21:54 (GMT -4)
En | Ru | Az | Tr
Advertisements:

Today Games

Order by: Time / League
refresh Refresh
Download Android Free Livescores APP
England Southern Premier League
F14:45Farnborough Town

2

2:1 Wimborne Town

5

[0-0] H2H
F14:45Tiverton Town 0:2 Yate Town[0-0] H2H
International Club Friendly
HTAcademia Deportiva Cantol

1

0:0 Sport Huancayo H2H
F05:10Politehnica Iasi 6:1 ACS Foresta Suceava[2-1] H2H
F07:00Olympia Hradec Kralo

1

1:5 Hradec Kralove B U19

1

[0-4] H2H
F07:00Stepojevac Vaga 2:1 Radnicki Obrenovac

1

[2-0] H2H
F08:10Montenegro U17 0:0 Albania U17[0-0] H2H
F10:05U.S.Monastir

1

3:2 CS Sfaxien

1

[0-0] H2H
F10:30Cologne U21

2

1:1 Eupen XI

1

[0-0] H2H
F14:00Fortaleza U19

1

4

2:2 Ceara U19

2

[0-0] H2H
F18:00Ferroviario do Cabo

5

1:1 Nautico (PE)

2

[0-1] H2H
Advertisements:
S16:00SC Scarborough Ontar 0:0 Kingsman H2H
S16:00FC Ukraine United 0:0 SC Waterloo H2H
Socca World Cup
S06:00Cyprus VI 0:0 Uruguay VI H2H
International Friendly
F09:00Jordan U19

1

1

3:1 Iraq U19

2

[3-0] H2H
F11:30Austria U18 2:3 England U18[0-0] H2H
Brazil Serie A
90'Cruzeiro (MG)

2

1:0 Sao Paulo

2

[0-0] H2H
90'Palmeiras

1

0:0 Chapecoense SC

1

2

[0-0] H2H
66'Vasco da Gama 2:1 Botafogo RJ[0-0] H2H
65'Goias

2

1:1 Corinthians Paulista (SP)

3

[0-0] H2H
F18:15Centro Sportivo Alag

3

2:2 Atletico Mineiro

1

4

[1-0] H2H
F18:15Gremio (RS)

3

0:1 Bahia BA

2

[0-0] H2H
F19:00Fortaleza

1

1:2 Flamengo

3

[0-0] H2H
Spanish Segunda Division
F15:00Fuenlabrada

3

2:1 Real Zaragoza

5

[0-0] H2H
Greece Cup
F09:00Aiolikos 1:0 Niki Volou[0-0] H2H
Spanish Federacion Cup
F10:30CD Tudelano

2

1:0 Calahorra

6

[0-0] H2H
F11:59UD Poblense

1

3

1:1 AE Prat

1

8

[0-0] H2H
F13:30Cultural de Durango

3

1:4 CD Izarra

2

[0-0] H2H
F14:00CF Salmantino

1

3:2 Mostoles

1

[0-0] H2H
F14:30Compostela

3

1:1 Coruxo FC

2

[0-0] H2H
F15:00Real Murcia

3

1:0 CF Talavera de la Re

3

[0-0] H2H
Advertisements:
F14:30Conwy Utd

4

1:3 Corwen

1

[0-0] H2H
S14:30Buckley Town 0:0 Guilsfield H2H
S14:30Llangefni town 0:0 Llanrhaeadr H2H
Vietnam Championship U21
F05:00TP Ho Chi Minh U21

2

2:2 Pho Hien U21

3

[1-1] H2H
F05:00T T Hanoi U21

2

2:1 Sanna Khanh Hoa U21

5

[1-0] H2H
Venezuela Cup
F16:00Deportivo Metropolit

2

0:1 Estudiantes Caracas

5

[0-0] H2H
F16:00Zulia FC

2

0:0 Deportivo Lara

3

[0-0] H2H
F16:00Carabobo FC

3

0:0 Estudiantes Merida F

1

3

[0-0] H2H
F17:00Mineros de Guayana

4

0:3 Deportivo La Guaira[0-0] H2H
F17:00Monagas SC

2

1:2 Angostura FC

1

[0-0] H2H
F18:00Academia Puerto Cabe

6

2:2 Trujillanos

3

[1-1] H2H
F19:00Zamora Barinas

5

1:2 Deportivo Tachira

4

[0-0] H2H
USL First Division
86'Birmingham Legion

1

4

2:1 New York Red Bulls B

1

[0-0] H2H
HTNew Mexico United 1:1 Tacoma Defiance H2H
45'Real Monarchs 1:1 Austin Bold

2

H2H
F19:00Charleston Battery

2

2:0 Memphis 901

4

[0-0] H2H
F19:00Indy Eleven

3

2:1 Swope Park Rangers

3

[0-0] H2H
Uruguay Segunda
F11:59Mar de Fondo

2

1:1 Artigas

1

[0-0] H2H
S15:15Alto Peru 0:0 Rocha H2H
F15:00Cerro Largo

5

2:0 CA Juventud

3

[0-0] H2H
Advertisements:
F15:00Boston River

2

1:1 Club Atletico Progre

4

[0-0] H2H
F15:00Danubio FC

3

1:1 Centro Atletico Feni

1

4

[0-0] H2H
F15:00Cerro Montevideo

1

3

3:2 CA River Plate

1

[0-0] H2H
F19:00Plaza Colonia

3

0:2 Nacional Montevideo

1

[0-0] H2H
UEFA Women
F04:00BIIK Shymkent (w)

3

0:5 Bayern Munchen (w)[0-3] H2H
F11:59Brondby IF (w)

1

0:2 Glasgow City (w)

2

[0-0] H2H
F11:59VfL Wolfsburg (w) 6:0 FC Twente Enschede ([0-0] H2H
F12:30Slavia Praha (w)

2

2:5 Arsenal (w)

1

[0-0] H2H
F13:00Fortuna Hjorring (w)

1

0:4 Lyon (w)[0-0] H2H
F14:05Manchester City (w)

1

1:1 Atletico de Madrid –

1

[0-0] H2H
F14:30Breidablik (w) 0:4 Paris Saint Germain

1

[0-0] H2H
Trinidad and Tobago Super League
F20:00UTT FC

1

0:2 Prisons FC

2

[-] H2H
Thailand University League
F02:30Bangkok Thonburi Uni

2

3:1 Chulalongkorn Univer

2

[2-0] H2H
F02:30King Mongkut Univers

1

2

0:7 Dhurakij Pundit Univ

1

[0-2] H2H
F02:30Mahidol University 2:2 Kasetsart University

1

[1-1] H2H
F02:30Rattana Bundit Unive

1

0:1 Rajapruek University

1

[0-1] H2H
F04:40Thonburi University

2

2:2 Bangkok University D

2

[0-0] H2H
F04:45Silpakorn University

2

0:3 North Bangkok Colleg

1

[0-0] H2H
F04:45Thammasat University

3

1:1 Kasem Bundit Univers

4

[1-1] H2H
S04:30Rajamangala Universi 0:0 Rajamangala Universi H2H
Advertisements:
Sweden U19
F13:00IFK Norrkoping U19 3:3 Kalmar FF U19[0-0] H2H
F13:00Bjarreds IF U19 2:4 IFK Hassleholm U19

2

[0-0] H2H
Socca World Cup
F03:00Morocco VI 5:0 Belgium VI[3-0] H2H
F04:00Moldova VI 10:0 Peru VI[4-0] H2H
F05:00England VI 3:0 Bulgaria VI[1-0] H2H
F07:00LatviaVI 3:0 Chile VI[0-0] H2H
F08:00Slovakia VI 4:0 Niger VI[0-0] H2H
F09:00China VI 1:1 Scotland VI[0-0] H2H
SVK U19 A
F08:00DAC Dunajska Streda

2

4:1 Slovan Bratislava U1

3

[1-0] H2H
Spain Youth League
F11:00Real Murcia U19

1

1:3 Atletico Madrileno U

1

[0-0] H2H
Slovenia Cup
F11:00NK Aluminij

2

1:0 FC Koper

3

[0-0] H2H
F13:00NK Nafta

2

2:1 NK Rudar Velenje

1

[0-0] H2H
Slovenia U19
F09:30Ns Mura U19

2

4:2 NK Bravo U19

1

1

[2-2] H2H
Slovakia 3.Liga
F08:30Liptovska Stiavnica 2:2 Fomat Martin[1-2] H2H
F08:30Rakytovce

2

0:0 TJ Tatran Oravske Ve[0-0] H2H
Serbia Srpska Liga
F07:55FK Radnicki Novi Bel 6:0 FK Lokomotiva Beogra[3-0] H2H
F07:55OFK Beograd

2

3:2 BSK Borca

4

[2-0] H2H
Scotland WPL
F15:00Glasgow Rangers (w)

1

1

4:3 Motherwell (w)

3

[0-0] H2H
South Africa First League
F09:30Real Kings

1

1:2 Uthongathi FC

2

[0-1] H2H
F09:30Royal Eagles

2

1:0 Mbombela United

2

[0-0] H2H
Advertisements:
F09:30Maccabi FC

1

1:2 TS Galaxy

1

[1-1] H2H
Futsal Russia Division De Honor
F11:59Ukhta Tyumen Futsal 1:5 MFK Tyumen Futsal[0-0] H2H
Romania - Liga 2 Seria
F08:00Concordia Chiajna

3

1:0 Dunarea Calarasi

1

[0-0] H2H
F08:00Scolar Resita

2

2:1 Gloria Buzau

2

[1-0] H2H
F08:00Juventus Bucuresti

2

0:1 FK Csikszereda Mierc

1

[0-1] H2H
F08:00Farul Constanta 3:2 Universitaea Cluj

2

[2-1] H2H
F08:00Luceafarul Oradea

3

2:1 SCM Argesul Pitesti

1

[1-0] H2H
F08:00CS Mioveni 2:1 Sportul Snagov

2

[0-0] H2H
F08:00Pandurii Targu-Jiu 0:0 Ripensia Timisoara[0-0] H2H
F08:00FC Timisoara 1:1 Metaloglobus

2

[1-1] H2H
F09:00Rapid Bucuresti

2

1:0 Petrolul Ploiesti[0-0] H2H
F12:30Voin Tate Numa Glenn

2

1:1 FC UT Arad

1

6

[0-0] H2H
Poland Regional Cup
F09:00Escola Varsovia Wars

5

5:5 Blonianka Blonie

3

[0-0] H2H
Poland Cup Women
F08:00Marcus Gdynia (W) 14:0 Blekitni Stargard (w

1

[9-0] H2H
Poland Division 4
F09:30Orleta Radzyn Podlas

5

1:1 Podlasie Biala Podla

4

[0-1] H2H
Premier League International Cup
F14:00Valencia CF Mestalla 0:4 VfL Wolfsburg (Youth[0-0] H2H
Philippines UFL
F04:00Kaya FC 3:1 Green Archers United[2-0] H2H
F07:00Ceres FC

2

3:0 Mendiola FC

2

[2-0] H2H
F16:45Cristobal Colon

1

1

1:3 Deportivo Capiata

1

1

[0-0] H2H
F19:00Guarani CA1

3

2:1 Deportivo Santani

1

3

[0-0] H2H
Advertisements:
Norwegian Junior U19
F07:00Sandnes UlfU19

2

0:1 Molde U19

4

[0-1] H2H
F08:00Start Kristiansand U

3

0:0 Viking U19

1

[0-0] H2H
F09:00Valerenga U19

2

2:2 Brann u19[1-0] H2H
F10:00Bodo Glimt U19

3

0:3 Kongsvinger U19[0-0] H2H
F10:00Kristiansund BK U19 3:4 Tromso U19

1

[2-2] H2H
F11:30Mjondalen U19

1

1:1 Stromsgodset U19

1

[0-0] H2H
F14:15Skeid Oslo U19 3:2 Raufoss U19[0-0] H2H
Northern Ireland Reserve League
F14:45Carrick Rangers Rese

1

0:3 Glentoran Reserves

2

[0-0] H2H
F14:45Crusaders Reserves 1:2 Ballymena Utd Reserv

1

[0-0] H2H
Nicaragua Apertura league
HTWalter Ferretti 0:0 Juventus Managua

1

H2H
F16:00Managua U20

2

5:0 Chinandega U20

1

[0-0] H2H
F17:00Diriangen

5

4:0 Las Sabanas

1

3

[0-0] H2H
F18:30Managua FC

4

3:3 Chinandega FC

4

[3-0] H2H
Maldives Premier League
F11:59Maziya S RC

2

0:1 Club Eagles

1

[0-0] H2H
S14:15Kirkop United (w) 0:0 Birkirkara (w) H2H
Lithuania - 2.Division
F08:00FK Zalgiris Vilnius 1:1 Baltijos Futbolo Aka

1

[0-0] H2H
F11:00Siauliai 2:2 FK Trakai II

1

[0-0] H2H
F11:59Banga Gargzdai 4:0 Atomsfera Mazeikiai

1

[0-0] H2H
F12:30Taip 15:1 FC Pakruojis[0-0] H2H
Saudi Arabia Division 1
F10:50Al-Nahdha

2

2:1 Uhud

2

[0-0] H2H
Advertisements:
F10:55Al-Nojoom

2

0:1 Al-Ameade

2

[0-0] H2H
F11:15Al-Taqdom

4

1:0 Al-Shoalah

2

[0-0] H2H
F11:35Al-Ansar

3

1:1 Al-Jabalain[0-0] H2H
F11:40AL-Rbeea Jeddah

1

2

0:2 Al-Kawkab

2

[0-0] H2H
Kosovo Superliga
F11:59Prishtina 0:0 KF Drenica Skenderaj

2

[0-0] H2H
Kenya Super League
F05:00Mount Kenya United

2

1:2 Migori Youth

1

[1-1] H2H
F06:05Kenya Police FC

2

2:0 Modern Coast

1

[2-0] H2H
F07:00Administration Polic

1

0:2 Coast Stima[0-1] H2H
F08:00Fortune Sacco 0:0 FC Talanta

1

[0-0] H2H
F08:00Kibera Black Stars

2

0:1 Bidco United

1

[0-0] H2H
F08:00Nairobi Stima

1

3

1:2 Nairobi Star City

3

[0-0] H2H
F08:00Shabana FC

2

3:2 Vihiga United

1

5

[0-0] H2H
F08:00St Josephs Youth

2

3:2 Northern Wanderers

1

[0-0] H2H
F08:00Wu Shuru 2:2 Vihiga Bullets[1-1] H2H
Italy Serie D
F09:00Sassari Torres 3:0 Aprilia

1

[2-0] H2H
F11:59Foggia

1

3

3:1 ASD Turris

5

[0-0] H2H
Israel Youth League
F09:15FC Kfar Qasim U19

6

4:2 Ironi Modiin U19

1

[2-0] H2H
Iran Div 2
F07:20Shahrdari Bam

1

1:1 Be'sat Kermanshah FC

1

[0-0] H2H
F07:30Chooka Talesh

3

1:0 Mes Shahr-e Babak

2

[0-0] H2H
F07:45Shahrdari Bandar Abb

3

2:3 Melli Hafari

3

[1-1] H2H
F08:00Naft Gachsaran

2

1:2 Sardar Bukan FC

3

[0-0] H2H
Ireland Leinster Senior League
F14:45Edenderry Town FC

2

2:0 Newbridge Town

1

[0-0] H2H
Iran Cup
F08:50Padideh Mashhad

1

0:1 Naft Masjed Soleyman

1

[0-0] H2H
F09:20Zob Ahan 2:4 Mes krman

2

[1-1] H2H
F10:30Shahin Bushehr

4

2:0 Saipa

3

[0-0] H2H
International Club Friendly
F08:30Sepahan

1

1:1 Navad Urmia

1

[-] H2H
S10:30Koln (Youth) 0:0 KAS Eupen H2H
S21:32Mandalay University 0:0 Taunggyi University H2H
Indonesia Liga 3
F02:45PS Bank Sumsel

1

0:1 Muba United

4

[0-1] H2H
S04:30PS Banyuasin 0:0 PS Palembang H2H
India Goa Professional League
F06:35Guardian Angel SC 1:0 Panjim Footballers[0-0] H2H
Indonesia Super League
F04:30Persija Jakarta

1

1:2 Semen Padang

1

[1-0] H2H
F07:30PSM Makassar 6:2 Arema Malang

1

[3-1] H2H
Hungary Womens Division 1 League
F09:00Szetomeharry Women

1

0:4 Diosgyori VTK Women'

1

[0-1] H2H
Primera División de Honduras
HTCD Olimpia 3:0 Honduras Progreso

2

H2H
HTLobos UPNFM 1:1 CD Vida H2H
21:15Platense -:- CD Motagua Pred. H2H
F17:30C.D. Real de Minas

4

0:1 Marathon

6

[0-0] H2H
Hong Kong Reserve Division
F06:30TSW Pegasus Reserves 2:2 Kitchee (R)[0-0] H2H
F06:35Biu Chun Rangers Res

1

1:1 Yuen Long Reserve[0-1] H2H
F08:30Wofoo Tai Po (R)

2

2:0 R F Reserves

2

[0-0] H2H
F08:30Southern District Re

1

0:2 Happy Valley (R)

2

[0-2] H2H
Greece Amateur Cup
F09:00Asi Gonia

2

7

1:2 AE Atsipopoulou-Prin

1

5

[0-2] H2H
F09:05Panionios Achilleas

1

0:1 Anagennisi Patron

2

[0-0] H2H
F11:15Eintracht Frankfurt 1:2 SV Wehen Wiesbaden U[0-0] H2H
Germany - Regionalliga Sudwest
F10:00Bayern Alzenau

4

1:0 SC Freiburg (Youth)

1

3

[0-0] H2H
Germany Oberliga NOFV
F13:15Holzwickeder SC

3

1:3 ASC 09 Dortmund

2

[0-0] H2H
F13:30SC Staaken

1

2:2 SV Tasmania Berlin

4

[0-0] H2H
Germany Landespokal
F13:00FC Eddersheim

3

6

2:3 FC Giessen

1

[0-0] H2H
F13:00Reichenbach

1

2

0:3 Nottingen

1

[0-0] H2H
F13:00SV Morlautern

1

3

2:2 VfR Wormatia Worms

3

[0-0] H2H
F13:30SC Kapellen

1

4

2:2 FC Kleve

2

[0-0] H2H
F13:30Wiedenbruck

4

4:1 SV Lippstadt[0-0] H2H
F13:30TuRU Dusseldorf2

0:4 Rot-Weiss Oberhausen

2

[0-0] H2H
F14:00SF Friedrichsdorf

1

4

0:5 TSV Steinbach[0-0] H2H
Northern German state premier league - bayern
F13:30Hessen Dreieich

2

2:2 Hessen Kassel

1

[0-0] H2H
Estonia cup (w)
F12:30Parnu JK Vaprus (w) 6:1 JK Tallinna Kalev II

1

[0-0] H2H
Estonia II Liiga
F13:00Paide Linnameeskond

2

1:2 Parnu JK Vaprus

1

5

[0-0] H2H
F13:00Viimsi MRJK B

1

4:2 JK Poseidon

2

[0-0] H2H
England Ryman(Isthmian) League
S14:45Romford 0:0 Grays Athletic H2H
Denmark U21
F11:59Skjold U21

1

2

1:5 Vanlose U21

1

[0-0] H2H
Danish U17
F06:30VejleU17 0:0 Brondby IFU17[0-0] H2H
Czech Group D League
F10:00SK Hostivar

1

3:2 Kolovraty

4

[0-0] H2H
Costa Rica Primera Division
22:00Cartagines Deportiva -:- Deportivo Saprissa Pred. H2H
22:00Guadalupe FC -:- Herediano Pred. H2H
22:00Perez Zeledon -:- ADR Jicaral Pred. H2H
F17:05AD Grecia

3

3:1 Santos De Guapiles

3

[0-0] H2H
Colombia Copa Cup
22'Dep.Independiente Medelli 1:0 Deportivo Pasto

1

H2H
F19:30Deportes Tolima

2

1:1 Deportivo Cali

1

[0-0] H2H
Primera Division de Chile
90'Colo Colo

1

2:2 Huachipato

1

[0-0] H2H
F17:30Union La Calera

5

1:0 Univ Catolica

3

[0-0] H2H
S20:00Valour 0:1 York 9 FC H2H
F19:00Forge FC

1

1

1:0 Cavalry FC

2

[0-0] H2H
BSWCP
F10:30Iran Beach Soccer 5:5 Italy Beach Soccer[0-0] H2H
F13:30Russia Beach Soccer< 3:9 Brazil Beach Soccer

1

[0-0] H2H
Brazil Santa Catarina Cup
F19:30Marcilio Dias SC 0:0 Joinville SC[0-0] H2H
F19:10Brusque FC

3

4:2 Figueirense XI

2

[0-0] H2H
Brazil Copa Gaucho
F14:00Uniao Harmonia U19 0:3 Brasil de Pelotas RS

2

[0-0] H2H
S14:00Torino FC Brasil U19 0:0 Nova Prata U19 H2H
S14:00Novo Horizonte U19 0:0 Santa Cruz RS U19 H2H
Brazil Youth
F14:00Palmeiras (Youth)

1

2:0 Bahia (Youth)[0-0] H2H
F14:00Corinthians Paulista 3:0 Botafogo RJ (Youth)

1

[0-0] H2H
F14:00CR Flamengo (RJ) (Y

3

2:2 Sao Paulo (Youth)

3

[0-0] H2H
F14:00Santos (Youth)

4

2:1 Ponte Preta (Youth)

3

[0-0] H2H
F14:00Atletico Mineiro (Yo

2

3:0 Coritiba PR (Youth)

3

[0-0] H2H
F14:00Gremio (Youth)

1

3

3:4 Fluminense RJ (Youth

1

[0-0] H2H
F14:00Cruzeiro (Youth) 2:1 Vasco da Gama U20[0-0] H2H
F14:00Atletico Paranaense 4:1 Sport Club Recife (Y

1

4

[0-0] H2H
F14:00Chapecoense (Youth)

4

2:3 Vitoria Salvador (Yo

2

[0-0] H2H
F14:00Internacional (RS) Y

4

2:1 America MG Youth

1

[0-0] H2H
Brazil Campeonato U19
F14:00Caucaia U19

4

0:2 Ferroviario U19

4

[0-0] H2H
Brazil Paulista Women's League
F09:00Vasco Da Gama(w)

2

1:0 Botafogo RJ(w)

3

[1-0] H2H
F14:00Campo Grande (w) 1:2 Duque de Caxias (w)

3

[0-0] H2H
F14:00Fluminense RJ (W)

1

8:0 Liga Cabofriense Sev[0-0] H2H
S14:00Portuguesa Desportos 0:0 IQSL Brasileirinho W H2H
BRA SPC
F14:00Santo Andre2

1:2 Sao Caetano

4

[0-0] H2H
F14:00EC Sao Bernardo/SP

3

2:0 Comercial-SP

1

[0-0] H2H
F14:30Linense(BRA)

2

3:1 XV de Piracicaba

2

[0-0] H2H
F19:00Mirassol

1

2:2 Ferroviaria SP

3

[1-0] H2H
BRA D4
F14:00Porto Caruaru PE 2:1 Santoli[0-0] H2H
F14:00Fluminense SC

2

6:0 Almte Barosso SC

3

[0-0] H2H
Brazil U20 Cup
F14:30Abadia U20 3:2 Belavistense U20[0-0] H2H
Brazil Campeonato Paulista Youth
F14:30Canedense U20

1

3

1:2 Pires do Rio U20

3

[0-0] H2H
Bolivia Nacional B
69'Mariscal Sucre

1

4

1:0 CD Torre Fuerte

1

3

[0-0] H2H
45'San Joaquin Gota de Oro 0:0 Deportivo Kivon H2H
Belarus Pershaya Liga
F09:00Smorgon FC

2

1:4 FK Lokomotiv Gomel

2

[0-2] H2H
F09:00Granit Mikashevichi 1:4 FK Orsha[0-2] H2H
Bahrain Division 2
F11:00Qalali

3

3:1 Al-Ittifaq

1

[0-0] H2H
F11:00Al-Tadhmon

1

1

1:7 Isa Town

1

[0-0] H2H
Belgium Youth Cup
F14:00Charleroi R

4

1:1 Standard Liege R

2

[0-0] H2H
Armenia Division 2
F07:30Ararat Yerevan II

1

0:0 Se Wan Boy

4

[0-0] H2H
F07:30BKMA

1

1:0 Masis

1

1

[0-0] H2H
F07:30FC Torpedo Yerevan 1:2 FC West Armenia[0-2] H2H
F07:30FK Van 5:0 Ani Yerevan

3

[2-0] H2H
S07:30Lernayin Artsakh 0:0 FK Dilijan H2H
The women's league of Argentina
F15:00Defensores de Belgra

1

4

2:5 Gimnasia LP (W)

1

[0-0] H2H
S14:30Huracan (w) 0:0 Boca Juniors (w) H2H
Argentina Reserve League
F14:00CA San Miguel Reserv 0:0 Acassuso Reserves[0-0] H2H
F11:00CA Estudiantes Caser

3

2:0 Deportivo Moron Rese

1

2

[0-0] H2H
S09:00JJ Urquiza Reserves 0:0 Argentino Quilmes Re H2H
Argentine Division 2
F14:30Barracas Central

1

0:1 Temperley

1

[0-0] H2H
Argentina Cup
85'Colon de Santa Fe 2:2 Estudiantes de Caseros

2

[0-0] H2H
F14:35Central Cordoba SDE<

3

1:0 Estudiantes La Plata

1

[0-0] H2H
Argentina Prim C Metropolitana
F14:30CA Fenix Pilar

1

0:3 Comunicaciones BsAs

2

[0-0] H2H
Angola Girabola League
S10:00Petro Atletico de Lu 0:0 Progresso H2H
Advertisements: