13:18 (GMT -5)
En | Ru | Az | Tr
Advertisements:

Finished Scores

Order by: Time / League
refresh Refresh
Download Android Free Livescores APP
African Nations Cup
F08:00Malawi

3

1:0 South Sudan

2

[0-0] H2H
F08:00Central African Repu 2:0 Burundi[1-0] H2H
F10:59Namibia 2:1 Chad[0-0] H2H
F10:59Cameroon 0:0 Cape Verde

2

[0-0] H2H
F10:59Guinea Bissau 3:0 Swaziland[0-0] H2H
F10:59Nigeria 2:1 Benin

2

[0-0] H2H
F10:59Sierra Leone 1:1 Lesotho

1

[0-0] H2H
International Club Friendly
F01:30Pakistan Navy

1

0:0 WAPDA[0-0] H2H
F04:00FK Usti nad Labem U1 1:1 Teplice U19[0-1] H2H
F04:45PAF FC

1

2:3 Pakistan Army

1

[0-3] H2H
F05:00Zulte-Waregem 3:2 Cercle Brugge[2-0] H2H
Advertisements:
F07:00Almere City FC 2:2 Groningen[0-1] H2H
F07:35Olympiakos Nicosia F 0:2 Onisilos Sotiras[0-1] H2H
F10:00Doxa Dramas 1:3 PAOK Saloniki

2

[0-0] H2H
S04:00Se Wan Boy 0:0 FC West Armenia H2H
S12:00Asane Fotball 0:0 Notodden FK H2H
International Friendly
F06:00Thailand U23

2

3:2 Myanmar U23

3

[1-1] H2H
F06:45Uzbekistan U231

4

3:3 Iraq U23

3

[2-1] H2H
F06:45Korea U23 2:0 Saudi Arabia U22[0-0] H2H
F08:00Portugal U191

1:2 Germany U19

2

[0-0] H2H
F10:15Bahrain U23 1:2 Jordan U23[0-0] H2H
S10:00Syria U23 0:0 United Arab Emirates H2H
S12:00Brazil U23 0:0 USA U23 H2H
Russian National Football League
F04:30Spartak Moscow II

1

3

1:3 Torpedo Armavir

2

[0-2] H2H
F06:00Neftekhimik Nizhneka

2

1:1 Avangard[0-0] H2H
F07:00FK Krasnodar II

1

2

4:0 Yenisey Krasnoyarsk

1

[1-0] H2H
F10:30Fakel

1

5

0:2 SKA Khabarovsk

1

[0-0] H2H
F10:30FK Chayka K-SR

1

3:1 Mordovya Saransk

5

[0-0] H2H
F10:30Khimki

5

0:2 Rotor Volgograd

3

[0-0] H2H
F10:30Shinnik Yaroslavl

1

3:1 Luch Energiya

3

[0-0] H2H
F10:30Tekstilshchik Ivanov

1

0:2 Tom Tomsk

4

[0-0] H2H
Advertisements:
F10:59Chertanovo Moscow3

3:1 Baltika Kaliningrad

2

5

[0-0] H2H
England Ryman(Isthmian) League Premier Division
S10:00Merstham 0:0 Haringey Borough H2H
S14:45Kingstonian 0:0 Cheshunt H2H
UEFA European U-19 Football Championship
F05:00Montenegro U19 1:3 Bulgaria U19

4

[1-1] H2H
F06:00Cyprus U195

1:2 Slovakia U19

2

[1-1] H2H
F07:00Ukraine U191

4:0 Estonia U19

1

[2-0] H2H
F07:00England U19 4:0 Luxembourg U19

3

[3-0] H2H
F07:00North Macedonia U19

2

0:0 Bosnia U19

2

[0-0] H2H
F08:00Turkey U19 4:1 Armenia U19[2-0] H2H
F08:00Russia U191

1:1 Kosovo U19

1

[1-1] H2H
F08:00Wales U19

4

3:0 Poland U19

1

[2-0] H2H
F08:30France U19 5:0 Faroe Islands U19

1

[2-0] H2H
F08:30Iceland U19

1

3

0:3 Belgium U19

2

[0-2] H2H
F09:00Italy U19

1

2:0 Malta U19

1

[0-0] H2H
S06:00Switzerland U19 0:0 Republic of Ireland H2H
S08:30Austria U19 0:0 Gibraltar U19 H2H
Zimbabwe Premier
F08:00Bulawayo Chiefs 0:0 Hwange Colliery

1

[0-0] H2H
F08:00Chapungu FC 1:2 Dynamos FC[0-1] H2H
F08:00Highlanders 1:1 Ngezi Platinum[0-1] H2H
F08:00Harare City

1

2:2 Tron

1

[1-2] H2H
Advertisements:
F08:00Black Rhinos 0:1 Yadah FC[0-1] H2H
F08:00Manica Diamond 0:2 FC Platinum[0-1] H2H
F08:00Triangle FC 1:1 Herentals FC[0-1] H2H
S09:30Corwen 0:0 Bangor City FC H2H
S09:30Gresford 0:0 Porthmadog H2H
S09:30Llanfair United 0:0 Llandudno H2H
S09:30Penrhyncoch 0:0 Llangefni town H2H
S09:30Ruthin Town FC 0:0 Prestatyn Town FC H2H
S15:00Aragua FC 0:0 Caracas FC H2H
S15:00Deportivo Lara 0:0 Llaneros de Guanare H2H
F04:30Oktepa 4:2 Sherdor Samarqand[1-1] H2H
F04:30Neftchi Fargona 1:0 Mashal Muborak[1-0] H2H
F04:30Shurtan Guzor 2:2 Istiklol Fergana[1-1] H2H
S06:00Iftixor FK 0:0 Xorazm Urganch H2H
Uganda Premier League
F08:00Express FC

2

1:3 Kampala City Council

1

[0-2] H2H
F08:30Uganda Police FC 4:0 Tooro United[2-0] H2H
F08:30SC Villa

2

1:1 BUL FC

1

[0-0] H2H
Ukraine Division 3
F06:00Vpk Agro Magdalinovk

1

2

2:2 Enerhiya Nova Kakhov

5

[1-0] H2H
Uganda Division 2
F08:00Kataka FC

2

1:1 Katwe United[1-0] H2H
UEFA European U-17 Football Championship
F07:00Germany U17 5:0 Kazakhstan U17[3-0] H2H
Advertisements:
F08:00Azerbaijan U17 1:6 Greece U17[0-3] H2H
F10:00Portugal U17 4:0 Albania U17[0-0] H2H
F10:00Georgia U17 0:2 Ukraine U17[0-0] H2H
Saudi Kings Cup
F07:30Taweek 0:6 Al-Shabab(KSA)[0-1] H2H
Serbia League Women
F06:00ZFK Zemun (w)

2

0:4 ZFK Spartak Subotica

2

[0-2] H2H
F09:30LASK Crvena Zvezda (

1

6:1 ZFK Masinac (w)

1

[0-0] H2H
Serbia Prva Liga
F07:30FK Buducnost Dobanov

2

3:1 Semendrija 1924

2

[2-1] H2H
F07:30FK Zarkovo

3

0:1 Zemun

5

[0-1] H2H
F07:30Zlatibor Cajetina 1:1 Radnicki Pirot

2

[0-1] H2H
F07:30FK Sindelic Nis

3

1:1 Kabel Novi Sad

1

[1-0] H2H
F07:30Radnicki 1923 Kraguj

1

2:1 FK Backa Backa Palan

1

[1-0] H2H
F09:30Metalac Gornji Milan

2

6

3:2 Dinamo Vranje

5

[0-0] H2H
F10:00Kolubara

2

3:1 Graficar

2

[0-0] H2H
Scottish Reserves League
S00:30South China AA 0:0 North District FC H2H
S00:30Kai Jing 0:0 Wing Yee FT H2H
S00:30Dreams Metro Gallery 0:0 Wong Tai Sin H2H
S00:30Sham Shui Po 0:0 Shatin SA H2H
S00:30Hong Kong FC 0:0 Hong Kong Sapling H2H
S00:30Citizen 0:0 Tai Chung FC H2H
Romania - Liga 2 Seria
F07:00Dunarea Calarasi 1:2 SCM Argesul Pitesti

3

[0-0] H2H
Advertisements:
F07:00Metaloglobus

1

1:0 Farul Constanta

2

[1-0] H2H
F07:00FK Csikszereda Mierc

3

1:0 Scolar Resita

2

4

[1-0] H2H
F07:00Ripensia Timisoara

1

3

1:1 FC Timisoara

3

[1-1] H2H
F07:00Sportul Snagov

2

2:3 Voin Tate Numa Glenn

3

[2-0] H2H
F07:00FC UT Arad 3:0 Gloria Buzau

1

4

[0-0] H2H
F10:30Universitaea Cluj 2:1 Concordia Chiajna

1

4

[0-0] H2H
S07:00Pandurii Targu-Jiu 0:0 Juventus Bucuresti H2H
Portugal Campeonato Nacional
F07:00Ideal

2

3

2:3 Anadia

2

[2-1] H2H
Poland Cup Women
F05:00KKP Stomil Olsztyn W

1

1:1 Tarnovia Tarnow Wome

3

[0-1] H2H
F06:30Sokol Kolbuszowa Dol 9:1 Praga Warszawa (W)[5-1] H2H
F07:00KSP Kielce Women 4:0 Polonia Pozna Women'

2

[3-0] H2H
F07:00AZS Wroclaw II (W)

1

1:8 RYSY Bukowina Women[1-3] H2H
F07:40Naprzod Sobolow (w)

1

0:3 UKS Gol Czestochowa [0-2] H2H
F10:00Dargfil Tomaszow Maz 4:0 Sparta Daleszyce (W)[0-0] H2H
S08:00Stomil Olsztyn (W) 0:0 AP Kotwica Kolobrzeg H2H
S10:30Ostrovia 1909 (W) 1:1 Row Rybnik (w) H2H
Papar 2
S13:15Paraense/PA 0:0 Carajas/PA H2H
Omani Federation Cup
F07:40Al-Seeb 0:1 Dhufar[0-0] H2H
F10:00Sohar Club 0:1 Alrstak[0-0] H2H
Malaysia University League
F03:00Poli Malaysia

1

2

1:3 Ubon UMT FC II

1

[1-1] H2H
Advertisements:
Macedonia League Women
S07:00Borec (w) 1:1 ZFK Atletiko (w) H2H
S07:00ZFK Recica (w) 1:1 ZFK Top Gol (w) H2H
Saudi Arabia Division 1
F07:05Al-Kawkab

2

0:0 Al-Nojoom

3

[0-0] H2H
F07:15Al-Taqdom

2

3

0:5 Uhud

2

[0-2] H2H
F07:20Al-Jabalain

1

0:0 Al-Nahdha

2

[0-0] H2H
F10:15Al-Ansar

1

0:1 Hottain (KSA)[0-0] H2H
Kenya Super League
F05:45Kenya Police FC

4

1:1 Vihiga Bullets[1-1] H2H
F07:00Nairobi Star City 0:0 Wu Shuru

1

[0-0] H2H
F07:05Muranga Seal

3

1:0 FC Talanta

1

[1-0] H2H
S05:00Eldoret Youth 0:0 Vihiga United H2H
S07:00Nairobi Stima 0:0 Kibera Black Stars H2H
S07:00Administration Polic 1:1 Fortune Sacco H2H
S07:00APS Bomet 0:0 Shabana FC H2H
S07:00St Josephs Youth 1:1 Mount Kenya United H2H
Italy Serie D
F08:30San Donato Tavarnell

1

1

2:2 ASD Seravezza Calcio

2

[0-0] H2H
F08:30US Folgore Caratese

3

2:2 Seregno

3

[1-2] H2H
F09:00US Inveruno

1

3

2:2 Sanremese

2

[0-0] H2H
F10:00FC Savoia 1908

1

0:0 Citta di Fasano

3

[0-0] H2H
Coppa Italia Lega PRO
F10:59Triestina

1

3

1:0 USD Virtus Verona

3

[0-0] H2H
International Friendly
F10:15United Arab Emirates

1

4

2:1 Syria U23

1

2

[-] H2H
Advertisements:
Indonesia Liga 3
F03:00PSB Bogor

2

3:1 Bandung Timur FC

1

[2-0] H2H
F03:00Pesik Kuningan

1

1

4:1 Persikad 1999 FC

1

3

[1-0] H2H
India Shillong Premier League
F04:00Laban SC

2

1:3 Nangkiew Irat

1

[1-2] H2H
India Goa Professional League
F05:15Corps of Signals 1:2 Sesa Football Academ[1-1] H2H
India Bangalore Super Division
F03:00Kickstart FC 6:0 AGORC Bangalore[4-0] H2H
F05:05ASC

4

3:2 Bengaluru B

1

[1-0] H2H
F03:30Mitra Kukar

1

1:1 Sriwijaya FC

2

[1-0] H2H
F07:00Persewar Waropen 2:2 Persiraja Aceh

6

[1-2] H2H
Hungary U19 2nd Division
F07:00Ujpest FC U19 3:0 MOL Fehervar FC U19[2-0] H2H
Hungary U19 A League
F06:00Debrecin VSC U19 1:1 Ferencvarosi U19[1-1] H2H
Hong Kong Reserve Division
S05:30R F Reserves 0:0 Happy Valley (R) H2H
S07:30Wofoo Tai Po (R) 0:0 Southern District Re H2H
Hong Kong First Division League
S02:30Eastern District SA 0:0 Central Western Di H2H
Greece Amateur Cup
S07:30AC Pathiakakis 0:0 Kyanos Astir Varis H2H
S07:30APO Nikolakakis 0:0 AO Palliniakos H2H
S07:30Kalivia 0:0 Olympiakos Agiou Ste H2H
S07:30Nikites Anthousas 0:0 Proteas P Fokaias H2H
S07:30Thiseas Neas Makris 0:0 Marko H2H
S07:30Kryoneri 0:0 Pampeaniakos H2H
S08:00Ifestos 0:0 Hellas Pontion H2H
S08:00Proodeftiki FC 0:0 AE Thyellas Achillea H2H
Ethiopia Cup
F07:00Mekelakeya

2

1:1 Bahir Dar Kenema FC

1

3

[0-0] H2H
F09:30Saint George

1

3:1 Welkite Ketema

1

[0-0] H2H
England Southern League Central Division
S10:00Rushden Diamonds 0:0 Needham Market H2H
S10:00Bromsgrove Sporting 0:0 Redditch United H2H
S10:00Coalville 0:0 Peterborough Sports H2H
S10:00Hednesford Town 0:0 Nuneaton Borough H2H
S10:00Kings Langley 0:0 Biggleswade Town H2H
S10:00Royston Town 0:0 Leiston FC H2H
S10:00Stratford Town 0:0 Barwell H2H
Chile Cup
S15:00Colo Colo 0:0 Univ Catolica H2H
S15:00Universidad de Chile 0:0 Union Espanola H2H
Chile Primera D
S10:30San Antonio Unido 0:0 Independiente de Cau H2H
Chile Primera B
S10:30Melipilla 0:0 CD Copiapo S.A. H2H
S10:30San Luis Quillota 0:0 Santiago Morning H2H
BSWCP
F04:20China Beach Soccer 5:7 Viet Nam Beach Socce[0-0] H2H
S04:30Thailand Beach Socce 1:1 Malaysia beach socce H2H
Brazil Serie D
S08:00EC Resende 1:1 Campo Grande CE H2H
S12:30Fortaleza U19 0:0 Floresta EC U19 H2H
S13:00Teresopolis 0:0 Brasileirinho RJ H2H
Brazil Campeonato Paulista Youth
F08:00Flamengo RJ U203

2:0 Vasco da Gama U20

3

[0-0] H2H
Bosnia erzegovina 1st League
F07:30Drina Zvornik

1

1

0:2 Zvi Jerzy Da

2

[0-0] H2H
F07:30Rudar Prijedor

2

0:2 Radnik Bijeljina

1

[0-0] H2H
Argentina Reserve League
F07:00Talleres Remedios Re 1:1 CA San Miguel Reserv

1

[1-1] H2H
F10:59Atletico Fenix Reser

1

1:1 Los Andes Reserves

1

[0-0] H2H
S07:00Argentino Merlo Rese 1:1 General Lamadrid Res H2H
Advertisements: