijon

2

3:1 Nasaf Qarshi

3

[2-1] H2H
Advertisements:
F09:15Pakhtakor

1

2:0 Dinamo Samarqand

1

[0-0] H2H
F10:15Buxoro FK

4

0:2 Lokomotiv Tashkent

2

[0-0] H2H
Ukraine Division 2
F06:00FC Sumy 0:0 Obolon Kiev

1

[0-0] H2H
F09:00Hirnyk-Sport

3

2:1 Kolos Kovalyovka

1

[1-1] H2H
F10:00Ahrobiznes TSK Romny

3

0:2 Balkany Zorya

3

[0-1] H2H
Uganda Division 2
F09:00Dove FC

3

4:1 Water FC

1

1

[0-0] H2H
F09:00Nebbi Central FC

1

0:2 Wakiso Giants FC

2

[0-2] H2H
S09:00Kireka United 0:0 Kiboga Young FC H2H
S09:00Kyetume FC 0:0 Defense forces H2H
UAE U21 Cup
S08:55Al Arabi Umm Al Quwa 0:0 Al Urooba U21 H2H
United Arab Emirates U21
F09:55Wasl Dubai U21

4

4:1 Al Fujairah U21

1

[0-1] H2H
UAE RL
F10:00Baniyas SC Reserves

1

1:0 Al-Dhafra (R)

3

[1-0] H2H
F10:00Al Wahda Abu Dhabi R

2

1:2 Al Ahli Dubai Reserv

3

[0-0] H2H
Tanzania Ligue 1
F09:00Ndanda FC 1:0 Azam[0-0] H2H
Swden Women Division 2
F13:00Brommapojkarna (w) 1:2 Sundsvalls DFF (w)[0-0] H2H
Sweden U19
F08:00FC Djursholm U19

1

1:2 GIF Sundsvall U19

3

[1-2] H2H
S11:59IF Elfsborg U19 0:0 Orgryte U19 H2H
S11:59Kalmar FF U19 0:0 Osters U19 H2H
F13:00Angelholms FF

2

3:0 Vinbergs IF[0-0] H2H
F13:00IFK Malmo FK

2

0:1 Qviding FIF[0-0] H2H
Advertisements:
F13:30Assyriska BK

3

4:1 Stafsinge IF

1

[0-0] H2H
F12:30Asarums IF FK

1

3

1:1 Nosaby IF

2

[0-0] H2H
F13:00Dalstorps IF

3

1:0 Raslatt SK

4

[0-0] H2H
S09:00Gamla Upsala SK 0:0 FC Gute H2H
S09:00Sundbybergs 0:0 IFK Mora FK H2H
F13:00Friska Viljor FC 2:1 IFK Umea[0-0] H2H
F13:00Umea FC Academy 1:2 Taftea IK

1

[0-0] H2H
F13:00Skelleftea FF

1

2:3 IFK Lulea[0-0] H2H
F13:00Sandviks IK 0:2 Pitea IF[0-0] H2H
Sweden Div 3 Mellersta
F12:15Vargarda IK

1

1

1:3 Vanersborg FK

3

[0-0] H2H
Sweden 3.div Mellersta Norrland
F14:00Vartans IK

1

4:0 Brottby

2

[0-0] H2H
S13:00IFK Harnosand 0:0 Sund IF H2H
S13:00IK Kongahalla 0:0 Jonsereds IF H2H
S13:00Rengsjo SK 0:0 Bollnas GIF FF H2H
S13:00Syrianska Eskilstuna 0:0 FOC Farsta H2H
S13:00Vaxjo United FC 0:0 Vaxjo Norra IF H2H
S13:00Varbergs GIF FK 0:0 Skene IF H2H
S13:30Iggesunds IK 0:0 Lucksta IF H2H
S13:30Trollhattans BoIS 0:0 Melleruds IF H2H
S13:30Ostavall IF 0:0 Stöde IF H2H
Advertisements:
S13:30Vimmerby IF 0:0 Tranas FF H2H
S13:30Vaksala SK 0:0 Vallentuna BK H2H
S13:30Slätta SK 0:0 Forssa BK H2H
S13:30Adolfsbergs IK 0:0 Kumla H2H
S13:30Hertzöga BK 0:0 Yxhults IK H2H
S14:00Marsta IK 0:0 Fanna BK H2H
SVK U19 A
F05:00Slovan Bratislava U1

2

4:1 MSK Zilina U19

2

[2-1] H2H
F05:00FC Tatran Presov U19

1

0:2 DAC Dunajska Streda

3

[0-1] H2H
F08:00Trencin U19

2

0:2 Spartak Trnava U19

1

[0-0] H2H
F08:00MFK Zemplin Michalov

2

1:2 FC Nitra U19

1

[0-0] H2H
F08:00ZP Sport Podbrezova

1

5:1 FK Senica U19

1

[3-1] H2H
Switzerland 1.Liga Promotion
F13:30Bavois

2

3:3 SC Cham

4

[0-0] H2H
F14:00FC Sion U21

1

0:1 Koniz

1

[0-0] H2H
Spanish Bizkaia-Tercera Division
F04:45Santa Catalina Atlet 0:4 Mallorca B[0-0] H2H
F05:15Santutxu FC 2:0 CD Lagun Onak[0-0] H2H
F05:15Suodu Pei

2

1:0 Santurtzi CD

3

[0-0] H2H
F05:30CD Ardoi Draw

2

1:3 CD Cortes[0-1] H2H
F05:30CD Subiza

1

3:0 Alesves

5

[2-0] H2H
F05:30CP Calasancio 1:0 CF Rapid De Murillo[0-0] H2H
F05:30Ribamontan Al Mar CF

1

6

1:2 CD Cayon[0-1] H2H
Advertisements:
F05:30Portugalete

1

4

2:1 SD Deusto

5

[1-1] H2H
F05:30Mostoles 1:0 Parla Escuela

3

[0-0] H2H
F05:30CD Vicalvaro

2

2:2 CF San Agustin

1

[0-1] H2H
F05:30Villaverde Boettiche

3

2:1 CDF Tres Cantos

2

[2-0] H2H
F06:00Polvorin

4

0:1 Deportivo Ourense

1

4

[0-0] H2H
F06:00CF Platges De Calvia

2

1:0 Ibiza Islas Pitiusas

2

[0-0] H2H
F06:00Huercal

4

4:1 La Union CF

3

[0-1] H2H
F06:00Cacereno

3

1:0 Atletico Pueblonuevo

6

[1-0] H2H
F06:00Merida

2

4:0 Olivenza FC

1

[3-0] H2H
F06:00CD Montijo

2

1:1 RCP Valverdeno

4

[0-0] H2H
F06:00UP Plasencia

4

2:0 Extremadura B

4

[1-0] H2H
F06:00CD Agoncillo 0:1 CD Berceo[0-0] H2H
F06:00AD Almudevar 0:1 Tamar Ritter

1

[0-0] H2H
F06:00CD Binefar

4

1:0 Club Deportivo Sarin

3

[0-0] H2H
F06:00Villanueva

2

2:1 Casetas

1

[1-0] H2H
F06:00Tomelloso

6

2:1 Mora CF

4

[1-0] H2H
F06:00La Roda CF

4

1:2 Manchego Ciudad

3

[0-0] H2H
F06:00Atletico Albericia

6

0:1 CD Guarnizo

2

[0-1] H2H
F06:00Solares

1

0:0 Racing B[0-0] H2H
F06:00Bermeo

4

3:3 SD San Pedro[1-0] H2H
Advertisements:
F06:00Ordizia KE

3

0:0 SD Beasain

3

[0-0] H2H
F06:00SD San Ignacio

2

1:0 Real Sociedad C

3

[1-0] H2H
F06:00Atletico Pinto

4

0:1 RSD Alcala Henares

4

[0-0] H2H
F06:00CD Canillas

3

1:0 Alcorcon B

2

[0-0] H2H
F06:00CF Pozuelo Alarcon

3

3:1 Alcobendas Sport

3

[2-0] H2H
F06:00Union Viera

3

4:1 Panaderia Pulido

2

[1-0] H2H
F06:15Yague CF

1

0:0 CDFC La Calzada

1

[0-0] H2H
F06:30Beroil Bupolsa

1

0:1 CD La Virgen Del Cam[0-1] H2H
F07:00CD Santa Ursula

2

1:0 CD Mensajero

1

[0-0] H2H
F07:15Villa Santa Brigida

1

5

1:1 La Quadra

1

4

[1-0] H2H
F08:20Song clade pull

1

1:0 CE Mercadal

1

[1-0] H2H
F09:00UD Poblense

2

1:1 Formentera

3

[1-0] H2H
F10:30CF Soller

3

1:1 Santanyi

3

[0-0] H2H
F10:30CP Villarrobledo

3

3:2 CD Guadalajara

5

[0-0] H2H
F10:30CA Bembibre

1

2

0:4 Numancia B

2

[0-0] H2H
F11:00Pena Sport

3

1:1 UD Mutilve

4

[0-0] H2H
F11:00SD Logrones

1

3:0 CD Autol

2

[0-0] H2H
F11:00Utebo FC

1

4:0 AD Sabinanigo

3

[0-0] H2H
F11:00La Solana

3

0:1 Villarrubia CF

2

[0-0] H2H
F11:00Marino luanco 5:0 Madalena de Morcin

3

[0-0] H2H
Advertisements:
F11:00UC Ceares 1:1 L Entregu CF

1

1

[0-0] H2H
F11:00Sestao

2

1:1 JD Somorrostro

1

[0-0] H2H
F11:00Cultural Leonesa B

1

6:0 CD La Granja

4

[0-0] H2H
F11:30Silva SD

3

2:3 Racing Villalbes[0-0] H2H
F11:30CD Azuaga

1

3:0 CD Calamonte

4

[0-0] H2H
F11:30Almagro CF

3

0:1 Suokuaili Moss

4

[0-0] H2H
F11:30CF Briviesca Norpetr

2

1:1 Burgos Promesas

4

[0-0] H2H
F11:30SC Uxama

5

2:4 Atletico Astorga[0-0] H2H
F11:30Tenerife B

2

3:0 CD Union Sur Yaiza

4

[0-0] H2H
F11:59Compostela

1

3:0 CD Arenteiro

1

[0-0] H2H
F11:59CD Manacor

2

2:2 CD Ferriolense

3

[0-0] H2H
F11:59CD Arnedo

1

4:0 CCD Alberite

4

[0-0] H2H
F11:59CD Bezana

5

1:1 SD Laredo

1

2

[0-0] H2H
F11:59SD Textil Escudo

4

2:0 Velarde

3

[0-0] H2H
F13:00Arroyo Club Polidepo 1:1 AD Llerenense

1

3

[0-0] H2H
F13:00Rayo Vallecano B

2

2:0 DAV Santa Ana

1

4

[0-0] H2H
F14:00CD Buzanada

1

4

1:1 Marino

5

[0-0] H2H
F14:00LHospitalet

3

1:2 Figueres

2

[0-0] H2H
F14:00FC Asco

4

1:1 FC Santboia

3

[0-0] H2H
F14:00Sant Andreu

3

3:1 UE Castelldefels

2

[0-0] H2H
F14:00Eldense

6

2:0 Atzeneta UE

4

[0-0] H2H
F14:30Santfeliuenc FC 3:0 FC Martinenc[0-0] H2H
F14:30Pobla De Mafumet CF

3

2:1 CP San Cristobal

2

[0-0] H2H
F14:30Novelda CF

3

1:0 Jove Espanol

1

5

[0-0] H2H
F14:30Cerdanyola del Valle

2

0:1 UA Horta

2

[0-0] H2H
F15:00AD Siete Villas

2

2:2 SD Torina

5

[0-0] H2H
F16:00UD Tamaraceite

4

2:2 UD San Fernando

3

[0-0] H2H
S11:00CF Alondras 0:0 Ribadumia CF H2H
Spain Segunda Women
F08:00CDE Olimpico De Madr

1

3:1 Aguilas de Leon Wome

1

[1-0] H2H
F14:00CFF Maritim Women

2

0:2 CF Joventut Almassor[0-0] H2H
S11:00UE Cornella 0:0 Ontinyent CF H2H
F06:00Barakaldo CF

2

1:1 CD Tudelano

4

[0-0] H2H
F06:00Union Langreo 0:2 Athletic Bilbao B

2

[0-1] H2H
F11:59Cultural de Durango

3

4:4 Gimnastica Torrelave

4

[0-0] H2H
Spanish Segunda Division B
F11:00Pontevedra 3:1 Rapido de Bouzas[0-0] H2H
F14:00Real Madrid Castilla

3

1:0 Deportivo La Coruna

2

[0-0] H2H
Primera Division de El Salvador
F17:30Municipal Limeno

3

2:0 CD Sonsonate

4

[0-0] H2H
Slovenia Cup Women
F11:00ZNK Krim (w)

2

4:2 ZNK Radomlje (w)[0-0] H2H
Slovenia women's League
F10:00Lokomotiva Kosice Wo 1:4 TJ Spartak Myjava(W)[0-2] H2H
Slovakia 3.Liga
F10:00Cadca

1

0:4 Ruzomberok B

1

[0-2] H2H
Serbia Srpska Liga
S06:57FK Brodarac 0:0 OFK Belgrade H2H
Senegal Premier League
F13:00Generation Foot 6:0 SONACOS[0-0] H2H
Scotland WPL
F15:00Celtic (w)

1

1:2 Glasgow City (w)[0-0] H2H
Scotland Football League Women
F14:15Partick Thistle Wome

1

0:0 Kilmarnock (w)[0-0] H2H
Russia Youth Championship League
F08:00FK Anzhi Youth

1

0:2 FC Terek Groznyi You

2

[0-1] H2H
Russia Div 2 East
F04:30SY Sakhalinsk

1

3

4:3 Dinamo Barnaul

3

[1-2] H2H
F05:00FK Chita

1

1:1 Zvezda Irkutsk

2

[1-0] H2H
F07:00Sibir b

1

0:3 Irtysh 1946 Omsk[0-1] H2H
Portugal U23
F11:00Aves U23

2

3:3 Rio Ave U23

3

[0-0] H2H
POL WD1
F09:00AZS Wroclaw (w)

1

3

3:0 TS Mitech Zywiec (w)[1-0] H2H
F10:00MKS Olimpia Szczecin

3

0:4 AZS UJ Krakow (w)[0-1] H2H
F10:30AZS PWSZ Walbrzych (

5

1:1 KKPK Medyk Konin (w)

3

[0-0] H2H
F10:30UKS Lodz (w)

1

2:0 Biala Podlaska (w)

1

[0-0] H2H
Poland Mloda Ekstraklasa
F04:30Jagiellonia Bialysto

1

1:1 Arka Gdynia (Youth)

1

3

[0-0] H2H
F05:00Wisla Krakow (Youth) 2:0 Escola Varsovia Wars[0-0] H2H
F05:00Pogon Szczecin(Youth 3:3 Korona Kielce (Youth[0-0] H2H
F06:00Lech Poznan (Youth) 1:3 Gornik Zabrze (Youth[0-1] H2H
F06:00Elana Torun Youth 2:2 Ruch Chorzow (Youth)[0-0] H2H
F07:00Motor Lublin Youth 1:2 GKS Belchatow (Youth[0-0] H2H
F10:00Legia Warszawa (Yout 2:0 Slask Wroclaw U21[0-0] H2H
Poland Division 4
F11:00KS Polonia Sroda Wlk

2

1:1 Lech II Poznan

1

[0-0] H2H
F11:00Pogon Szczecin II

4

1:0 Sokol Kleczew

3

[0-0] H2H
Poland Division 2
F10:00Rozwoj Katowice

2

0:1 Gornik Leczna

4

[0-0] H2H
Poland Liga 1
F11:59Podbeskidzie Bielsko

1

2

3:3 Wigry Suwalki

5

[0-0] H2H
F11:59Bytovia Bytow

2

2:2 Rakow Czestochowa

1

[0-0] H2H
F13:45OKS Stomil Olsztyn

4

0:2 Chrobry Glogow

2

[0-0] H2H
Papar 2
F14:30Nacional PR 2:2 AA Batel/PR[0-0] H2H
Palestine Football League
F10:00Shbab Alkhaleel

1

1:0 Markaz Tulkarm

2

[1-0] H2H
F10:00Markz Balata 3:2 Jabal Al Mukaber

1

[2-1] H2H
Oman Professional League
F09:50Oman Club

1

1:0 Mjees

1

[0-0] H2H
F12:35Muscat

1

1:2 Al-Nahda Muscat[0-0] H2H
New Zealand Mainland Premier League
F21:00Nelson Suburbs

2

0:2 Cashmere Technical[0-2] H2H
F22:45Coastal Spirit

2

1:3 Selwyn United[1-2] H2H
F22:45Ferrymead Bays

1

3

3:4 Nomads

4

[1-2] H2H
F22:45Western MPL 5:1 FC Twenty 11

1

[1-0] H2H
Norway Division 4
F08:00Vard Haugesund

2

1:0 Fana

1

5

[0-0] H2H
Montenegro Cup
F11:59FK Buducnost Podgori

4

0:0 FK Sutjeska Niksic

3

[0-0] H2H
F20:00Venados FC

2

2:0 Zacatepec

2

[1-0] H2H
F22:00CSyD Dorados de Sina

3

1:0 Cimarrones de Sonora

2

[0-0] H2H
Botola Pro 1
F10:00Hassania Agadir

4

2:1 Wydad Casablanca

2

[0-0] H2H
Liga de Elite
S07:05PSP Macau 0:0 CD Monte Carlo H2H
S09:00CD Tim Iec 0:0 MFA Development H2H
Lithuania - 2.Division
F11:59Taip

4

2:0 FK Trakai II

1

[0-0] H2H
Kuwaiti Premier League
F13:00Al Kuwait SC

2

2:1 Kazma

4

[-] H2H
Saudi Professional League
F13:45Al-Fateh

2

0:5 Al-Nasr(KSA)

2

[0-0] H2H
F13:45Al Ittihad(KSA) 2:0 Al-Ettifaq

1

2

[0-0] H2H
WK League
F03:00Changnyeong Women's 1:1 Gyeongju FC W[0-1] H2H
F06:00Seoul Amazones (w) 3:3 KSPO FC (w)[0-2] H2H
F06:00Suwon FMC (w) 1:1 Hyundai Steel Red An[0-0] H2H
F06:05Boeun Sangmu (w) 0:0 Gumi Sportstoto (w)

3

[0-0] H2H
Kenya Super League
F04:00AFC Leopards

2

3:1 Posta Rangers

4

[2-1] H2H
F07:00Sofapaka FC

1

1:1 Kariobangi Sharks

3

[0-1] H2H
F09:15Tusker1

0:0 SoNy Sugar[0-0] H2H
Kazakhstan Division 2
F03:00Okzhetpes Kokshetau

1

1

0:1 Kyran Reserves

2

[0-0] H2H
F05:00FC Taraz Reserves

1

2:0 Altay Reserves

3

[0-0] H2H
F05:00Shakhter Karagandy R

2

1:0 Sydushor 8

1

4

[1-0] H2H
F06:00Akademia Ontustyk

3

2:3 Zhetysu Taldykorgan

1

[1-1] H2H
Jordan Cup
F09:00AL Salt

1

1:1 AL-Karmel[1-1] H2H
F12:30AL-Sareeh

3

1:3 Umm Al Qotain

1

[0-0] H2H
Israel Youth Cup
F09:15Hapoel Tel Aviv U19

2

2:0 Hapoel Raanana Roei

3

[0-0] H2H
Italy Serie D
F09:00Nardo

4

2:2 FC Savoia 1908

4

[0-0] H2H
F09:00APDC Chions

2

2:0 US Levico Terme

2

[1-0] H2H
F09:00Aprilia

2

4:2 Nuova Monterosi

1

[0-2] H2H
F09:00ASD Cannara 1:3 Prato

1

[0-1] H2H
F09:00ASD Cartigliano

2

0:1 ACD Campodarsego

2

[0-1] H2H
F09:00ASD Fanfulla

2

4:2 Axys Zola

2

[1-0] H2H
F09:00Virtus Francavilla

3

2:2 Jesina Calcio

3

[2-2] H2H
F09:00ASD San Gimignano Sp

2

2:1 San Donato Tavarnell

2

[1-1] H2H
F09:00ASD Sasso Marconi

1

0:3 San Marino Calcio

2

[0-2] H2H
F09:00Trastevere Calcio

3

1:0 ASD Lanusei

3

[1-0] H2H
F09:00Villafranca

1

3

1:2 Como

1

[0-2] H2H
F09:00Avezzano

2

0:1 Nuovo Campobasso

1

6

[0-1] H2H
F09:00AZ Picerno ASD

3

0:0 Taranto Sport

1

3

[0-0] H2H
F09:00Borgosesia

3

1:0 Stresa Sportiva

2

[0-0] H2H
F09:00Budoni 0:0 SFF Atletico[0-0] H2H
F09:00As Casale Calcio

2

3

0:1 Borgaro

2

[0-0] H2H
F09:00Citta di Messina

2

2:1 AC Locri

1

2

[1-0] H2H
F09:00Darfo Boario

2

0:0 Legnago Salus

2

[0-0] H2H
F09:00Delta Porto Tolle

1

2

0:3 Azy based nano Bo

1

[0-1] H2H
F09:00AC Este

2

0:0 Clodiense[0-0] H2H
F09:00FC Francavilla

4

0:1 USD Bitonto

2

[0-0] H2H
F09:00Forli

2

3:1 Santarcangelo

1

2

[1-1] H2H
F09:00TSV Klausdorf

3

2:1 Chieri

3

[0-0] H2H
F09:00Societa Sportiva Mat

1

4:2 ASD Savignanese

2

[2-1] H2H
F09:00Modena 1:0 ASD Adrense 1909

2

[0-0] H2H
F09:00Montevarchi

1

1:0 Bastia 1924

2

[1-0] H2H
F09:00Nocerina

1

0:0 Cittanovese

1

[0-0] H2H
F09:00Ponsacco 2:0 ASD Sporting Trestin

1

[1-0] H2H
F09:00Portici 1906 2:0 Marsala[2-0] H2H
F09:00Giulianova

1

1:0 ASD Montegiorgio[0-0] H2H
F09:00Reggio Audace FC 2:2 Ciliverghe Mazzano

1

3

[1-1] H2H
F09:00Rezzato

2

3:4 Pro Sesto

1

2

[2-1] H2H
F09:00Roccella

3

0:0 Messina

3

[0-0] H2H
F09:00Rotonda

1

2:2 ASD Sancataldese

2

[1-1] H2H
F09:00Sammaurese

3

1:0 Isernia

1

[0-0] H2H
F09:00Sandona 1922

2

1:0 Belluno

1

6

[0-0] H2H
F09:00Sarnese

1

1:2 A.S Andria Bat

2

[1-0] H2H
F09:00Seregno 1:1 Ponte San Pietro[1-1] H2H
F09:00Team Altamura

2

1:2 Citta di Fasano

1

[1-0] H2H
F09:00Tuttocuoio

1

1:1 Sangiovannese

4

[0-0] H2H
F09:00US Folgore Caratese

1

6:2 Pro Dronero

1

[4-0] H2H
F09:00US Inveruno 1:1 Unione Sanremo[0-0] H2H
F09:00US Ladispoli

1

3:1 Albalonga

3

[2-0] H2H
F09:00US Palmese

2

1:0 ASD Turris

1

2

[0-0] H2H
F09:00AS Sorrento Calcio 1:0 Pomigliano

2

[1-0] H2H
F14:30US Fiorenzuola

4

1:1 Vigor Carpaneto

1

[0-0] H2H
S09:00Ligorna 0:0 Arconatese H2H
F08:30Gozzano 1:2 JuventusU23

4

[0-2] H2H
F10:30Cuneo 1:1 ASD Albissola[0-0] H2H
F13:00Robur Siena S.S.D.

4

3:0 Carrarese

2

[0-0] H2H
F14:30Pisa 0:0 Pontedera

1

[0-0] H2H
F14:30Alessandria

1

1:2 Pro Patria

3

[0-0] H2H
F14:30Lucchese

2

1:2 Piacenza

2

[0-0] H2H
F14:30Olbia

1

2

1:2 Novara

1

2

[0-0] H2H
F14:30Pistoiese

4

1:2 Pro Vercelli

1

[0-0] H2H
F14:30ACD Virtus Entella

3

2:1 Arezzo

1

6

[0-0] H2H
F11:59Hapoel Raanana Women 4:0 Girls Soccer Academy

1

[0-0] H2H
S13:30Bnot Netanya (w) 1:1 Hapoel Beer Sheva (W H2H
F13:00Maccabi Kiryat Gat (

1

1:1 AS Tel Aviv Universi

3

[0-0] H2H
Iraqi Premier League
F08:30Al Hussein 1:0 Naft Misan[0-0] H2H
F08:30Al Bahri 1:3 Al Karkh[0-0] H2H
F08:30Alsinaat Alkahrabaiy 2:1 Arbil[0-0] H2H
F10:45Al Talaba 0:2 Al Shorta[0-0] H2H
S08:30AL Najaf 0:0 Al Zawraa H2H
Iran Div 2
F08:00Arman Gohar

2

1:0 Persepolis Ganaveh[1-0] H2H
F08:00Kheybar Khorramabad

1

1

2:3 Shohada Babolsar

3

[2-1] H2H
F08:00Pas

4

2:2 Mes Shahr-e Babak

2

[0-1] H2H
F08:00Shardari Bandar Abba

2

2:3 Naft Gachsaran

2

[1-1] H2H
S07:45Esteghlal Ramshir 0:0 Be'sat Kermanshah FC H2H
S07:45Shahrdari Fuman 0:0 Naft Omidiyeh H2H
Ireland Leinster Senior League
F13:30Colepark United

1

1:0 Cherry Orchard[0-0] H2H
F13:30Riverstown FC 1:2 Bandon AFC

1

[0-0] H2H
F13:30Bluebell United

3

5:1 St Patricks CY

2

[0-0] H2H
International Club Friendly
F05:20Adelaide Panthers 6:0 Ghan Kilburn SC

4

[-] H2H
India I-League 2nd Division
F04:50Delhi FC

1

1:0 National United SC

3

[0-0] H2H
S07:10Jaguar FC 0:1 Hindustan Aeronautic H2H
ICE WC
F11:59Valur (w)

4

1:3 Breidablik (w)

1

[-] H2H
Iceland Super Cup
F16:00Valur Reykjavik

1

2

0:0 Stjarnan Gardabaer

2

[0-0] H2H
Iceland Cup
F09:00Afturelding

3

3:2 UMF Selfoss

4

[1-1] H2H
F09:10Throttur Reykjavik 2:0 Reynir Sandgerdi

1

[1-0] H2H
F10:00Keflavik

1

2

1:0 Haukar Hafnarfjordur

1

[1-0] H2H
F10:00IR Reykjavik

2

3:0 KV Vesturbaeja

1

1

[1-0] H2H
F10:00Grotta Seltjarnarnes 10:0 KFR Hvolsvollur[4-0] H2H
F10:00Vikingur Olafsvik

1

2:6 Ulfarnir[2-1] H2H
F10:00Ellidi 1:1 Hond Midasar[0-0] H2H
F10:00KB Breidholt 1:1 KFR Aegir[0-0] H2H
F10:00Kordrengir

2

1:0 Vaengir Jupiters

3

[0-0] H2H
F11:59Hviti Riddarinn 0:6 UMF Njardvik[0-0] H2H
F11:59IH Hafnarfjordur

1

1

0:3 Augnablik Kopavogur

1

1

[0-0] H2H
Guyana Elite League
F18:30Anns Grove FC

1

0:2 Western Tigers[0-0] H2H
F22:00Petapa

4

1:2 Deportivo Chiantla

6

[1-1] H2H
Greece National B
F09:00Doxa Dramas 4:0 Apollon Kalamarias

3

[2-0] H2H
Germany Youth U19 League
F05:00Bayern Munchen U19

2

1:3 SC Freiburg U19

1

[1-1] H2H
F12:30VfB Stuttgart U17 0:1 Karlsruher SC U17[-] H2H
Germany Regionalliga West
F13:00Monchengladbach AM. 4:2 SV Straelen

1

3

[0-0] H2H
F13:30Alemannia Aachen

1

2:1 SC Verl

2

[0-0] H2H
Germany - Regionalliga Sudwest
F08:00SC Freiburg (Youth)

2

2:1 FSV Mainz 05 (Youth)

2

[2-0] H2H
F11:59Berliner FC Dynamo

1

1

1:4 Bischofswerdaer FV

4

[0-0] H2H
F13:00VfB Auerbach 2:1 ZFC Meuselwitz[0-0] H2H
F13:00Chemnitzer

2

1:0 Hertha BSC Berlin Yo

3

[0-0] H2H
F13:00Germania Halberstadt

2

2:0 FC Oberlausitz

3

[0-0] H2H
F13:00FC Lokomotive Leipzi 1:3 VSG Altglienicke

5

[0-0] H2H
Germany - Regionalliga Nord
F12:15Oldenburg

4

3:0 VfL Oldenburg

1

[-] H2H
F13:00Havelse 1:1 Hamburger SV (Youth)

3

[-] H2H
F13:30SSV Jeddeloh

1

3

0:3 Werder Bremen (Youth

2

[-] H2H
F14:00St Pauli II

2

4

2:1 Germania Egestorf

1

[0-0] H2H
Germany Oberliga NOFV
F11:59TB Uphusen

1

0:0 Eintr. Braunschweig

1

3

[0-0] H2H
F12:30Goppinger SV

2

2:0 Spielberg

3

[0-0] H2H
F12:30SV Atlas Delmenhorst 0:0 VfL Oythe

2

[0-0] H2H
F12:30FC Anker Wismar

2

0:1 Greifswalder FC

2

[0-0] H2H
F12:30Holzwickeder SC

4

4:3 FC Eintracht Rheine

2

[0-0] H2H
F12:30Siegen Sportfreunde

3

1:0 SC Paderborn 07 II

2

[0-0] H2H
F12:30Adams Sam Beek

1

2:1 Schalke 04 (Youth)[0-0] H2H
F13:00TSG Sprockhovel 3:1 TuS Ennepetal

3

[0-0] H2H
F13:00Nottingen

2

3:2 FSV 08 Bissingen

3

[0-0] H2H
F13:00Stuttgarter Kickers

7

0:1 TSG Backnang

1

[0-0] H2H
F13:00SC Eltersdorf

2

1:3 ASV Vach

3

[0-0] H2H
F13:00Schwarz-Weiss Essen 1:3 TSV Meerbusch[0-0] H2H
F13:30FSV Duisburg

2

7:3 TV Jahn Hiesfeld

1

[0-0] H2H
F13:30Ratingen SV

1

1:4 SSVg Velbert

1

[0-0] H2H
F13:30SC Dusseldorf West

2

0:4 FC Kleve

1

[0-0] H2H
F13:30SC Union Nettetal 0:4 VfB Hilden[0-0] H2H
F13:30SC Velbert 3:2 TuRU Dusseldorf[0-0] H2H
F13:30SF Baumberg

3

1:0 FC Monheim

4

[0-0] H2H
F13:30VFB Homberg 4:2 SpVg Schonnebeck[0-0] H2H
F13:30VfB Speldorf 2:6 Bocholt FC[0-0] H2H
F13:30Hertha Zehlendorf

1

5:0 SC Staaken

3

[0-0] H2H
F13:30Eintracht Trier

2

2:0 SC Idar Oberstein

3

[0-0] H2H
F13:30FC Brunninghausen

2

2:0 Hammer SpVg

1

[0-0] H2H
F13:30Gutersloh

1

3:2 Westfalia Herne

3

[0-0] H2H
F13:30SV Westfalia Rhynern

1

3:0 1. FC Gievenbeck

1

[0-0] H2H
F14:00FC Viktoria Arnoldsw

4

2:2 Blau-Weib Friesdorf

1

4

[0-0] H2H
F14:00Altludersdorf

1

2

3:2 FC Blaus Weiss 90 Be

5

[0-0] H2H
S13:00Neckarsulmer Sport-U 0:0 Freiberg H2H
S13:00Eilenburg 0:0 Wacker Nordhausen II H2H
Finland Kolmonen
F11:59TPK

1

1:2 PaiHa

3

[0-0] H2H
Australia New South Wales NPL Women
F04:45Adelaide City (w) 2:0 Adelaide University [0-0] H2H
F04:45Salisbury Inter (w) 1:3 West Adelaide Women

2

[0-2] H2H
F07:00Fulham United (W)3

0:0 Adelaide Comets FC W

2

4

[0-0] H2H
FFSA PL
F05:20Playford City Patrio

1

3:1 Modbury Jets[-] H2H
F05:30Playford City Patrio 3:1 Modbury Jets[-] H2H
New Zealand South Premier League
F22:45Green Island AFC

1

1:1 Caversham

1

1

[0-1] H2H
F22:45Roslyn Wakari

1

1:4 Mosgiel AFC

1

[0-1] H2H
Faroe Islands Formuladeildin
F10:00B36 Torshavn 0:3 KI Klaksvik[0-0] H2H
F10:00TB/FCS/Royn 1:2 Vikingur Gotu[0-0] H2H
F10:00Skala Itrottarfelag 1:2 EB Streymur[1-0] H2H
F13:15HB Torshavn

1

4:3 AB Argir

3

[0-0] H2H
F14:00NSI Runavik 3:1 IF Fuglafjordur[0-0] H2H
Estonia Small Cup
F13:00Warrior Valga

2

1:5 Tallinna FC Ararat

1

[0-0] H2H
Estonia II Liiga
F11:59Joker Raasiku

2

0:4 Laanemaa Haapsalu

1

[0-0] H2H
Estonia Esi Liiga
F11:59Tallinna FC Levadia

3

2:1 Tartu JK Maag Tammek

3

[0-0] H2H
F11:59Rakvere FC Flora

2

0:3 Tallinna JK Legion

1

[0-0] H2H
England Reserves League
F08:30Exeter City Reserve

1

1:1 Bristol Rovers Reser

1

[0-0] H2H
Egypt Premier League
F09:00El Hammam

1

1:0 JSM Sidi Salem

3

[0-0] H2H
F09:00Fayoum

2

2:0 El Alameen[0-0] H2H
F09:10Tanta

6

1:0 Abo Qair Semads

1

[1-0] H2H
F09:15Al Nasr Cairo 1:2 El Shams

1

[1-1] H2H
F09:15Marekh

1

0:0 FC Masr

2

[0-0] H2H
F09:15Suez Montakhab

1

0:1 Coca Cola FC[0-0] H2H
S09:00Ghomhoreyet Shebin 0:0 Aby Sakl H2H
S09:00Pharco 0:0 Matroh H2H
S09:00Telephonaat Bani Suw 0:0 Alwaleydea H2H
Denmark Woman League Divison 2
F05:00Vejle (w) 1:1 ASA Aarhus (w)[0-0] H2H
F06:30Varde (w) 0:2 IF Lyseng (w)[0-0] H2H
F06:30Skovlunde IF B (w) 0:11 Herlufsholm GF (w)[0-0] H2H
F07:30Osterbro IF (w) 1:1 FC Damso (w)[0-0] H2H
F08:00Aarhus 1900 (w) 3:3 Fortuna Hjorring B ([0-0] H2H
F06:00Naesby BK (w)

1

1:1 Boldklubben AF 1893

1

[1-0] H2H
F09:00Aalborg (w)

2

1:5 Farum Women

1

1

[0-2] H2H
F06:30Skovlunde IF (w)

1

0:5 Kolding B (w)[0-3] H2H
F07:00VSK Aarhus(w) 0:2 Thisted FC (w)[0-0] H2H
F07:30Fortuna Hjorring (w)

1

1:1 Brondby IF (w)

1

3

[0-1] H2H
F06:00Aarhus AGF

3

2:1 Sonderjyske

1

2

[1-1] H2H
F08:00AC Horsens

3

0:0 Vejle

3

[0-0] H2H
F10:00Esbjerg

2

1:0 Brondby IF

5

[0-0] H2H
F11:59FC Copenhagen

1

3:0 Midtjylland[0-0] H2H
Denmark Jyllandsserien P1
S06:00Randers FC (Youth) 0:0 Herning KFUM H2H
S07:00Agerbaek/Starup 0:0 Vatanspor (DJ) H2H
S07:00LГёgstГёr IF 0:0 Morso FC H2H
S07:00Hatting/Torsted 0:0 Aarhus 1900 H2H
S07:30Fredericia FF 0:0 Sonderborg Fremad H2H
S07:30Ringkobing IF 2 0:0 Kolding IF 2 H2H
Denmark Fynsserien
S05:00Arslev BK 0:0 Krarup/Espe H2H
S05:00Lesuo 0:0 Morud IF H2H
Denmark - 4.Liga
F07:00Viby IF

3

2:2 Aarhus Fremad 2

2

[0-2] H2H
F08:00NГёrresundby 2

2

1:2 Lystrup IF

1

2

[0-1] H2H
S07:00DMI 0:0 Slagelse 2 H2H
S07:00Kastrup 0:0 BK Fremad Valby H2H
S07:30FK Prespa 0:0 FB H2H
S07:30KB 2 0:0 PI Fodbold H2H
S07:30Tarnby FF 0:0 Skjold H2H
S07:30KFUM Roskilde 0:0 Husum BK H2H
S08:00RГёnne f.B 0:0 HB H2H
Denmark Youth U19
F07:00Lyngby Fodbold Club

2

2:2 FC Kobenhavn U19[1-1] H2H
Danish U17
F07:00Esbjerg FB U17 2:0 AalborgU17[0-0] H2H
Czech Group D League
F13:00FK Chomutov

3

2:1 Banik Sous

1

[0-0] H2H
Croatia 2.HNL
F10:30Jadran Porec

1

3

2:1 NK Zagorec Krapina

7

[0-0] H2H
F10:30NK Dugopolje

2

1:0 Dinamo Zagreb II

2

[0-0] H2H
F10:30NK Jarun

1

4

2:1 NK Krk

5

[0-0] H2H
F10:30NK Novigrad 1:0 NK vinogradar

3

[0-0] H2H
F10:30NK Opatija

2

3:1 HASK Zagreb[0-0] H2H
F10:30NK Spansko

1

2:0 Zagreb

3

[0-0] H2H
F10:30Trnje

3

2:1 NK Orijent Rijeka

3

[0-0] H2H
F10:30NK Udarnik Kurilovec

2

3:1 NK Ponikve

1

[0-0] H2H
Central Premier League
F22:00Napier City Rovers

1

9:0 Wairarapa United

1

[5-0] H2H
F22:30North Wellington AFC

3

3:3 Western Suburbs[2-3] H2H
F22:30Stop Out

1

2

1:2 Lower Hutt City

5

[0-1] H2H
Conmebol - Copa Sudamericana
F20:30Sport Huancayo

1

1:1 Wanderers FC

3

[0-0] H2H
F20:30Mushuc Runa

2

1:1 Union Espanola

5

[1-1] H2H
Colombia U20 League
F11:00CD Real Santander U2

3

2:0 Amigos de la Pecosa

1

1

[0-0] H2H
F11:00Academia Tolimense U 2:1 Atletico Cali FC U20

2

[0-0] H2H
F14:00Total Soccer FC U20

1

1:3 Atletico Nacional U2

3

[0-0] H2H
S16:30Leones FC U20 0:0 Ferrovalvulas U20 H2H
F16:15Union Magdalena

1

4

0:3 America de Cali

1

[0-0] H2H
F20:30Atletico Nacional Me

4

4:0 Patriotas FC

5

[1-0] H2H
Chinese STU
F01:30Wuhan Jianghan (w) 5:0 Sichuan (w)

1

[2-0] H2H
F01:30Dalian QuanJian(w) 1:0 Nanchang 81 Woman[1-0] H2H
F04:00HeNan Huishang (w)

1

1:5 Shanghai RCB (w)[1-1] H2H
F04:00Changchun RCB (w) 0:0 Beijing Beikong (w)[0-0] H2H
Chile Tercera
F20:00Deportes Union Compa

3

0:0 Deportes Limache

2

[0-0] H2H
BSWCP
F07:30Alliance Beach

1

5:8 FC Delta Beach

1

[0-0] H2H
F09:30Krylia Sovetov Beach 2:5 Russia Beach Soccer[-] H2H
F10:45Turkey Beach Soccer 2:10 Italy Beach Soccer[-] H2H
F11:59BSC Kristall Beach S 10:1 City Beach[0-0] H2H
Brazil women's League
F14:00Sport Recife (w)3

0:5 Vitoria BA (W)

2

[0-0] H2H
F18:00Audax SP (w)

2

3:0 Vitoria PE (w)

2

[0-0] H2H
S18:00Audax SP (w) 0:0 Vitoria das Tabocas H2H
Brazil Paulista Women's League
F19:00Vila Nova Women

1

0:3 Chapecoense (w)

2

[0-1] H2H
BRA SPB
F14:30Nacional PR

3

2:2 AA Batel

3

[0-0] H2H
Brasil Cup
F19:00Bahia BA

3

4:0 Londrina PR

1

[2-0] H2H
Brazil Campeonato Paulista Youth
F14:00Ferroviaria SP Youth

1

1:2 Capivariano FC SP Yo

2

[0-0] H2H
F14:00Ituano (Youth)

1

2

1:1 OSTO youth team

2

2

[0-0] H2H
F14:00Taubate (Youth)

3

0:0 Bragantino SP Youth

2

[0-0] H2H
F14:00Novo Horizonte/RS U2 0:3 Lajeadense/RS U20

3

[0-0] H2H
F14:00Uniao Harmonia U20

3

0:2 Brasil de Pelotas U2

1

[0-0] H2H
Primera División de Bolivia
F20:15Aurora

3

0:2 San Jose

1

[0-0] H2H
Bolivia Primera Division
F18:15Royal Pari FC

3

0:0 Destroyers

4

[0-0] H2H
Belarus Reserve League
F08:03FC Minsk Reserves 4:0 FC Dnepr Mogilev Res

1

[0-0] H2H
Bangladesh Premier League
F03:50Swadhinata KS

1

1:0 Farashganj SC[0-0] H2H
F05:30Bashundhara Kings 3:0 Chittagong Abahani[1-0] H2H
F05:30Nofel Sporting Club

1

0:0 Sheikh Jamal[0-0] H2H
F05:45Agrani Bank Ltd SC 0:0 Victoria Sporting Cl

1

[0-0] H2H
Benin Ligue 1
F11:00JAC FC

1

0:3 Dragon De LOueme

1

[0-0] H2H
F11:59Kortrijk U21

1

1

0:5 Royal Charleroi U21

2

[0-0] H2H
Azerbaijan Premier League
F08:45Standard Sumgayit

3

1:2 Sabayi

1

2

[1-0] H2H
F11:00Qarabag

1

3:0 Keshla FK

2

[0-0] H2H
CAF U-17 Championship
F07:00Cameroon U17 2:1 Morocco U17[0-1] H2H
F10:00Senegal U171

1:2 Guinea U17

1

[1-1] H2H
Australia Victorian Women's Cup
S06:00Altona Magic SC Wome 0:4 Casey Comets (w) H2H
Austria Landesliga
F11:59SAK Klagenfurt 1:0 ATUS Ferach[0-0] H2H
F12:30SK Treibach

1

2

3:3 ATSV Wolfsberg

1

2

[0-0] H2H
F13:00Donau Linz

1

1:1 Sportunion Sankt Mar

2

[0-0] H2H
F13:00SV Lebring 3:0 SV Wildon

1

[0-0] H2H
F13:00SV Spittal

2

2:2 St Jakob/Rosental

2

5

[0-0] H2H
F13:30Union Perg

4

0:3 Union Weisskirchen

1

[0-0] H2H
Austrian Regionalliga West
F13:30FC Kitzbuhel

3

2:2 USK Anif

1

[0-0] H2H
Austrian Regionalliga Mitte
F13:00ATSV Stadl Paura 5:1 VST Volkermarkt

1

1

[0-0] H2H
Austrian Regionalliga East
F13:00Neusiedl

2

3:0 Rapid Vienna (Youth)

1

2

[0-0] H2H
Australia A-League
F05:55Sydney FC 1:0 Perth Glory

2

[1-0] H2H
Australian cloth
F05:30Samford Ranges

1

4:4 North Star[0-0] H2H
Austria Amateur cup
F11:59Helfort 15 0:4 SV Wienerberger[0-0] H2H
The women's league of Argentina
F14:30UBA (w)

2

2:2 Racing Club Women

6

[0-0] H2H
UAFA Club Cup
F09:50Al Hilal 1:2 ES du Sahel[0-0] H2H
Queensland U20 League
F05:00Brisbane Roar U20 4:2 Moreton Bay Jets U20[3-1] H2H
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester
F14:30Centro Espanol

1

8

0:2 Puerto Nuevo

4

[0-0] H2H
F14:30Deportivo Paraguayo

4

1:0 Argentino de Rosario

2

[0-0] H2H
Argentina group C Tebolidun League Manchester
F14:30San Martin Burzaco

2

0:0 Villa San Carlos

1

[0-0] H2H
F14:30Ituzaingo

2

3

0:1 El Porvenir

4

[0-0] H2H
Northern NSW U20 League
F22:40Lake Macquarie City

2

1:1 Adamstown Rosebud U2

1

[0-1] H2H
F22:40Maitland FC U20

2

0:1 Edgeworth Eagles U20

1

[0-1] H2H
Australia FFA Cup
F05:35Campbelltown City SC

1

1

1:1 Adelaide City FC

3

[1-0] H2H
F05:40Kingston City

1

1

2:1 St Kilda

1

[0-0] H2H
F05:40North Geelong Warrio

4

1:0 Richmond

3

[0-0] H2H
F06:00Dandenong Thunder

1

2:3 Northcote City

1

[1-1] H2H
F06:00Geelong Sc 1:1 Essendon United FC

2

[1-1] H2H
F06:00Hume City

1

1:0 Mill Park

1

3

[0-0] H2H
F06:00Corio

3

1:4 Langwarrin[0-0] H2H
S06:30Adelaide Raiders SC 0:0 Tea Tree Gully City

1

H2H
S06:40Casey Comets 0:0 Goulburn Valley Suns H2H
S06:40Adelaide Hills 0:0 Adelaide Olympic H2H
Advertisements: