09:27 (GMT -4)
En | Ru | Az | Tr
Advertisements:

Yesterday Scores

Order by: Time / League
refresh Refresh
Download Android Free Livescores APP
English Premier League
F07:30Cardiff City

3

0:0 Newcastle United

1

2

[0-0] H2H
F10:00Everton 2:1 Southampton

5

[2-0] H2H
F10:00Leicester City

1

2

2:0 Wolves

1

[2-0] H2H
F10:00Tottenham Hotspur 3:1 Fulham[1-0] H2H
F10:00West Ham United

6

1:2 Bournemouth AFC

2

[1-0] H2H
F12:30Chelsea 3:2 Arsenal

2

[2-2] H2H
Germany Cup
F09:30SV Drochtersen/Assel 0:1 Bayern Munchen

1

[0-0] H2H
F09:30SV Rodinghausen

3

2:2 Dynamo Dresden

3

[2-2] H2H
F09:30Kaiserslautern

3

1:6 TSG Hoffenheim

3

[1-3] H2H
F09:30SSV Ulm 1846

2

2:1 Eintracht Frankfurt

4

[0-0] H2H
F09:30CFR

2

0:1 Bayer Leverkusen

3

[0-1] H2H
Advertisements:
F09:30VfR Wormatia Worms

2

1:6 Werder Bremen[1-5] H2H
F09:30SV Elversberg

2

0:1 VfL Wolfsburg

3

[0-0] H2H
F09:30Tus Dassen Dov

1

0:1 MSV Duisburg

2

[0-1] H2H
F09:30SV Linx

2

1:2 Nurnberg

1

[1-1] H2H
F12:30Erzgebirge Aue

3

1:3 FSV Mainz 05

1

1

[0-1] H2H
F12:30Rot-Weiss Oberhausen

1

0:6 SV Sandhausen

2

[0-2] H2H
F12:30Erndtebruck

1

3:5 Hamburger SV

1

[1-2] H2H
F14:45Hansa Rostock

2

2:0 VfB Stuttgart

1

[1-0] H2H
S09:30Germania Friedrichst : Nurnberg H2H
England Championship
F10:00Bristol City

1

0:2 Middlesbrough

2

[0-2] H2H
F10:00Hull City

1

0:1 Blackburn Rovers

3

[0-1] H2H
F10:00Ipswich Town

1

3

1:1 Aston Villa

2

[1-1] H2H
F10:00Leeds United 2:0 Rotherham United

1

[0-0] H2H
F10:00Millwall

1

2:1 Derby County

1

[2-0] H2H
F10:00Reading

2

0:1 Bolton Wanderers

1

[0-0] H2H
F10:00Sheffield United

2

2:1 Norwich City

2

[1-1] H2H
F10:00West Bromwich(WBA)

2

7:1 Queens Park Rangers

1

[1-1] H2H
F10:00Wigan Athletic

2

2:2 Nottingham Forest

4

[2-1] H2H
F12:30Preston North End

2

2:2 Stoke City

3

[2-1] H2H
France Ligue 1
F11:00Guingamp 1:3 Paris Saint Germain

1

[1-0] H2H
Advertisements:
F14:00Amiens

1

1:2 Montpellier

3

[0-0] H2H
F14:00Caen

2

1:1 Nice

2

[0-0] H2H
F14:00Dijon 2:0 Nantes

1

1

[1-0] H2H
F14:00Monaco

1

0:0 Lille

3

[0-0] H2H
F14:00Rennes

1

1:0 Angers

2

[0-0] H2H
Chinese Super League
F07:35Guangzhou Fuli FC

2

5:2 Changchun Yatai

1

[3-1] H2H
F07:35Tianjin Teda

2

1:1 Jiangsu Suning FC

2

[1-1] H2H
F07:35Beijing Renhe

6

3:0 Beijing Guoan

1

1

[2-0] H2H
F07:35Guizhou Hengfeng Zhi

1

3:1 Shandong Luneng[2-0] H2H
F07:35Chongqing SWM Motors

1

1

2:3 Shanghai East Asia F

4

[1-1] H2H
F07:35Dalian Aerbin

4

2:1 Henan Jianye

3

[1-1] H2H
Italian Serie A
F11:59Chievo

2

2:3 Juventus[1-1] H2H
F14:30Lazio 1:2 Napoli[1-1] H2H
Turkish Super Liga
F12:15Bursaspor

2

0:0 Kayserispor

2

[0-0] H2H
F14:45Antalyaspor

1

3:3 Konyaspor

1

5

[1-2] H2H
F14:45Yeni Malatyaspor

2

1:0 Fenerbahce[0-0] H2H
England Southern Premier League
F10:00Hartley Wintney 2:1 Frome Town[0-1] H2H
F10:00Basingstoke Town 1:2 Poole Town

1

[0-1] H2H
F10:00Hendon 2:1 Farnborough Town[1-0] H2H
F10:00Kings Langley 1:2 Taunton Town[0-1] H2H
Advertisements:
F10:00Merthyr Town 4:2 Gosport Borough

3

[3-1] H2H
F10:00Metropolitan Police 0:2 Swindon Supermarine[0-0] H2H
F10:00Salisbury City 3:0 Dorchester Town[1-0] H2H
F10:00Staines Town 3:1 Chesham United

1

[0-0] H2H
F10:00Tiverton Town 5:1 Walton Casuals[3-1] H2H
F10:00Weymouth 1:1 Beaconsfield SYCOB[0-0] H2H
F10:00Wimborne Town 5:3 Harrow Borough

1

[1-2] H2H
England League 1
F10:00Accrington Stanley

2

1:1 Charlton Athletic

3

[0-1] H2H
F10:00Barnsley 0:0 AFC Wimbledon[0-0] H2H
F10:00Burton Albion

1

1:0 Doncaster Rovers

1

[0-0] H2H
F10:00Coventry City 1:0 Plymouth Argyle

1

4

[1-0] H2H
F10:00Fleetwood Town

5

2:2 Rochdale[1-0] H2H
F10:00Peterborough United

2

3:1 Luton Town

1

[3-0] H2H
F10:00Portsmouth

1

4:1 Oxford United

3

[0-0] H2H
F10:00Shrewsbury Town 0:0 Blackpool

3

[0-0] H2H
F10:00Southend United

1

2:0 Bradford City

1

[0-0] H2H
F10:00Walsall

1

2:1 Gillingham

2

[2-0] H2H
F10:00Wycombe Wanderers 1:2 Bristol Rovers

3

[0-2] H2H
England Conference North Division
F10:00Alfreton Town 3:1 Blyth Spartans

1

[1-1] H2H
F10:00Altrincham

2

0:2 Boston United

3

[0-0] H2H
Advertisements:
F10:00Ashton United

1

1:5 Brackley Town

1

[0-1] H2H
F10:00Bradford Park Avenue 1:1 Stockport County

1

[0-0] H2H
F10:00Chorley FC

1

1:0 Hereford United

2

[0-0] H2H
F10:00Kidderminster Harrie

1

5:2 Darlington

1

[2-0] H2H
F10:00Leamington 2:2 Guiseley[1-0] H2H
F10:00Nuneaton Borough

3

1:4 Southport FC

1

6

[0-3] H2H
F10:00Spennymoor Town

2

2:3 AFC Telford United

1

4

[1-0] H2H
F10:00York City

1

1:1 Curzon Ashton FC

1

3

[0-0] H2H
S10:00Chester FC 0:0 FC United of Manches H2H
International Club Friendly
F05:00Samut Sakhon 4:1 Dreams Metro Gallery[1-0] H2H
F05:30Real Union Irun

1

0:3 Real Sociedad B

2

[0-1] H2H
F05:30Sestao

2

2:1 Suodu Pei

1

[0-1] H2H
F05:30Parla Escuela

1

0:3 AD Union Adarve[0-1] H2H
F08:00Kitchee

2

2:2 Buriram United

1

1

[1-1] H2H
F08:30Katwijk 1:0 Volendam[0-0] H2H
F10:00Al Hussein Irbid 2:0 AL-Sareeh[1-0] H2H
F11:00Aris Thessaloniki 0:0 Pas Giannina[0-0] H2H
F11:00Feralpisalo

1

0:1 Carpi[0-0] H2H
F11:00Irodotos 3:1 Paleochora FC[3-1] H2H
F11:00PO Triglias 3:1 Pao Koufalion[2-1] H2H
Advertisements:
F11:00Anagennisi Giannitsa

1

3:2 Almopos Arideas[2-1] H2H
F11:00Anagennisi Giannitsa

1

3:2 Almopos Arideas[2-1] H2H
F11:30AEL Larisa

5

1:1 SKODA Xanthi

1

[0-1] H2H
F11:30Pordenone Calcio SSD 1:1 Venezia[1-0] H2H
F11:30Real Forte Querceta 1:1 Pistoiese[0-1] H2H
F11:30Slavia Praha (w) 1:4 FC Zurich Frauen (w)[1-4] H2H
F11:59AEP Paphos 0:2 Akritas Chloraka[0-2] H2H
F11:59OFI Crete 2:1 Ergotelis[1-1] H2H
F11:59Lamia

1

1

0:1 Apollon Smirnis

3

[0-1] H2H
F11:59PAE Atromitos 2:1 Asteras Tripolis[0-0] H2H
F11:59Ermis Aradippou

1

1:2 Omonia Nicosia FC[1-2] H2H
F11:59Sporting (w) 6:2 CD Femarguin (w)

3

[1-1] H2H
F11:59Foggia

2

1:0 Ascoli

1

1

[0-0] H2H
F11:59Ergotelis U19 3:4 Almyros[0-3] H2H
F12:30Panionios

1

2:1 Panahaiki-2005[2-1] H2H
F12:30AEL Limassol

1

2:0 Anorthosis Famagusta

1

[2-0] H2H
F12:30Burgos CF 1:2 UD Logrones[1-1] H2H
F13:00Barcelona (w)

1

1:2 Montpellier (w)

1

[0-2] H2H
F13:00UCAM Murcia 1:0 Al-Feiha

4

[1-0] H2H
F13:00Real Murcia

3

1:0 CD Alcoyano

3

[0-0] H2H
Advertisements:
F13:00CD Vitoria(SPA)

1

0:1 Mirandes

1

[0-0] H2H
F13:00Villaverde Boettiche 2:0 CF Internacional De [0-0] H2H
F13:00Atletico Astorga 1:2 Unionistas de Salama

2

[1-1] H2H
F13:00Valencia CF Mestalla

3

0:1 Jumilla

3

[0-0] H2H
F13:30HNK Sibenik

1

2:2 Hajduk Split II

1

[1-0] H2H
F13:30Rovigo Calcio 0:2 Padova[0-2] H2H
F13:45CF Salmantino

1

3:0 Villanovense

4

[1-0] H2H
F14:00Panathinaikos

1

2:0 Levadiakos

1

[1-0] H2H
F14:00Racing de Ferrol 0:2 Pontevedra

1

[0-0] H2H
F14:00Barcelona B 3:1 UE Cornella[3-0] H2H
F14:00Eldense

1

2

2:1 Aguilas CF

1

3

[0-0] H2H
F14:30UD Granadilla Teneri 1:0 Atleico Malaga (w)

1

[0-0] H2H
F14:30Manchego

3

2:1 CD Madridejos

1

[0-1] H2H
F16:00Valadares Gaia FC 2:1 Beira Mar

2

2

[1-0] H2H
S05:00Atletico Victoria 0:0 CD Santa Ursula H2H
S06:00Korea Republic U17 0:0 USA U17 H2H
S07:00Brondby IF Women 0:0 Odense Q (w) H2H
S11:00FC Metz (w) 0:0 Dijon w H2H
S11:30Panaitolikos Agrinio 0:0 Kerkyra H2H
S14:00ACD Nardo 0:0 Lecce H2H
Advertisements:
S14:00Nardo 0:0 Lecce H2H
S14:00Visao Celeste U19 0:0 ASSU U19 H2H
S16:50Diriangen 0:0 UNAN Managua H2H
International Friendly
F11:00Andorra

2

0:0 United Arab Emirates

3

[0-0] H2H
F11:00Belarus U17 0:2 Turkey U17[0-1] H2H
F11:00Georgia U17 1:3 Ukraine U17[0-1] H2H
F11:00Slovakia U17 3:0 Lithuania U17[1-0] H2H
F11:00Latvia U17 1:0 Israel U17[1-0] H2H
F15:00French Guiana 0:4 Suriname[0-3] H2H
F22:00Guatemala

2

1:0 Cuba

1

[1-0] H2H
Swedish Allsvenskan
F10:00Malmo FF

2

3:0 Trelleborgs FF

1

[3-0] H2H
Russia Division 2
F01:00Luch Energiya

3

0:1 FK Krasnodar II

2

[0-0] H2H
F08:00Tyumen 0:0 Sibir Novosibirsk[0-0] H2H
F08:00Tom Tomsk

2

3:0 Torpedo Armavir[1-0] H2H
F09:00Shinnik Yaroslavl

1

1:0 Zenit-2 St.Petersbur

1

[1-0] H2H
F11:00Spartak Tambov

2

2:2 Mordovya Saransk

6

[1-2] H2H
F11:00Chertanovo Moscow

1

2:2 SKA Khabarovsk

3

[0-2] H2H
F11:00Avangard 0:2 Baltika Kaliningrad

1

[0-2] H2H
F11:00Fakel 2:0 Khimki

2

[0-0] H2H
F11:59FK Sochi

2

0:1 FK Nizhny Novgorod

3

[0-1] H2H
England Northern Premier League
F10:00Grantham Town

1

1:1 Bamber Bridge[0-0] H2H
F10:00Hednesford Town 0:1 Scarborough

1

[0-1] H2H
F10:00Hyde F.C. 1:0 Basford Utd[0-0] H2H
F10:00Marine 1:1 North Ferriby United

1

[0-1] H2H
F10:00Matlock Town 4:0 Lancaster City[1-0] H2H
F10:00Nantwich Town 1:0 Gainsborough Trinity[0-0] H2H
F10:00South Shields 2:1 Witton Albion

1

[1-0] H2H
F10:00Stalybridge Celtic 0:0 Mickleover Sports[0-0] H2H
F10:00Warrington Town AFC 0:2 Farsley Celtic

1

[0-2] H2H
F10:00Whitby Town 1:0 Buxton FC

1

[1-0] H2H
F10:00Workington 1:0 Stafford Rangers[0-0] H2H
England Ryman(Isthmian) League Premier Division
F10:00Brightlingsea Regent 0:3 Margate[0-3] H2H
F10:00Carshalton Athletic 1:1 Kingstonian[1-0] H2H
F10:00Corinthian Casuals 1:1 Merstham[0-1] H2H
F10:00Dorking 1:2 Lewes[0-1] H2H
F10:00Enfield Town 2:2 Hornchurch[1-0] H2H
F10:00Harlow Town

1

0:2 Worthing[0-1] H2H
F10:00Leatherhead 2:1 Haringey Borough[2-0] H2H
F10:00Potters Bar Town 1:1 Whitehawk[1-1] H2H
F10:00Tonbridge Angels 1:0 Burgess Hill Town[1-0] H2H
F10:00Wingate Finchley 0:3 Folkestone[0-1] H2H
England League 2
F08:00Grimsby Town

2

1:1 Lincoln City

1

[1-0] H2H
F10:00Bury

1

1:1 Forest Green Rovers

1

4

[0-1] H2H
F10:00Cheltenham Town

4

0:1 Carlisle United

2

[0-1] H2H
F10:00Crewe Alexandra

1

0:0 Milton Keynes Dons

1

1

[0-0] H2H
F10:00Exeter City

2

1:1 Newport County

2

[1-0] H2H
F10:00Mansfield Town

3

1:1 Colchester United

2

[0-0] H2H
F10:00Northampton Town 2:2 Cambridge United

2

[0-0] H2H
F10:00Oldham Athletic

1

3:1 Macclesfield Town[1-0] H2H
F10:00Port Vale

1

1:0 Crawley Town

2

[1-0] H2H
F10:00Stevenage Borough

1

1:0 Morecambe

2

[1-0] H2H
F10:00Swindon Town

1

3:2 Tranmere Rovers

1

2

[1-2] H2H
S08:00Werder Bremen (Youth : FC Hansa Luneburg H2H
England Conference South Division
F10:00Bath City

1

2:1 Dulwich Hamlet

1

[0-1] H2H
F10:00Billericay Town 4:2 Weston Super Mare

1

2

[1-0] H2H
F10:00Concord Rangers

1

4:0 Hungerford Town

4

[4-0] H2H
F10:00Dartford

1

0:3 Wealdstone FC

1

[0-2] H2H
F10:00Eastbourne Borough

2

2:1 Chippenham Town

2

[1-1] H2H
F10:00Gloucester City

1

1:0 East Thurrock United

2

2

[1-0] H2H
F10:00Hampton Richmond Bor

1

4

1:1 Chelmsford City

1

[1-0] H2H
F10:00Hemel Hempstead Town

4

0:2 Woking

2

[0-0] H2H
F10:00Oxford City 2:1 St Albans City[1-0] H2H
F10:00Slough Town

1

0:0 Torquay United

1

[0-0] H2H
F10:00Truro City

2

2:2 Welling United

3

[0-1] H2H
Brazil Serie A
F15:00Santos

3

3:0 Sport Club Recife PE

1

4

[1-0] H2H
F18:00Corinthians Paulista

1

0:1 Gremio (RS)

1

[0-0] H2H
F10:00Aldershot Town

1

0:2 Harrogate Town

2

[0-0] H2H
F10:00Barnet

2

0:3 Ebbsfleet United

1

[0-1] H2H
F10:00Braintree Town

1

3:4 Havant Waterloovil

2

[2-2] H2H
F10:00Bromley

2

1:0 Gateshead

1

[0-0] H2H
F10:00Eastleigh

1

3

1:3 Wrexham

1

[0-2] H2H
F10:00AFC Fylde

1

4:0 Dover Athletic[1-0] H2H
F10:00Halifax Town

1

2:1 Dagenham Redbridge[1-1] H2H
F10:00Hartlepool United

2

2:1 Maidenhead United[0-0] H2H
F10:00Leyton Orient

1

1:0 Boreham Wood

3

[0-0] H2H
F10:00Maidstone United

1

1:0 Barrow

2

[1-0] H2H
F10:00Salford City

3

3:2 Chesterfield[1-1] H2H
F10:00Solihull Moors

5

2:2 Sutton United

2

[0-1] H2H
Portugal Primera Liga
F11:30GD Chaves

3

2:0 Portimonense

4

[2-0] H2H
F14:00Boavista FC

4

0:2 Benfica

1

[0-1] H2H
F16:00Sporting Lisbon

2

2:1 Vitoria Setubal

5

[1-1] H2H
France Ligue 3
F11:59Marignane Gignac

3

0:1 Tours

1

[0-1] H2H
Zimbabwe Premier
F09:00FC Platinum 2:0 Chapungu FC[0-0] H2H
F09:00Herentals FC

1

0:0 Capps linked

1

[0-0] H2H
F09:00Black Rhinos 2:0 Bulawayo City[1-0] H2H
F09:00Chicken Inn 1:1 Ngezi Platinum[0-1] H2H
F09:00Nirudit 0:0 Highlanders[0-0] H2H
Zambia Super League
F06:40Power Dynamos

1

1:2 Zanaco[0-1] H2H
F06:40Power Dynamos

1

1:2 Zanaco[0-1] H2H
F09:00Nchanga Rangers

4

1:0 Nkwazi

1

[1-0] H2H
F09:00Nchanga Rangers

4

1:0 Nkwazi

1

[1-0] H2H
Australia U20
F01:00Perth Glory FC U20 0:1 Cockburn City U20[0-1] H2H
F01:00FloreatAthena U20

2

1:0 Subiaco U20

1

[1-0] H2H
F01:00Bayswater U20

4

1:0 Forrestfield United

2

[0-0] H2H
F01:00Sorrento F.C. U20

1

1

1:4 Armadale SC U20

1

[1-1] H2H
F01:00Balcatta U20

1

2:1 Stirling Lions U20

2

[1-1] H2H
F01:00Inglewood United U20

1

9:0 Joondalup United U20

1

[6-0] H2H
F01:30Sydney United 58 U20

1

3:0 South Coast Wolves F[0-0] H2H
National Premier Leagues Western Australia
F03:00Floreat Athena

1

3:2 Subiaco AFC

1

[0-1] H2H
F03:00Bayswater City

1

2:1 Forrestfield United[2-1] H2H
F03:00Balcatta FC

3

1:3 Stirling Lions

2

[1-2] H2H
F03:00Sorrento F.C.

2

3:1 Armadale SC

2

[2-0] H2H
F03:00Inglewood United 7:1 Joondalup United

1

[4-0] H2H
F03:00Perth Glory (Youth)

1

2

3:3 Cockburn City[2-1] H2H
F03:00Perth SC

3

2:1 ECU Joondalup

5

[2-0] H2H
Welsh Premier League
F09:30Carmarthen

2

0:0 Llandudno

2

[0-0] H2H
F09:30Newi Cefn Druids

3

2:3 Llanelli

1

[2-0] H2H
Welsh Football League First Division
F09:30Afan Lido 0:0 Ammanford[0-0] H2H
F09:30Afan Lido 0:0 Ammanford[0-0] H2H
F09:30Cwmamman United 2:0 Goytre Utd[1-0] H2H
F09:30Cwmamman United 2:0 Goytre Utd[1-0] H2H
F09:30Cwmbran Celtic 1:2 Port Talbot[0-2] H2H
F09:30Llantwit Major 0:0 Pen-y-Bont FC[0-0] H2H
F09:30Llantwit Major 0:0 Pen-y-Bont FC[0-0] H2H
F09:30Taffs Well 3:3 Undy Athletic[0-0] H2H
F09:30Taffs Well 3:3 Undy Athletic[0-0] H2H
F09:30Haverfordwest County 10:1 Pontypridd[5-0] H2H
F09:30Briton Ferry Athleti 0:2 Goytre AFC[0-1] H2H
F09:30Briton Ferry Athleti 0:2 Goytre AFC[0-1] H2H
Wales Cymru Alliance
F09:30Airbus UK Broughton 1:0 Conwy Utd[0-0] H2H
F09:30Buckley Town 1:2 Llanrhaeadr[0-2] H2H
F09:30Denbigh Town 1:3 Flint Town[0-1] H2H
F09:30Guilsfield 1:3 Bangor City FC[0-1] H2H
F09:30Holyhead 1:2 Gresford[0-2] H2H
F09:30Holywell 2:3 Penrhyncoch[2-2] H2H
F09:30Porthmadog 2:0 Prestatyn Town FC[1-0] H2H
F09:30Ruthin Town FC 2:3 Rhyl FC[0-0] H2H
Venezuela Segunda Division
F15:00Real Frontera

5

3:1 Yaracuyanos

5

[2-1] H2H
F15:00Real Frontera

5

3:1 Yaracuyanos

5

[2-1] H2H
F15:00GV Maracay FC

2

5

1:0 LALA FC

1

3

[0-0] H2H
F15:00GV Maracay FC

2

5

1:0 LALA FC

1

3

[0-0] H2H
F15:00CD Hermanos Colmenar

1

2:0 Deportivo Zulia

2

[1-0] H2H
F15:00CD Hermanos Colmenar

1

2:0 Deportivo Zulia

2

[1-0] H2H
F15:00Angostura FC

4

4:1 Deportivo Petare FC

2

[2-1] H2H
F15:00Angostura FC

4

4:1 Deportivo Petare FC

2

[2-1] H2H
F16:00Titanes FC

4

0:0 Llaneros de Guanare

1

[0-0] H2H
F16:00Titanes FC

4

0:0 Llaneros de Guanare

1

[0-0] H2H
S15:30Union Atletico Falco 0:0 Atletico El Vigia H2H
S15:30Union Atletico Falco 0:0 Atletico El Vigia H2H
S16:00Universidad Central 0:0 CA Furrial H2H
S16:00Universidad Central 0:0 CA Furrial H2H
Primera Division de Venezuela
F15:30Aragua FC

5

2:0 Atletico Venezuela

4

[1-0] H2H
F17:00Deportivo Anzoategui

3

3:1 Trujillanos

1

[0-0] H2H
Uzbek League
F11:00Qizilqum Zarafshon 2:0 Navbahor Namangan[1-0] H2H
F11:00Pakhtakor 4:0 Nasaf Qarshi

2

[1-0] H2H
USL First Division
F14:00Ottawa Fury 0:0 Indy Eleven

1

[0-0] H2H
F19:00Richmond Kickers

3

3:2 Harrisburg Islanders

2

[2-1] H2H
F19:05Pittsburgh Riverhoun 0:0 Charlotte Independen

1

2

[0-0] H2H
F19:30FC Cincinnati

2

3:0 Charleston Battery

2

[2-0] H2H
F19:30Louisville City FC

2

0:0 Nashville

1

[0-0] H2H
F20:30Rio Grande Valley

1

2:4 OKC Energy FC

2

[1-2] H2H
F22:00Fresno FC

2

1:0 St.Louis Lions[1-0] H2H
F22:00Real Monarchs

2

3:2 Tulsa Roughneck

3

[2-0] H2H
F23:00Las Vegas Lights

3

0:2 Phoenix Rising FC

1

[0-1] H2H
F23:00Sacramento Republic

2

1:4 Los Angeles Galaxy I

2

[0-4] H2H
USA Women
F18:30Sky Blue FC (w)

3

2:2 Utah Royals (w)[1-0] H2H
F22:30Portland Thorns FC (

1

2:2 Chicago Red Stars (w

1

[0-1] H2H
S20:00North Carolina (w) 0:0 Orlando Pride (w) H2H
Uruguay U19 League
F08:00Liverpool Montevideo

1

1

1:0 Miramar Misiones U19

1

[0-0] H2H
Uruguay Reserve League
S14:00Nacional de Montevid 0:0 Rampla Juniors Reser H2H
Uruguay Segunda
F09:00Villa Teresa

1

3

2:3 Plaza Colonia

4

[1-1] H2H
F09:00Villa Teresa

1

3

2:3 Plaza Colonia

4

[1-1] H2H
F09:05Rentistas

1

1

0:2 Oriental

1

1

[0-2] H2H
F14:00Central Espanol

1

1

1:3 Albion FC

4

[1-2] H2H
F14:00CS Cerrito

3

1:1 Miramar Misiones FC

4

[0-0] H2H
F14:05CA Juventud

1

8

4:2 IA Sud America

6

[2-0] H2H
Primera Division de Uruguay
F14:00CA Atenas

1

3

0:1 Liverpool URU

4

[0-1] H2H
F14:00Danubio FC

1

2:2 Wanderers FC

4

[0-1] H2H
Ukraine U21 Liga
F08:00FC Vorskla U21

1

5

0:2 FC Mariupol U21

3

[0-1] H2H
F09:00Desna Chernihiv U21

3

2:2 Karpaty U21

1

3

[2-0] H2H
F10:00Zorya U21 3:1 Olimpic Donetsk U21[0-0] H2H
Ukraine Regional League
F06:55Sokol Mikhailivka-Ru

3

1:1 Zorya Vladislavka

1

[0-1] H2H
F07:18FC Obry Nikopol

1

1:11 FC Dnepragro Sinelni

1

[1-5] H2H
F10:00FC Brovary 2:2 Desna Pogreby

2

[2-1] H2H
F10:00FC Brovary 2:2 Desna Pogreby

2

[2-1] H2H
F10:00FC Flamingo Gorishni

2

3:0 Naftohimik Kremenchu

1

[2-0] H2H
F10:00FC Flamingo Gorishni

2

3:0 Naftohimik Kremenchu

1

[2-0] H2H
Ukraine Division 3
F10:00FC Kalush

4

1:0 Veres

1

2

[1-0] H2H
F10:00FC Kalush

4

1:0 Veres

1

2

[1-0] H2H
F10:00FC Minaj

2

2:1 Cherkaskyi Dnipro

4

[1-1] H2H
F10:00FC Minaj

2

2:1 Cherkaskyi Dnipro

4

[1-1] H2H
F10:00Kremin Kremenchuk

2

1:0 Nikopol-NPGU

5

[1-0] H2H
F10:00Kremin Kremenchuk

2

1:0 Nikopol-NPGU

5

[1-0] H2H
F10:30Energiya N Kakhovka 2:0 Hirnyk Kryvyi Rih[1-0] H2H
F10:30Energiya N Kakhovka 2:0 Hirnyk Kryvyi Rih[1-0] H2H
Ukraine Division 2
F11:00Ahrobiznes TSK Romny 0:1 Dnipro-1[0-1] H2H
F11:00Hirnyk-Sport

2

1:0 Balkany Zorya

1

[1-0] H2H
F11:00Kolos Kovalyovka

3

2:2 FK Avanhard Kramator

2

[2-2] H2H
F11:00Volyn

3

3:0 FC Sumy

4

[2-0] H2H
F11:30Rukh Vynnyky 0:1 FC Inhulets Petrove

2

[0-1] H2H
F11:59Metalist 1925 Kharki

1

0:1 Obolon Kiev[0-0] H2H
S10:00Zirka Kirovohrad 0:0 Gelios Kharkiv H2H
Ukrainian Premier League
F10:00FC Lviv

1

0:2 FC Shakhtar Donetsk

1

[0-1] H2H
F12:30Dynamo Kyiv

2

1:0 PFC Oleksandria

2

[0-0] H2H
Turkey U21 Super League
F09:30Yeni Malatyaspor U21 1:2 Fenerbahce U21[0-0] H2H
F10:00Bursaspor U21 2:0 Kayserispor U21[0-0] H2H
F10:00Antalyaspor U21 1:1 Konyaspor U21[1-1] H2H
Turkey A2 League U19
F04:30Goztepe U19

2

1:2 Galatasaray U19

1

[0-0] H2H
F10:00Konyaspor U19

2

0:0 Antalyaspor U19

4

[0-0] H2H
F10:00Konyaspor U19

2

0:0 Antalyaspor U19

4

[0-0] H2H
Turkey 2 Ligi A
F09:30Hatayspor 3:1 Kardemir Karabukspor

3

[2-1] H2H
F12:15Osmanlispor FC

1

0:1 Giresunspor

1

[0-1] H2H
F14:45Altinordu

3

1:2 Genclerbirligi

3

[0-1] H2H
Professional Tunisian League 1
F11:00U.S.Monastir

2

1:2 Stade tunisien

1

5

[0-2] H2H
S11:00CS.Hammam-Lif 0:0 Club Africain H2H
TAS Premier League
F00:05South Hobart

1

3:1 Launceston City

1

6

[1-1] H2H
F02:30Devonport City 7:1 Northern wandering[5-0] H2H
TAS Premier Championship
F00:30Launceston City B

1

0:3 Riverside Olympic[0-0] H2H
S00:30University of Tasman 2:1 New Town Eagles

1

H2H
Trinidad and Tobago Pro League
F16:00North East Stars FC

1

1:1 National Defense For

1

1

[0-0] H2H
F18:00Central FC

1

1:6 Williams Connection

2

[0-1] H2H
S16:00Trinidad Tobago Pol 0:0 San Juan Jabloteh H2H
S18:00Point Fortin FC 0:0 Club Sando H2H
Thai Premier League
S06:45Ubon UMT United 0:0 Pattaya United H2H
S07:00Navy FC 0:0 Bangkok United FC H2H
S08:00Nakhon Ratchasima : Buriram United H2H
S08:00BEC Tero Sasana 0:0 Muang Thong United H2H
S09:00Chonburi Shark FC 0:0 Air Force Central H2H
Thai Division 2 League
F05:00Kasembundit Universi

2

0:2 Nakhon Si Thammarat [0-0] H2H
F05:00Customs Department F

1

3:1 Chamchuri United FC

1

[1-0] H2H
F05:00Bangkok

3

2:1 Ayutthaya United

1

[2-1] H2H
F07:00Lamphun Warrior 2:1 Kalasin[0-0] H2H
F07:00BTU United

2

0:1 Raj Pracha FC

3

[0-0] H2H
F07:30Sa Kaeo City

3

1:0 Ubon Ratchathani FC

3

[1-0] H2H
Thai Division 1 League
S06:00Trat FC 0:0 Khonkaen FC H2H
S06:00Chiangmai FC : Lampang FC H2H
S06:00Army United F.C. 0:0 PTT FC Rayong H2H
S06:00Krabi FC : Thailand Honda FC H2H
S06:00Rayong FC 0:0 Udon Thani H2H
S06:00Kasetsart FC 0:0 Ang Thong FC H2H
S06:00Nong Bua Lamphu 0:0 Sisaket FC H2H
S08:00Thailand Honda FC 0:0 Lampang FC H2H
Tajikistan Vysshaya Liga
F08:00Regar-TadAZ Tursunzo

2

2:1 FC Barkchi

1

[0-0] H2H
Sweden Damallsvenskan
F07:45Kristianstads DFF (w

2

1:0 Vaxjo FF (w)

1

[0-0] H2H
F09:00Hammarby (w) 0:2 Eskilstuna United (w[0-1] H2H
F10:00FC Rosengard (w) 10:0 IFK Kalmar (w)[4-0] H2H
Sweden 3.div Mellersta Norrland
S07:00Gerdskens BK 0:0 IF Hagapojkarna H2H
S07:00IF Limhamn Bunkeflo 0:0 Tomelilla IF H2H
S07:00Heby AIF 0:0 FC Arlanda H2H
S07:00Nybro If 0:0 FK Almeboda/Linneryd H2H
S07:00Hertzöga BK 0:0 Saffle FF H2H
S07:00Vastra Frolunda 0:0 Qviding FIF H2H
S07:00IFK Kalix 0:0 IFK Holmsund H2H
S07:00Gimonas Umea IF 0:0 Kiruna FF H2H
S08:00IFK Tidaholm 0:0 Gotene IF H2H
S08:00Lidkopings FK 0:0 Holmalunds IF H2H
S08:00IFK Falkoping FF 0:0 Trollhattans BoIS H2H
S08:00Kubikenborgs IF 0:0 Salsaker-Ullangers I H2H
S08:00Alsens IF 0:0 Lillhärdals IF H2H
S08:00Vimmerby IF 0:0 Hogsby IK H2H
S08:00Assyriska IF i Norrk 0:0 Myresjo/Vetlanda FK H2H
S08:00Kulladal 0:0 IF Lodde H2H
S08:00Malmo City FC 0:0 Horby FF H2H
S08:00Marsta IK 0:0 Enkopings SK H2H
S08:00IK Franke 0:0 Kungsangens IF H2H
S08:00FOC Farsta 0:0 Boo FK H2H
S08:00Jarla IF FK 0:0 Tyreso FF H2H
S08:00Angby 0:0 Enhorna IF H2H
S08:00Tullinge TP FK 0:0 Trosa Vagnharad SK H2H
S08:00Gransholms IF 0:0 Glomminge IF H2H
S08:00Vaxjo United FC 0:0 IFK Karlshamn H2H
S08:00Sifhalla 0:0 Adolfsbergs IK H2H
S08:00IFK Г…mal 0:0 Yxhults IK H2H
S08:00Gunnilse IS 0:0 IK Virgo H2H
S08:00Alvsborg FF 0:0 Lerums IS H2H
S08:00Sandviks IK 0:0 Bergnasets AIK H2H
S08:00Lycksele IF 0:0 Storfors AIK H2H
S08:00Kallered SK 0:0 Bredaryd Lanna IK H2H
S08:00Askims IK 0:0 Gnosjo IF H2H
S08:00Vejby IF 0:0 Onsala BK H2H
S08:00Arsunda IF 0:0 Bullermyrens IK H2H
S08:00Arnas IF 0:0 Ostavall IF H2H
S09:00Melleruds IF 0:0 IFK Skovde FK H2H
S09:00Anundsjo IF 0:0 Iggesunds IK H2H
S09:00Smedby AIS 0:0 Torstorps IF H2H
S09:00Vallentuna BK 0:0 Habo FF H2H
S09:00Uppsala-Kurd FK 0:0 Vaksala SK H2H
S09:00Syrianska Eskilstuna 0:0 Alta IF H2H
S09:00IFK Olme 0:0 Arboga Sodra IF H2H
S09:00Laholms FK 0:0 Snostorp Nyhem FF H2H
S09:00Skene IF 0:0 BK Astrio H2H
S09:00Slatta SK 0:0 Edsbyns IF FF H2H
S09:00Sala FF 0:0 Norrala IF H2H
S10:00Ohtana/Aapua FF 0:0 Infjardens Sk H2H
S10:00Soderhamns FF 0:0 Fagersta Sodra IK H2H
S10:30Umea FC Academy 0:0 Notvikens IK H2H
Sweden Div 3 Mellersta
F07:00Hudiksvalls ABK 3:2 Ytterhogdal IK[2-2] H2H
F07:00Lindome GIF

2

3:0 IFK Malmo FK

1

7

[1-0] H2H
F07:30Vinbergs IF

1

1:0 KSF Prespa Birlik

2

[1-0] H2H
F08:00Stromsbergs IF 0:2 IFK Stocksund[0-0] H2H
F08:00Karlbergs BK

1

4:2 Vasalunds IF

2

[3-1] H2H
F08:00Sundbybergs

1

5

3:3 FC Gute

3

[2-0] H2H
F08:00Gallivare Malmberget 3:1 IFK Harnosand

2

[2-0] H2H
F08:00Friska Viljor FC 1:1 Bodens BK[0-1] H2H
F08:00IFO Bromolla IF 1:0 Dalstorps IF[0-0] H2H
F08:00Enskede IK

2

0:3 IFK Aspudden-Tellus

4

[0-1] H2H
F08:00Haninge

5

2:0 Newroz FC

5

[2-0] H2H
F08:00Huddinge IF 0:4 Motala AIF FK[0-1] H2H
F08:00Varmbols FC 4:0 BK Nora[3-0] H2H
F08:00Hogaborgs BK

5

1:1 Ullared

1

[0-0] H2H
F08:00FC Rosengard 0:2 Hittarps IK[0-2] H2H
F09:00BKV Norrtalje 1:1 Gamla Upsala SK

1

2

[0-0] H2H
F09:00IFK Lulea 2:0 Gottne IF[1-0] H2H
F09:00Taftea IK 1:0 IFK Ostersund

1

[0-0] H2H
F09:00Vanersborg FK

1

1:2 Nordvarmland FF

1

[0-0] H2H
F09:00Solvesborgs GoIF 2:0 Hassleholms IF[1-0] H2H
F09:00Raslatt SK 1:0 IFK Berga[1-0] H2H
F09:00Assyriska Turab IK J

1

2:0 Nosaby IF[0-0] H2H
F10:00AFK Linkoping

1

0:2 Sodertalje[0-1] H2H
F10:00IK Gauthiod 2:1 IFK Uddevalla[2-0] H2H
F10:00IFK Lidingo FK 2:0 Bollnas GIF FF[0-0] H2H
F10:00Karlstad BK 2:1 Skoftebyns IF[1-1] H2H
F10:00Stenungsunds IF 4:1 FBK Karlstad

1

[1-1] H2H
F10:00Assyriska BK

1

3

2:1 Kvarnby IK

2

[2-0] H2H
F10:00IS Halmia 2:0 Varbergs GIF FK[1-0] H2H
Sweden Superettan
F11:59AFC Eskilstuna

2

1:0 Jonkopings Sodra

1

[0-0] H2H
Sweden Division 1
F08:00Torns IF

2

2:0 Utsiktens BK

3

[0-0] H2H
F08:00BK Forward 0:1 Syrianska FC

1

[0-0] H2H
F08:00Rynninge IK 2:0 Nykopings BIS[2-0] H2H
F09:00Tegs SK 0:1 Sollentuna United[0-0] H2H
F10:00Grebbestads IF 2:1 Lunds BK[0-0] H2H
F10:00Skovde AIK

1

1:3 Mjallby AIF

1

[0-3] H2H
F10:00Oskarshamns AIK

1

4:1 Kristianstads FF

1

[3-0] H2H
F10:00Akropolis IF 3:1 FC Linkoping City[2-0] H2H
F10:00Vasteras SK FK

2

1:1 Sandvikens IF

1

[0-0] H2H
Swden Women Divi.1
F07:00IF Boljan (w) 0:1 IK Uppsala (w)[0-0] H2H
F09:00Kungsbacka DFF (w) 2:1 Asarums IF FK (w)[0-1] H2H
F09:00Assi IF (w) 1:0 Kvarnsvedens IK (w)[0-0] H2H
F11:00Sundsvalls DFF (w) 1:5 KIF Orebro DUFF (w)[0-3] H2H
SVK U19 A
F05:00MSK Zilina U19

3

3:0 FK Poprad U19[1-0] H2H
F05:00Trencin U19

1

3:0 FC Nitra U19

1

3

[2-0] H2H
F05:00FC Tatran Presov U19

1

1:0 MFK Zemplin Michalov

1

[0-0] H2H
Slovakia Premier League
F10:45Nitra

4

0:0 Spartak Trnava

1

[0-0] H2H
F13:00MSK Zilina

2

2:1 SKF Sered

2

[0-0] H2H
F13:00Michalovce

1

1:1 FK Senica

1

[1-1] H2H
F13:00Sport Podbrezova

2

3:0 Zlate Moravce

4

[1-0] H2H
Slovakia 2. Liga
F10:30KFC Komarno 0:0 Dukla Banska Bystric[0-0] H2H
F10:30FC STK 1914 Samorin 3:1 MFK Dubnica nad Vaho

2

[0-0] H2H
F10:30Inter Bratislava

3

2:1 FC Artmedia Petrzalk

1

[1-0] H2H
F13:00Poprad 7:0 Lipany

2

[6-0] H2H
Switzerland - 2.Liga
F11:00FC Naters 2:2 Young Boys U21[0-2] H2H
F11:00Grand-Lancy 2:2 Lausanne SportsU21[1-2] H2H
F11:00Chenois 1:0 Vevey Sports[0-0] H2H
F11:00FC Schotz 3:2 Bassecourt[-] H2H
F11:00SC Zofingen 4:2 Langenthal[-] H2H
F11:00USV Eschen Mauren 1:1 FC Winterthur U21[-] H2H
F11:00Thalwil 2:4 FC St.Gallen U21[1-2] H2H
F11:00United Zurich 0:9 Baden[0-0] H2H
F11:00FC Wettswil Bonstett 0:3 FC Tuggen[0-1] H2H
F11:00FC Linth 04 1:1 FC Gossau[1-1] H2H
F14:00FC Mendrisio Stabio

1

3

0:4 SV Hongg

1

[0-2] H2H
S11:00FC Thun U21 0:0 Bulle H2H
S11:00Delemont 0:0 SC Buochs H2H
Switzerland Cup
F08:30Willisau

1

3

1:3 Breitenrain[0-2] H2H
F10:00FC Frauenfeld

3

0:5 FC Rapperswil-Jona[0-0] H2H
F10:00Solothurn

1

0:2 Stade Nyonnais

1

[0-1] H2H
F10:00Zug 94

4

1:2 FC Red Star Zurich

3

[0-2] H2H
F10:30Amriswil

1

5

1:1 Aarau

2

[0-1] H2H
F11:00SC Goldau 1:3 Bavois[0-0] H2H
F11:00FC Veyrier Sports

2

1:5 Thun

1

[1-4] H2H
F11:00Malcantone

1

5

0:2 Moutier[0-2] H2H
F11:30Beilahe 0:7 Chiasso[0-3] H2H
F11:30Bellinzona

1

4:0 YF Juventus Zurich

1

[3-0] H2H
F11:30Uzi 0:3 FC Wil 1900[0-1] H2H
F11:59FC Greifensee 0:3 Winterthur[0-0] H2H
F11:59Concordia 0:6 FC Zurich[0-4] H2H
F11:59FC Kosova Zurich

1

2

0:4 Lausanne Sports

3

[0-2] H2H
F11:59FC Langnau 0:6 Kriens[0-3] H2H
F11:59Meyrin

3

1:6 SC Cham

1

[1-2] H2H
F11:59FC Meilen 0:6 Servette[0-2] H2H
F11:59ADE 1:5 Azzurri 90[0-0] H2H
F11:59AS Novazzano

3

0:4 Echallens

1

[0-1] H2H
F12:15FC Montlingen 0:3 Basel[0-1] H2H
F12:30Grand Saconnex 3:5 Muri[0-0] H2H
F13:00Portalban/Gletterens 2:2 Wohlen[0-1] H2H
F13:00Koniz

1

0:3 FC Sion

2

[0-1] H2H
F13:30Biel Bienne

5

2:2 Young Boys

2

[0-1] H2H
Sudanese Premier League
F10:00Wad Hashim Sennar 0:0 Al-Hilal Kadougli[0-0] H2H
F10:00Merreikh Nyala 3:1 El-Ahli Atbara[0-0] H2H
F14:00Ahli Al Khartoum

2

0:0 Meyrick Kos Te

1

[0-0] H2H
S14:00Al Merreikh 0:0 Khartoum Al Watani H2H
Spanish Bizkaia-Tercera Division
F12:00Mallorca B

2

1:0 UD Poblense

2

[1-0] H2H
F12:00Mallorca B

2

1:0 UD Poblense

2

[1-0] H2H
F13:00FC Vilafranca 0:0 FC Santboia

1

[0-0] H2H
F13:00UD Alzira

2

2:2 CF La Nucia

4

[0-0] H2H
F13:30CF Platges De Calvia

3

2:2 CE Felanitx

3

[2-1] H2H
F13:30CF Platges De Calvia

3

2:2 CE Felanitx

3

[2-1] H2H
F13:30FC Asco 0:1 EC Granollers

3

[0-0] H2H
F13:30UE Sants

4

0:1 Terrassa

4

[0-0] H2H
F14:00UA Horta

3

3:1 Figueres

2

[0-0] H2H
Primera Division de El Salvador
F17:15Luis Angel Firpo

1

5

3:4 A.D. Isidro Metapan

6

[2-1] H2H
F17:30Aguila

1

4

1:2 Jocoro FC

2

[1-1] H2H
F20:30CD Sonsonate

1

4

0:0 CD FAS

5

[0-0] H2H
F20:30CD Chalatenango 1:0 Municipal Limeno[0-0] H2H
Slovenia U19
F07:00NK Triglav Kranj U19

2

1:1 NK Publikum Celje U1

1

1

[0-1] H2H
Slovakia 3.Liga
F10:00SKM Liptovsky Hradok 2:0 Rimavska Sobota

3

[1-0] H2H
Slovenia 2.Liga
F11:00NK Brezice 1:2 ASK Bravo Publikum[1-1] H2H
F11:00NK Bilje

2

1:1 Ankaran Hrvatini Mas

2

[0-1] H2H
F11:00Roltek Dob 2:2 ND Beltinci[2-0] H2H
F11:00NK Nafta 3:2 Brda

1

[0-1] H2H
F11:00Krka 2:1 Jadran Dekani[1-0] H2H
Slovenia 1.Liga
F11:59NK Publikum Celje

1

1:3 Triglav Gorenjska

1

[0-0] H2H
F14:00NK Aluminij

3

3:0 NK Rudar Velenje

1

[1-0] H2H
Singapore League
F05:30Albirex Niigata FC

1

4:0 Geylang United FC

2

5

[1-0] H2H
F08:15DPMM FC

1

3:1 Hougang United FC

3

[3-0] H2H
Scotland Highland League
F10:00Brora Rangers 1:0 Rothes[1-0] H2H
F10:00Brora Rangers 1:0 Rothes[1-0] H2H
F10:00Buckie Thistle FC 1:3 Keith[0-0] H2H
F10:00Buckie Thistle FC 1:3 Keith[0-0] H2H
F10:00Deveronvale 0:5 Forres Mechanics[0-2] H2H
F10:00Deveronvale 0:5 Forres Mechanics[0-2] H2H
F10:00Formartine United 1:2 Wick Academy[1-0] H2H
F10:00Formartine United 1:2 Wick Academy[1-0] H2H
F10:00Huntly 0:4 Cove Rangers[0-2] H2H
F10:00Inverurie Loco Works 10:0 Fort William[5-0] H2H
F10:00Lossiemouth 0:7 Fraserburgh[0-4] H2H
F10:00Lossiemouth 0:7 Fraserburgh[0-4] H2H
F10:00Nairn County 3:1 Clachnacuddin[1-1] H2H
F10:00Nairn County 3:1 Clachnacuddin[1-1] H2H
F10:00Turriff United 4:0 Strathspey Thistle[3-0] H2H
F10:00Turriff United 4:0 Strathspey Thistle[3-0] H2H
Serbia U19 League
F04:10Red Star Belgrade U1

3

2:2 FK Rad U19

2

[1-2] H2H
Serbia Srpska Liga
F10:15Hajduk Beograd

1

2

2:2 FK Radnicki Novi Bel

2

[2-2] H2H
F10:40BSK Borca

1

1

2:2 GSP Polet

1

2

[1-1] H2H
F10:40Radnicki Obrenovac

1

0:0 FK Lokomotiva Beogra

1

[0-0] H2H
F10:50Sumadija Arandelovac

1

6

1:1 Sloga Pozega

8

[1-1] H2H
F10:55Jedinstvo UB 2:0 FK Drina Ljubovija[1-0] H2H
F10:55CSK Pivara Celarevo

4

2:1 FK Radnicki Sremska

1

[0-0] H2H
F10:55FK Smederevo

3

2:0 FK Polet Ljubic

3

[1-0] H2H
F10:55Mladi Radnik

2

0:0 FK Buducnost Krusik

2

[0-0] H2H
Serbia Prva Liga
F11:30Backa Topola 1:2 Zlatibor Cajetina[0-0] H2H
F11:30OFK Beograd 0:1 FK Sindelic Nis[0-0] H2H
F11:30FK Zarkovo 1:0 Habitpharm Javor[0-0] H2H
F11:30Teleoptik 0:1 FK Bezanija[0-0] H2H
F14:00Sevojno Uzice

1

0:0 Novi Pazar

3

[0-0] H2H
S10:00FK Trajal : FK Buducnost Dobanov H2H
Serbian Superliga
F13:00Cukaricki Stankom

2

1:0 Proleter

3

[0-0] H2H
F14:00Mladost Lucani

3

2:1 Zemun

3

[0-1] H2H
F14:00Vojvodina Novi Sad

1

2:0 FK Backa Backa Palan

2

[0-0] H2H
F14:00FK Vozdovac Beograd

2

2:0 Dinamo Vranje

5

[0-0] H2H
Scotland League Cup
F07:30Partick Thistle

2

1:3 Celtic FC

1

[0-1] H2H
F10:00Aberdeen 4:0 Saint Mirren

2

[3-0] H2H
F10:00Dundee

2

3

0:3 Ayr United[0-0] H2H
F10:00Dunfermline Athletic 0:1 Heart of Midlothian

1

[0-0] H2H
F10:00Livingston 0:1 Motherwell[0-1] H2H
F10:00Queen of South

2

1:1 Saint Johnstone[1-1] H2H
Scotland Division 3
F10:00Peterhead

2

1:0 Clyde

1

[0-0] H2H
F10:00Cowdenbeath

1

3

4:0 Berwick Rangers

1

2

[2-0] H2H
F10:00Edinburgh City

1

3:1 Stirling Albion[0-0] H2H
F10:00Albion Rovers 0:1 Elgin City

1

[0-0] H2H
S10:00Annan Athletic : Queens Park H2H
Scotland Division 2
F10:00Dumbarton

3

1:1 Arbroath

2

[0-1] H2H
F10:00Forfar Athletic 0:0 Stranraer

1

[0-0] H2H
F10:00Montrose

2

2:1 Brechin City

1

[2-1] H2H
F10:00Raith Rovers

2

2:2 East Fife

1

[1-1] H2H
F10:00Stenhousemuir

1

1:2 Airdrie United

1

1

[1-1] H2H
South Africa Premier League
F09:00Polokwane City FC

1

2:0 Baroka FC

1

[1-0] H2H
F11:59Cape Town City

1

0:0 Lamontville Golden A

3

[0-0] H2H
F14:15Chippa United

3

2:2 Black Leopards[1-1] H2H
F14:15Bidvest Wits

2

0:1 Supersport United

3

[0-0] H2H
South Africa First League
F09:00Maccabi FC

3

3:1 TS Sporting[1-0] H2H
F09:00Real Kings

2

0:1 Witbank Spurs

1

[0-0] H2H
F09:00Royal Eagles 0:1 Stellenbosch FC[0-1] H2H
F09:00Uthongathi FC

1

0:0 Tshakhuma TM

1

[0-0] H2H
Russia Reserves League
F03:00FK Krasnodar Youth 1:1 Spartak Moscow Youth

2

[0-1] H2H
F08:00FK Rostov Youth

5

3:0 Yenisey Krasnoyarsk

1

[0-0] H2H
F09:00FC Terek Groznyi You

1

3

3:2 Rubin Kazan (R)[1-2] H2H
Russia Premier League
F09:30CSKA Moscow

1

3:0 Arsenal Tula

1

3

[1-0] H2H
F11:59FC Krasnodar

1

2

0:1 Spartak Moscow

2

[0-0] H2H
F14:30Terek Grozny

1

1:1 Rubin Kazan

2

[0-0] H2H
Russian Matches
F04:50Start-Altair

1

5:1 Ishimbay

1

[2-0] H2H
Russia Division 3
F03:00Amkar Unior Perm

3

1:2 Tyumen D

1

2

[1-1] H2H
F04:00FK Chita

2

1:3 Zvezda Irkutsk

3

[1-0] H2H
F04:00SY Sakhalinsk

5

1:1 Dinamo Barnaul

1

[1-0] H2H
F06:00FK Ural-2

2

1:3 Svard Da Boehm

2

[1-1] H2H
F06:00Sibir b

2

1:1 Irtysh 1946 Omsk

1

1

[0-0] H2H
F06:55FC Yelets

1

3

1:1 Lokomotiv Liski

1

[0-0] H2H
F06:55FC Yelets

1

3

1:1 Lokomotiv Liski

1

[0-0] H2H
F08:00Chelyabinsk

2

0:1 Ufa B

2

[0-1] H2H
F08:55Zenit Penza

1

4:0 Konoplev Football Ac

1

[1-0] H2H
F08:55Zenit Penza

1

4:0 Konoplev Football Ac

1

[1-0] H2H
F09:00Syzran

3

0:0 KAMAZ Naberezhnye Ch

1

[0-0] H2H
F09:20Shinnik Nizhnekamsk 1:0 Dussh Vahitovski Ray

1

[0-0] H2H
F09:20Shinnik Nizhnekamsk 1:0 Dussh Vahitovski Ray

1

[0-0] H2H
F09:55A multi GARP reserve

1

2:2 Keramik Balashika

2

[0-2] H2H
F09:55A multi GARP reserve

1

2:2 Keramik Balashika

2

[0-2] H2H
F09:55UOR-5 Egoryevsk

1

3:1 Saturn-M Ramenskoye

1

3

[1-1] H2H
F09:55UOR-5 Egoryevsk

1

3:1 Saturn-M Ramenskoye

1

3

[1-1] H2H
F10:00FK Angusht Nazran

1

1:1 Legion Dynamo[0-1] H2H
F10:00FK Biolog

1

2:0 Alania Vladikavkaz

5

[1-0] H2H
F10:00SKA Rostov 0:2 Urozhay Krasnodar

2

[0-1] H2H
F10:00Mozhayskiy Rayon

1

4:1 Sdyussh Meteor Balas[2-1] H2H
F10:00Mozhayskiy Rayon

1

4:1 Sdyussh Meteor Balas[2-1] H2H
F11:00Chernomorets Novoros 5:0 Akademiya Futbola[3-0] H2H
F11:59FK Chayka K-SR 3:1 Mashuk-KMV[0-0] H2H
F11:59Druzhba Maykop

3

3:0 Stavropolye-2009

2

[1-0] H2H
S11:00Volgar-Gazprom Astra 0:0 Krasnodar III H2H
Romania - Liga 2 Seria
F04:00Dacia Unirea Braila

3

0:0 FC UT Arad

3

[0-0] H2H
F04:00Juventus Bucuresti

2

1:3 Sportul Snagov

2

[1-2] H2H
F04:00Farul Constanta

3

1:4 FC Clinceni

2

[0-2] H2H
F06:00CS Aerostar Bacau 0:2 Chindia Targoviste

2

[0-0] H2H
F08:30Ripensia Timisoara

2

2:3 ACS Poli Timisoara

3

[1-0] H2H
Romania Liga I
F11:00FC Astra Giurgiu

2

5

1:1 Dunarea Calarasi

5

[1-1] H2H
F14:00FC Viitorul Constant

1

3

2:0 Gaz Metan Medias

4

[1-0] H2H
S11:00CS Universitatea Cra : Concordia Chiajna H2H
QLD Division 1
F04:00Southside Eagles 1:3 Holland Park Hawks F

1

[0-2] H2H
F04:10Brisbane Wolves

4

1:1 Ipswich knights SC

4

[1-1] H2H
F04:10Capalaba Bulldogs 1:0 Mitchelton FC[0-0] H2H
F04:15Rochedale Rovers 7:3 Wide bay Pirates[5-0] H2H
F04:30Eastern Suburbs Bris

3

1:6 Souths United

2

[0-2] H2H
Qatar League
F10:25Al Khor SC

4

1:1 Al Shahaniya

1

[1-0] H2H
F12:35Al-Khuraitiat

1

0:1 Al-Arabi SC

1

4

[0-1] H2H
Peru Reserves League
F14:00Ayacucho FC Reserves

1

0:0 Deportivo Municipal

2

[0-0] H2H
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1
F06:00FC Porto U19 3:1 Vitoria SC Guimaraes

1

[0-0] H2H
F06:00FC Porto U19 3:1 Vitoria SC Guimaraes

1

[0-0] H2H
F11:00Maritimo U19 1:2 Tondela U19[0-0] H2H
F11:00Maritimo U19 1:2 Tondela U19[0-0] H2H
F11:59Boavista U19

1

1:1 Gil Vicente U19

2

[0-0] H2H
F11:59Braga U19 5:1 Beira Mar U19

3

[3-0] H2H
F11:59Pacos Ferreira U19 0:0 Aves U19

1

[0-0] H2H
F11:59Leixoes U19

2

3:1 Freamunde U19

4

[2-1] H2H
F11:59Rio Ave U19

1

4:0 Feirense U19

1

[2-0] H2H
F11:59Alverca U19

2

2:1 Alcanenense U19

2

[2-0] H2H
F11:59Academica Coimbra U1

4

2:1 Cova Piedade U19

1

[0-0] H2H
F11:59Uniao Leiria U19 0:4 Benfica U19

1

[0-0] H2H
F11:59Vitoria FC Setubal U

1

0:2 Sporting Lisbon U19

2

[0-0] H2H
F11:59GD Estoril-Praia U19

1

0:1 Belenenses U19

6

[0-0] H2H
Portugal U23
F06:00Belenenses U23

4

2:1 Cova Piedade U23

1

5

[1-1] H2H
F06:00Braga U23

1

1

1:3 Benfica U23

2

[1-0] H2H
F06:00Feirense U23 0:1 Rio Ave U23

3

[0-1] H2H
F06:00Maritimo U23

4

3:2 Vitoria Guimaraes U2

2

[2-1] H2H
F06:00Vitoria Setubal U23

2

4:5 Sporting Lisbon Sad [1-2] H2H
F07:00Estoril U23

1

3:1 Portimonense U23

2

[2-0] H2H
Portugal Champions NACIONAL Juniores B
F11:00ARCB ValongoU17 0:2 ElvasU U17[0-0] H2H
F11:59Benfica Sad U17 5:0 Despertar SC U17[0-0] H2H
F11:59Portimonense U17 3:0 Vitoria FC Setubal U[0-0] H2H
Portugal Segunda Liga
F06:15Academica Coimbra

1

2

0:1 Pacos de Ferreira

5

[0-1] H2H
F11:59Porto B

1

1

1:3 SC Farense

1

4

[1-3] H2H
F11:59CD Mafra

2

2:0 Vitoria Guimaraes B

3

[1-0] H2H
F11:59Cova Piedade

1

2

2:4 SC Covilha

1

[1-3] H2H
F13:00Sporting Braga II

4

0:1 Estoril

1

4

[0-0] H2H
POL WD1
F05:00Biala Podlaska (w) 3:3 AZS UJ Krakow (w)[0-1] H2H
F05:00Czarni Sosnowiec (w)

2

3:1 TS Mitech Zywiec (w)[1-0] H2H
F05:00MKS Olimpia Szczecin 0:7 GKS Gornik Leczna (w[0-3] H2H
F05:00UKS Lodz (w)

1

4:0 AZS Wroclaw (w)

3

[3-0] H2H
F07:00GKS Katowice Women

2

1:2 AZS PWSZ Walbrzych ([0-0] H2H
S06:00Polonia Pozna Womens : KKPK Medyk Konin (w) H2H
Poland Mloda Ekstraklasa
F05:00Korona Kielce (Youth 2:1 Arka Gdynia (Youth)[1-0] H2H
F06:00Pogon Szczecin(Youth 2:0 Legia Warszawa (Yout[1-0] H2H
F06:00Lech Poznan (Youth) 2:1 Motor Lublin Youth[0-0] H2H
F06:00Wisla Krakow (Youth) 1:0 Elana Torun Youth[0-0] H2H
F08:00GKS Belchatow (Youth 3:2 Ruch Chorzow (Youth)[0-0] H2H
S06:00Slask Wroclaw U21 0:0 Jagiellonia Bialysto H2H
Poland Division 4
F06:00Resovia Rzeszow 2:2 Gornik Leczna[0-1] H2H
F10:00Stargard Szczecinski

3

1:0 Stal Stalowa Wola

3

[0-0] H2H
F11:00Elana Torun

2

3:0 KS Energetyk ROW

4

[2-0] H2H
F11:00Pogon Siedlce 0:3 Znicz Pruszkow[0-2] H2H
F11:00Siarka Tarnobrzeg

3

1:0 Rozwoj Katowice

2

[1-0] H2H
F11:59Radomiak Radom 5:0 Olimpia Elblag

1

[3-0] H2H
F13:00Motor Lublin

3

1:1 Sola Oswiecim

1

[1-0] H2H
F13:10Widzew lodz

2

3:1 Gryf Wejherowo

4

[1-1] H2H
Poland Liga 2
F11:00Garbarnia Krakow

3

3:2 LKS Lodz

2

[1-2] H2H
F11:45Chrobry Glogow

2

0:1 Rakow Czestochowa

1

[0-1] H2H
F14:00GKS Katowice

2

2:0 Wigry Suwalki

2

[1-0] H2H
S11:00Warta Poznan 0:0 Bytovia Bytow H2H
S11:00OKS Stomil Olsztyn : GKS Tychy H2H
Poland Ekstraklasa
F11:59Wisla Plock 1:3 Arka Gdynia

2

[0-0] H2H
F14:30Gornik Zabrze 0:2 Lechia Gdansk

8

[0-2] H2H
Philippines UFL
F04:00Davao Aguilas FC 2:0 Global FC

1

2

[0-0] H2H
F04:00Davao Aguilas FC 2:0 Global FC

1

2

[0-0] H2H
Peru B League
F11:59CD Coopsol

4

5:0 Alfredo Salinas FC

2

[3-0] H2H
F16:00Cienciano

1

2

2:1 Union Huaral

1

1

[0-0] H2H
F16:00Cienciano

1

2

2:1 Union Huaral

1

1

[0-0] H2H
Peru Primera Division
F14:00EM Deportivo Binacio

1

1:1 Sporting Cristal

2

[0-0] H2H
F16:30Inti Gas Deportes

1

1:2 Deportivo Municipal

2

[0-2] H2H
F21:00Sport Huancayo

3

1:1 Alianza Lima

1

[0-0] H2H
Paraguayan Division 2
F10:00Sportivo Iteno 0:1 Club Fernando de la [0-1] H2H
F10:00Martin Ledesma 0:2 River Plate (PAR)[0-1] H2H
F14:45RI 3 Corrales CF 2:3 Sportivo San Lorenzo[1-1] H2H
F16:30Rubio nu 1:0 Ovetense FC

1

[1-0] H2H
Primera Division de Paraguay
F16:00Independiente Luque 1:4 3 De Febrero

1

[0-1] H2H
F19:00Guarani CA

5

2:1 Sol de America

6

[1-1] H2H
Oman Professional League
F09:50Sur Club

1

1:1 Al-Nahda Muscat

3

[0-1] H2H
F09:55Alrstak

1

2

0:3 Al-Nasr(OMA)

2

[0-1] H2H
F12:05Mjees 1:1 Sohar Club

1

[0-0] H2H
NSW-N Premier League
F00:30Lake Macquarie 2:1 Lambton Jarvis

1

[0-1] H2H
F00:30Newcastle Jets FC (Y

1

2:3 Charleston City Blue

2

[0-1] H2H
F04:00Maitland

1

2:0 Broadmeadow Magic

3

[1-0] H2H
F04:00Hamilton Olympic 2:0 Weston Workers FC

4

[2-0] H2H
Women
F09:00Kolbotn (w) 3:3 Trondheims Orn (w)[1-2] H2H
F09:00Lyn (w) 0:1 Klepp (w)[0-0] H2H
F09:00Sandviken (w) 5:3 Roa (w)[2-3] H2H
F09:00Stabaek (w) 0:1 Valerenga (w)[0-0] H2H
F10:00LSK Kvinner (w) 2:0 Arna Bjornar (w)[2-0] H2H
Norwegian Junior U19
F07:00Mjondalen U19 4:2 Viking U19

2

[1-2] H2H
F07:00Greaker U19 3:1 Elverum U19

1

[1-1] H2H
Norway Division 4
F07:00IF Floya

1

4:1 Korsvoll

1

[2-1] H2H
F07:00Krakeroy IL 3:0 Selbak

1

[2-0] H2H
F07:00Oppsal 4:0 Spjelkavik

1

[0-0] H2H
F07:00Madla IL

2

1:0 Halsen[0-0] H2H
F08:00Ullern FC

3

3:1 Ready

1

[2-0] H2H
F08:00Brumunddal 2:2 Kolstad[0-2] H2H
F08:00Staal Jorpeland 1:2 Sola[-] H2H
F08:00Harstad 3:2 Senja[1-0] H2H
F09:00Skedsmo 2:0 Skjetten Fotball[-] H2H
F10:00Kvik Halden 3:0 Lorenskog[3-0] H2H
F10:00Gjelleraasen IL 2:1 Vestfossen[0-1] H2H
F10:00Loten 2:2 Tillerbyen FK[0-1] H2H
F10:00Byasen Toppfot 5:2 Orkla[2-1] H2H
F10:00Steinkjer FK 2:2 Verdal[1-1] H2H
F10:00Assiden 0:2 Orn-Horten[0-1] H2H
F10:00Forde 2:2 Oystese[-] H2H
F10:00Stord IL 2:5 Fyllingsdalen[0-2] H2H
F10:00Vardeneset

1

3

3:2 Tertnes[1-0] H2H
F11:00Skarp 7:1 Stalkameratene of I[2-1] H2H
F11:00Skarp 7:1 Stalkameratene of I[2-1] H2H
F12:15Ostsiden IL 0:0 Bjornevatn

6

[0-0] H2H
S10:00Gjovik Lyn 0:0 Melhus H2H
Norway 2.Liga
F07:00Kjelsas

1

2:2 Bryne

2

[0-1] H2H
F08:00Vidar

3

2:6 Egersunds IK[0-2] H2H
F09:00FK Arendal

2

2:0 Vard Haugesund

2

[1-0] H2H
F10:00Grorud 1:0 Fram Larvik[0-0] H2H
F10:00Nybergsund IL Trysil

1

0:5 Elverum[0-3] H2H
F10:00Asker 4:0 Honefoss BK[2-0] H2H
F11:00Hodd 2:1 KFUM Oslo[0-1] H2H
F11:59Fredrikstad 3:0 Baerum SK

4

[3-0] H2H
S10:00Brattvag : Valerenga B H2H
Norway Division 1 Women
F09:00Grei (w)

1

5:1 Ovrevoll Hosle(W)

1

[1-1] H2H
Northern Ireland Premier League
F10:00Crusaders

5

0:2 Linfield FC[0-1] H2H
F10:00Institute FC

2

2:0 Warrenpoint Town

1

4

[1-0] H2H
F10:00Glentoran FC

3

2:2 Coleraine

1

[0-1] H2H
F10:00Dungannon Swifts

4

1:1 Cliftonville

3

[0-0] H2H
F10:00Ards FC

2

1:2 Ballymena United

3

[1-0] H2H
Northern Ireland Cup Women
F14:00Sion Swifts (w) 0:0 Linfield (w)

2

[0-0] H2H
F15:00Cliftonville LFC Wom 1:5 Glentoran (w)

1

[1-3] H2H
Northern Ireland IFA Championship
F10:00Ballyclare Comrades 2:1 Loughgall FC[0-1] H2H
F10:00Ballyclare Comrades 2:1 Loughgall FC[0-1] H2H
F10:00Carrick Rangers

1

2

0:5 Dundela

3

[0-2] H2H
F10:00Dergview FC

1

2:1 HW Welders

2

[2-0] H2H
F10:00Dergview FC

1

2:1 HW Welders

2

[2-0] H2H
F10:00Larne FC 1:0 Ballinamallard Unite[0-0] H2H
F10:00Larne FC 1:0 Ballinamallard Unite[0-0] H2H
F10:00Limavady United 1:2 Knockbreda[1-1] H2H
F10:00Limavady United 1:2 Knockbreda[1-1] H2H
F10:00Portadown

1

2:0 PSNI

1

[1-0] H2H
F10:00Portadown

1

2:0 PSNI

1

[1-0] H2H
Nigerian Premier League
S11:00Ifeanyi Ubah 0:0 Wikki Tourist H2H
S11:00Kwara United 0:0 Akwa United H2H
S11:00Niger Tornadoes FC 0:0 Lobi Stars H2H
S11:00Yobe Desert Stars 0:0 Heartland FC H2H
S11:00Go Round Omoku 0:0 Katsina United H2H
S11:00Enugu Rangers Intern 0:0 Nasarawa United H2H
S11:00Sunshine Stars FC 0:0 Abia Warriors H2H
S11:00Kano Pillars 0:0 El Kanemi Warriors H2H
S11:00MFM FC 0:0 Plateau United H2H
Malawi Premier League
F08:30Be Forward Wanderers

2

1:0 Azam Tigers FC

1

[0-0] H2H
F08:30Be Forward Wanderers

2

1:0 Azam Tigers FC

1

[0-0] H2H
Moldova Division 2
F10:30Victoria Bardar 2:0 FC Floresti[1-0] H2H
F10:30Codru Lozova 6:0 Real Succes[4-0] H2H
Montenegro Prva Crnogorska Liga
F11:00FK Rudar Pljevlja

3

1:2 FK Sutjeska Niksic

2

[1-1] H2H
F11:00OFK Titograd 2:1 FK Zeta

3

[1-1] H2H
F11:00FK Iskra Danilovgrad

5

0:0 FK Grbalj Radanovici

1

[0-0] H2H
F13:30OFK Petrovac

2

1:0 Mornar

2

[0-0] H2H
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga
F11:00Detonit Junior 0:1 Borec Veles[0-1] H2H
F11:00FK Tikves Kavadarci 0:0 FK Kozuv[0-0] H2H
F11:00Vardar Negotino 1:4 Bregalnica Stip[0-0] H2H
F11:00Kamenica-Sasa 2:3 Partizan Obrshani[2-1] H2H
F11:00Pehchevo 1:0 FC Plackovica[0-0] H2H
F11:00Goblen Junior Kumano 1:1 FC Struga Trim Lum[1-0] H2H
F11:00Gench Kalemler 1:1 FK Teteks Tetovo[1-0] H2H
F11:00Korab Debar 0:2 FK Rinija[0-2] H2H
F11:00FK Skopje 0:0 Pelister Bitola[0-0] H2H
S11:00FK Labunishta 0:0 Vlazrimi Kicevo H2H
Macedonian First Football League
F14:00Rabotnicki Skopje

1

2:1 Sileks

2

[2-0] H2H
Mexico Youth U20
F10:00Queretaro U20

2

1:0 Club America U20

1

3

[1-0] H2H
F10:00CDSyC Cruz Azul U20

3

2:1 Leon U20

2

[1-1] H2H
F12:30Necaxa U20

1

2

0:0 Puebla U20

1

[0-0] H2H
F13:00Pachuca U20 1:0 Lobos BUAP U20

2

[1-0] H2H
Mexico Primera Divison A
F18:00Zacatepec

1

4:2 Cafetaleros de Tapac

3

[2-0] H2H
F20:00Celaya FC

2

0:4 Atletico San Luis

3

[0-1] H2H
F22:00FC Juarez

1

5

0:0 Tampico Madero

2

[0-0] H2H
Primera Division de Mexico
F18:00CDSyC Cruz Azul

1

2

3:0 Club Leon

1

1

[2-0] H2H
F20:00Pachuca

1

3:0 Lobos BUAP

3

[0-0] H2H
F22:00Queretaro FC

1

1:1 Club America

1

[0-1] H2H
F22:00Monterrey

2

1:0 Pumas U.N.A.M.

3

[1-0] H2H
F22:00Necaxa

1

2:2 Puebla

1

2

[0-1] H2H
Malaysia Cup
F08:15Sabah

1

2:1 Selangor

1

[0-0] H2H
F09:00Terengganu

3

2:2 Felcra FC

2

[1-0] H2H
F09:00Kedah

2

3:2 MISC-MIFA

3

[1-1] H2H
F09:00PKNP FC

2

0:1 Pahang

3

[0-0] H2H
Malta Premier League
F12:30Hamrun Spartans

3

2:0 Floriana F.C.

4

[0-0] H2H
F12:30Mosta FC

1

1:3 St. Andrews

1

5

[1-1] H2H
F14:30Sliema Wanderers FC

2

3:0 Valletta FC

1

[1-0] H2H
F14:45Tarxien Rainbows F.C

4

1:4 Gzira United

2

[0-2] H2H
Lithuania - 2.Division
F06:00Kupiskis

1

0:2 Atletas Kaunas

3

[0-2] H2H
F09:00Utenis Utena

4

2:3 Banga Gargzdai

2

[1-2] H2H
F09:00FC Pakruojis

1

0:3 Dziugas Telsiai[0-2] H2H
F10:00Nevezis Kedainiai 9:0 Koralas[4-0] H2H
Lithuania - 1.Division
F06:00Lietava Jonava

1

3:1 FK Palanga[0-0] H2H
S06:00Stumbras 0:0 Suduva H2H
Latvia Premier League
F11:00Jelgava

2

0:3 Caramba/Dinamo Riga[0-1] H2H
F13:00FK Liepaja

1

0:1 Metta/LU Riga

2

[0-1] H2H
Latvia Division 2
F07:00FK Auda Riga

1

0:6 BFC Daugavpils

3

[0-4] H2H
F08:00Grobina

2

4:5 FK Smiltene BJSS[0-3] H2H
F09:00JDFS Alberts 1:1 Balvu Vilki[0-0] H2H
F10:00FK Staiceles Bebri 0:3 Rezekne/BJSS[0-1] H2H
F10:00Tukums-2000 0:1 Super Nova[0-0] H2H
KSCUP
F13:20Al Kuwait SC

3

1:2 Al-Qadsia SC

5

[0-0] H2H
Sandy Super Cup
F13:30Al Hilal 2:1 Al Ittihad(KSA)[1-0] H2H
Kosovo Superliga
F10:45KF Feronikeli 1:1 KF Trepca 89[1-0] H2H
F10:45KF Feronikeli 1:1 KF Trepca 89[1-0] H2H
Korea 3 League
F03:00Busan 2:1 Buyeo SC[0-0] H2H
F03:00Jungnang Chorus Must 1:4 Yangpyeong[0-0] H2H
F04:00Chuncheon Citizen 3:3 Cheongju Jikji[0-0] H2H
F04:00Gyeongju Citizen 3:1 Gimpo FC[0-0] H2H
F04:00Seoul United 2:1 Yeoju Sejong[0-0] H2H
F04:00Chungju Citizen 0:1 Siheung City[0-0] H2H
F04:00FC Uijeongbu 4:2 Goyang FC[0-0] H2H
F04:00Pyeongtaek Citizen 2:2 Hwaseong FC[0-0] H2H
F05:00Paju Citizen FC 3:1 Pyeongchang FC[0-0] H2H
F05:00Icheon Citizen 2:0 Pocheon FC[0-0] H2H
F06:00Cheongju City FC 0:0 Jeonju Citizen FC[0-0] H2H
K League Challenge League
F06:00Suwon City 3:0 FC Anyang

1

[2-0] H2H
F06:00Ansan Greeners FC

2

0:1 Ansan Mugunghwa FC

2

[0-1] H2H
Korea League
F06:00Pohang Steelers

2

0:3 Gyeongnam FC

3

[0-1] H2H
F06:00Daegu FC

1

0:2 Ulsan Hyundai FC

2

[0-0] H2H
F06:30Sangju Sangmu Phoeni

1

1:1 Jeju United

2

[0-1] H2H
Kenya Super League
F04:00Mathare United

1

0:4 Nakumatt[0-1] H2H
F08:00Nzoia United

1

2:2 Sofapaka FC[2-1] H2H
F08:00AFC Leopards

2

2:0 Deckard Lian[0-0] H2H
Kazakhstan Reserve League
F07:00Shakhter Karagandy R

3

2:1 Kyran Reserves

3

[1-1] H2H
Kazakhstan Premier League
F09:00Akzhayik Oral

3

0:0 FK Aktobe Lento

1

[0-0] H2H
F10:00FK Atyrau

4

2:1 Tobol Kostanai

1

6

[0-0] H2H
S06:00Irtysh Pavlodar 0:0 Ordabasy H2H
S11:00FC Kairat Almaty 0:0 Lokomotiv Astana H2H
Kampuchea Super League
F04:00Nagacorp

1

2:0 Boeung Ket Rubber Fi[0-0] H2H
F07:00Phnom Penh FC

1

0:4 Cambodia Tiger FC

1

[0-1] H2H
F07:00Phnom Penh FC

1

0:4 Cambodia Tiger FC

1

[0-1] H2H
Japan Football League
F05:00Yokogawa Musashino

1

2:1 Honda Lock SC

1

2

[0-1] H2H
J-League Division 3
F05:00Giravanz Kitakyushu

2

0:0 Kagoshima United[0-0] H2H
F06:00Gamba Osaka U23 4:0 Thespa Kusatsu

1

[2-0] H2H
J-League Division 2
F05:00Yokohama FC

1

2:0 Kamatamare Sanuki

1

[0-0] H2H
F05:00Mito Hollyhock

2

1:0 JEF United Ichihara

1

[0-0] H2H
F05:00Ventforet Kofu

1

0:1 Ehime FC

1

[0-1] H2H
F05:00Tokyo Verdy 0:0 Oita Trinita[0-0] H2H
F06:00Renofa Yamaguchi

2

1:2 Kyoto Sanga

1

[0-1] H2H
F06:00Tokushima Vortis

1

5:1 Montedio Yamagata

1

[2-0] H2H
F06:00Matsumoto Yamaga FC

1

0:1 Machida Zelvia

1

[0-0] H2H
F06:00Zweigen Kanazawa FC

2

0:1 Fagiano Okayama[0-1] H2H
F06:00Tochigi SC

1

1:0 Avispa Fukuoka[0-0] H2H
F06:00Omiya Ardija

1

2:1 Albirex Niigata

1

[1-0] H2H
Japan Futsal League
F02:00Shriker osaka Futsal 2:4 Fuchu Athletic FC Fu[1-1] H2H
F03:00Shonan Bellmare Futs 5:3 Fugador sumida Futsa[3-1] H2H
F03:00Willip 3:2 Fremantle City[1-1] H2H
F03:00UWA-Nedlands FC

1

1:3 Mandurah City

2

[0-2] H2H
F03:00Western Knights

1

3:2 South West Phoenix

1

[1-1] H2H
F05:00Espo Lada Hokkaido F 0:3 Peace Does Machida F[0-1] H2H
F22:30F-League selection F 2:3 Voscuore sendai Futs[0-0] H2H
Coppa Italia Lega PRO
S14:30USD Virtus Verona 0:0 Pro Piacenza H2H
Israel Ligat Al Toto Cup
F11:45Ashdod MS

4

1:2 Hapoel Hadera

2

[1-2] H2H
F11:45Hapoel Raanana

2

1:0 Hapoel Kiryat Shmona

1

[0-0] H2H
F11:45Bnei Yehuda Tel Aviv

3

0:0 Hapoel Bnei Sakhnin

4

[0-0] H2H
F14:00Beitar Jerusalem 1:3 Maccabi Petah Tikva

1

[0-1] H2H
Azadegan League
F08:40Gol Gohar FC

3

2:1 Mes krman

3

[2-0] H2H
F09:30Shahrdari Tabriz 3:0 Naft Tehran[0-0] H2H
F10:30Fajr Sepasi

2

0:0 Shahrdary Arak

1

[0-0] H2H
Republic of Ireland National League Women
F13:30Peamount Utd (w) 8:1 Kilkenny Utd (w)[4-1] H2H
Ireland U19 League
F09:00UCD U19

2

3:1 Cabinteely U19

2

[1-1] H2H
S07:00Longford Town U19 0:0 Athlone Town U19 H2H
Ireland Leinster Senior League
F14:30Castleview FC

3

2:0 Blarney United

1

[0-0] H2H
Ireland First Division
F14:45Cobh Ramblers

2

2:2 UC Dublin

1

[1-1] H2H
India Shillong Premier League
F06:15Langsning SC

2

3:1 Shillong Lajong FC

1

4

[2-0] H2H
Iceland Premier Division
F11:59IBV Vestmannaeyjar 1:0 Keflavik

1

[1-0] H2H
Iceland Ladies Division 1
F10:00Afturelding/Fram (w) 2:1 Fjolnir (w)[0-0] H2H
F10:00Hamrarnir (w) 2:3 IR Reykjavik (w)[2-2] H2H
S09:00UMF Sindri Hofn (w) 0:0 Trottur Reykjavik (w H2H
Iceland Division 2
F10:00Grotta Seltjarnarnes 5:0 Hottur Egilsstadir[1-0] H2H
F10:00Throttur Vogum

1

0:0 Leiknir F

3

[0-0] H2H
F10:00KF Fjardabyggd 0:3 Afturelding[0-3] H2H
F10:00Vestri 3:1 UMF Vidir[3-1] H2H
Iceland Division 1
F10:00IR Reykjavik

1

3

0:2 Akranes

1

[0-1] H2H
F10:00UMF Selfoss 5:0 Haukar Hafnarfjordur[1-0] H2H
F11:59Magni

1

0:1 Leiknir Reykjavik

3

[0-1] H2H
F11:59HK Kopavogs

1

4:1 Thor Akureyri

5

[3-0] H2H
S10:00Vikingur Olafsvik : Throttur Reykjavik H2H
Hungary W I
F07:00Taksony (w)

1

3:1 Gyori Dozsa (w)[1-1] H2H
F09:30Viktoria FC Szombath 1:3 Ferencvarosi TC (w)[1-1] H2H
Hungary NB III
F13:00Dunaujvaros Palhalma

1

0:1 Rakosmenti KSK

1

[0-0] H2H
Hungary Borsodi Liga
F11:00Ferencvarosi TC

2

1:1 Paksi SE Honlapja

4

[1-1] H2H
F13:30Diosgyor VTK

1

1:0 Szombathelyi Haladas

1

1

[1-0] H2H
F13:30Budapest Honved

1

3

0:3 Fehervar Videoton

4

[0-2] H2H
F13:30Videoton Puskas Akad

2

1:1 Varda SE

1

[0-0] H2H
F13:30Ujpesti 1:1 Mezokovesd Zsory

1

1

[0-1] H2H
Primera Division de Honduras
F20:00Lobos UPNFM 1:1 CD Vida[1-1] H2H
F21:00C.D. Real de Minas

3

1:2 Juticalpa

2

[1-0] H2H
F21:00Real Espana

2

1:1 Marathon

1

7

[0-1] H2H
F21:15Honduras Progreso

4

1:2 Platense

4

[0-0] H2H
Holland Eredivisie
F12:30NAC Breda 3:0 De Graafschap

2

[1-0] H2H
F12:30VVV Venlo 0:1 AFC Ajax

1

[0-0] H2H
F14:45Heracles Almelo

2

4:2 ADO Den Haag

4

[3-2] H2H
F14:45Fortuna Sittard

1

1:2 PSV Eindhoven

1

[0-1] H2H
Guatemala D2
F14:00Club Aurora

4

2:0 Deportivo Mictlan

2

[0-0] H2H
F17:00Marquense

2

1:0 Rosario FC

7

[1-0] H2H
F17:00Universidad de San C

6

0:1 CSYD Carcha

1

4

[0-0] H2H
Liga Nacional de Guatemala
F15:00CD Puerto de Iztapa

1

1:1 Siquinala FC

5

[1-0] H2H
F20:00C.S.D. Comunicacione

4

4:0 Malacateco

4

[2-0] H2H
Germany Youth U19 League
F05:00FSV Frankfurt U19

1

0:1 Bayern Munchen U19

2

[0-0] H2H
F07:00Hannover 96 U19

2

3:1 Niendorfer TSV U19

1

[2-0] H2H
Germany Youth U17 League
F05:00Energie Cottbus U17 2:2 Hannover 96 U17

1

[2-1] H2H
F05:00FC IngolstadtU17

1

0:2 FSV Mainz 05 U17[0-1] H2H
F05:00Karlsruher SC U17 3:0 Stuttgarter Kickers [1-0] H2H
F05:00Werder Bremen U17 0:2 Tennis Borussia Berl[0-1] H2H
F05:00FC Schalke 04 U17 1:0 Monchengladbach U17[1-0] H2H
F05:00Bayer Leverkusen U17

1

3:2 RW Essen U17[3-0] H2H
F05:00Bochum U17 3:1 SG Unterrath U17[2-1] H2H
F06:00RasenBallsport Leipz 5:1 Chemnitzer(U17)[1-1] H2H
F07:00Bayern Munchen U17 3:1 Nurnberg U17[1-0] H2H
F07:00Dynamo DresdenU17

1

3:2 Union Berlin U17[1-1] H2H
F07:00Borgfeld(U17) 0:2 VfL Wolfsburg U17[0-1] H2H
F07:00Fortuna Dusseldorf U 1:0 Arminia Bielefeld U1[1-0] H2H
F07:00SC Paderborn 07 U17 0:4 Koln U17[0-2] H2H
Schleswig Holstein Liga
F08:00Heider SV 4:0 TSV Schilksee[0-0] H2H
F08:00TSB Flensburg 3:2 TSV Lagerdorf[0-0] H2H
F08:00TSV Bordesholm 0:2 VfB LГјbeck II[0-0] H2H
F10:00NTSV Strand 08 6:0 VfR Neumunster[0-0] H2H
F10:00TSV Kropp 1:2 SV Frisia 03[0-0] H2H
Germany Regionalliga
F07:00VfL Wolfsburg (Youth 4:1 Eintracht Nordersted[1-0] H2H
F08:00Greuther Furth (Yout

1

0:2 FC Augsburg II

1

[0-1] H2H
F08:00FC Ingolstadt 04 Am

1

1

0:1 SV Schalding Heining

2

[0-0] H2H
F08:00Nurnberg (Youth)

4

1:2 FC Memmingen[1-2] H2H
F08:00TSG Balingen 2:1 FSV Frankfurt[1-1] H2H
F08:00Kickers Offenbach

2

5:2 TSG Hoffenheim (Yout

3

[2-2] H2H
F08:00SV Waldhof Mannheim 3:1 SC Freiburg (Youth)

2

[0-0] H2H
F08:00VfB Stuttgart II

5

0:2 Eintracht Stadtallen

2

[0-0] H2H
F08:00VFB Lubeck

2

2:0 Lupo-Martini Wolfsbu

1

[1-0] H2H
F08:00SV Lippstadt

2

1:1 FC Kaan-Marienborn

4

[1-0] H2H
F08:00TV Herkenrath

6

3:3 Bonner

4

[1-3] H2H
F08:00SC Verl

2

1:1 Wuppertaler SV Borus

3

[1-0] H2H
F11:00FC Pipinsried

4

1:1 FV Illertissen

4

[1-1] H2H
F12:30Holstein Kiel II 3:2 Hamburger SV (Youth)

1

[1-1] H2H
S08:00Bayern Munchen (Yout 0:0 SpVgg Bayreuth H2H
S08:00FK Pirmasens 0:0 Hessen Dreieich H2H
S08:00TSV Steinbach 0:0 Saarbrucken H2H
S08:00Viktoria koln 0:0 Wattenscheid 09 H2H
Germany Oberliga NOFV
F07:00Werder Bremen III 2:4 ESC Geestemunde[2-2] H2H
F08:00Union Neumunster

1

0:4 Eutin 08

1

[0-2] H2H
F08:00FC Ismaning

1

0:2 TSV Dachau 1865[0-0] H2H
F08:00SV Pullach

4

1:0 DJK TEUTONIA SCHALKE

2

[1-0] H2H
F08:00Goppinger SV 3:3 Neckarsulmer Sport-U[0-0] H2H
F08:00Goppinger SV 3:3 Neckarsulmer Sport-U[0-0] H2H
F09:00Bayern Hof 1:1 ASV Neumarkt[0-0] H2H
F09:00WГјrzburger FV 2:0 Wurzburger Kickers I[0-0] H2H
F09:00TSV Schwaben Augsbur

3

2:1 FC Sonthofen

2

[0-0] H2H
F09:00Eintracht Trier 5:0 TSG Pfeddersheim

2

[4-0] H2H
F09:00HГјnfelder SV 0:0 Hessen Kassel[0-0] H2H
F09:00KSV Baunatal 2:2 Rot-Weiss Hadamar[0-0] H2H
F09:00Bayern Alzenau 6:0 Viktoria Griesheim[0-0] H2H
F09:30Spielberg 1:3 TSG Backnang[0-0] H2H
F09:30FSV 08 Bissingen 1:1 TSV Ilshofen[0-0] H2H
F09:30Hassia Bingen 0:3 FC Karbach[0-0] H2H
F09:30TUS Mechtersheim 1:0 FSV Jagersburg[0-0] H2H
F10:00DJK Gebenbach 3:1 FSV Erlangen-Bruck[0-0] H2H
F10:001. FC Sand 1:3 Grossbardorf[0-0] H2H
F10:00TSV Aubstadt 2:0 DJK Ammerthal[0-0] H2H
F10:00ATSV Erlangen 3:1 TSV Abtswind[0-0] H2H
F10:00TSV Kottern 2:1 TSV 1860 Munchen (Yo[0-0] H2H
F10:00Fc Wunstorf

1

0:6 Eintracht Northeim

2

[0-2] H2H
F10:00MTV Gifhorn 2:2 HSC Hannover[1-1] H2H
F11:00FC Unterfohring

4

0:0 TSV Nördlingen

2

[0-0] H2H
S08:00FV Ravensburg 0:0 Germania Friedrichst H2H
S09:00Villingen 0:0 Freiberg H2H
S09:00FC Giessen 0:0 SG Barockstadt H2H
S09:00FC Giessen 0:0 SG Barockstadt H2H
S09:30Bahlinger 0:0 1 FC Normannia Gmund H2H
S09:30SC Idar Oberstein 0:0 FV Diefflen H2H
S09:30SV Rochling Volkling 0:0 Engers H2H
S10:00BV Cloppenburg 0:0 MTV Wolfenbuttel H2H
S10:00SV Atlas Delmenhorst 0:0 VfV Borussia 06 Hild H2H
Georgia Primera Division
F09:30Chikhura Sachkhere 0:0 FC Metalurgi Rustavi

1

[0-0] H2H
F11:59Dinamo Tbilisi

2

0:0 Samtredia

2

[0-0] H2H
France Ligue 5
F12:00US Orleans 2

1

2:2 FC Ouest Tourangeau

1

[2-2] H2H
F12:00US Orleans 2

1

2:2 FC Ouest Tourangeau

1

[2-2] H2H
French Championnat Amateur
F10:00Lens B 1:2 ASM Belfortaine[0-0] H2H
F10:00St. Maur Lusi 1:1 Schiltigheim[1-0] H2H
F11:00Haguenau 0:1 Creteil[0-0] H2H
F11:00Haguenau 0:1 Creteil[0-0] H2H
F11:59Feignies 0:1 Sainte Genevieve Spo[0-0] H2H
F11:59Fleury Merogis U.S. 1:0 Bobigny A.C.[0-0] H2H
F11:59Iris Club de Croix 1:2 Sedan[1-1] H2H
F11:59Lille B

2

1:0 Epinal

1

[0-0] H2H
F11:59Stade Reims II 2:0 Arras[1-0] H2H
F11:59Boulogne-Billancourt

1

0:2 Saint Malo

2

[0-0] H2H
F11:59Chartres FC 3:1 Mantes-la-Ville[1-0] H2H
F11:59FC Nantes B 1:1 Granville[0-1] H2H
F11:59Oissel

1

1

3:0 Vitre

1

[1-0] H2H
F11:59Poissy As 1:2 Paris Saint Germain [0-2] H2H
F11:59Le Havre B 2:2 Stade Briochin[2-1] H2H
F11:59Blois

1

1:1 Yzeure AS[0-1] H2H
F11:59Bordeaux B

2

2:1 Mont-de-Marsan

1

[1-0] H2H
F11:59Le Puy Foot 43 Auver 2:0 Colomiers[0-0] H2H
F11:59Les Herbiers

2

0:0 Romorantin

2

[0-0] H2H
F11:59St Pryve St Hilaire 0:0 Nimes B[0-0] H2H
F11:59Sete FC 2:1 Stade Bordelais[0-1] H2H
F11:59Saint-Etienne B

5

1:1 Trelissac

3

[1-1] H2H
F11:59GS Consolat Marseill 0:0 ENDOUME[0-0] H2H
F11:59GRACES 2:0 Jura Sud Foot[1-0] H2H
F11:59Lyonnais II 5:2 Monaco B[2-0] H2H
F11:59OLYMPIQUE DE MARSEIL 0:2 Frejus St-Raphael[0-1] H2H
F11:59Martigues 1:0 Hyeres[1-0] H2H
F11:59Saint-Priest 1:0 Chasselay M.D. Azerg

1

[1-0] H2H
F11:59Toulon 1:0 Pontarlier[0-0] H2H
F12:30FC Bergerac 2:0 Andrezieux[2-0] H2H
F13:00Lorient B 0:2 Vannes[0-1] H2H
F13:00OGC Nice B

1

3

1:3 Annecy

3

[1-2] H2H
Finland Kolmonen
F05:00Nopsa 2:1 FC Kuusysi[2-1] H2H
F08:00Malmin Palloseura He

2

3:1 CLE

2

[2-0] H2H
Finland Ykkonen Women
F10:00HPS (w)

1

2:0 PK Keski Uusimaa (w)

1

[1-0] H2H
Finland Women Premier League
F10:00Aland United (w) 0:0 PK-35 (W)[0-0] H2H
F10:00ONS (w) 6:1 Ilves Tampere (w)[2-0] H2H
F10:00Pallokissat (w) 1:4 Honka Espoo (w)[0-1] H2H
F10:00TiPS Vantaa (w) 0:3 Jyvaskylan Pallokerh[0-1] H2H
F10:00TPS Turku (w)

2

2:3 HJK Helsinki (w)[0-2] H2H
Finland - Kakkonen Lohko
F10:00PK Keski Uusimaa

2

8:2 FC Vaajakoski

2

[2-1] H2H
F10:00JIPPO

3

0:2 JaPS

3

[0-1] H2H
F10:00Mypa 7:3 LPS Helsinki[4-1] H2H
Finland Ykkonen
F10:00Jyvaskyla JK

4

1:2 AC Oulu

1

[1-1] H2H
Finland Championship U20
F07:15TPS Turku U20

4

2:2 Ilves U20

2

[2-0] H2H
Fiji National League
S23:00Nadi FC 0:0 Rewa FC H2H
FFSA PL
F01:00Modbury Jets

2

1:0 Cumberland United FC

2

[1-0] H2H
F01:30Adelaide Blue Eagles

3

0:4 Adelaide Raiders SC[0-1] H2H
Estonia Womens Meistri Liiga
F06:00FC Lootos Polva (W) 0:1 Tammeka Tartu (W)[0-0] H2H
F06:00Tartu SK 10 Premium 2:2 Ajax Tallinna Women[1-0] H2H
F07:00Levadia Tallinn (w)

1

0:5 Vaprus Parnu (w)[0-2] H2H
Estonia Esi Liiga
F08:00FC Maardu

1

2

2:1 Flora Tallinn II

4

[2-0] H2H
Estonia Champions League
F09:00Flora Paide

1

0:3 Nomme JK Kalju

1

[0-2] H2H
England Southern League Central Division
F10:00Banbury United 1:0 Leiston FC[0-0] H2H
F10:00Biggleswade Town 1:1 Bedworth United[0-1] H2H
F10:00Coalville 2:0 Alvechurch[0-0] H2H
F10:00Kettering Town 2:0 Halesowen Town[1-0] H2H
F10:00Lowestoft Town

1

3:2 Hitchin Town[0-0] H2H
F10:00Needham Market 0:2 Barwell[0-0] H2H
F10:00Redditch United 2:0 St Ives Town[2-0] H2H
F10:00Royston Town 2:2 Stratford Town[0-1] H2H
F10:00St Neots Town 0:1 Rushall Olympic[0-0] H2H
F10:00Stourbridge 2:1 Rushden Diamonds[1-1] H2H
F10:00Tamworth 0:1 Kings Lynn[0-1] H2H
England Continental Cup
F14:00Aston Villa (w) 1:2 Sheffield United ([0-0] H2H
Ecuador Campeonato Serie B
F13:00CD Clan Juvenil 3:0 CDS Santa Rita[1-0] H2H
F13:00Manta FC

1

2

2:1 Orense SC

1

[1-0] H2H
F14:00Sociedad Deportivo Q

3

1:2 Mushuc Runa

5

[0-1] H2H
F17:00Olmedo Riobamba

3

2:0 CD Puerto Quito[1-0] H2H
Primera Division de Ecuador
F16:30Liga Dep. Universita

1

1:1 Tecnico Universitari

3

[1-1] H2H
F19:00Barcelona SC(ECU) 2:0 Universidad Catolica[1-0] H2H
Dutch Cup
F08:30DFS 1:1 Barendrecht[0-0] H2H
F08:30VV DOVO 3:0 Quick Boys[1-0] H2H
F08:30ASWH 5:0 MASV[1-0] H2H
F08:30DZC 0:2 Scheveningen[0-0] H2H
F08:30FC Gravenzande 3:2 HV CV Quick[1-0] H2H
F08:30Rijnsburgse Boys 3:1 Ajax Amateurs[1-1] H2H
F09:00VV Eemdijk 3:0 VC Vlissingen[1-0] H2H
F10:00Spakenburg 4:1 RKSV Wittenhorst[2-0] H2H
F11:00EVV 7:0 VV Brielle[1-0] H2H
F11:00GOES 0:4 Staphorst[0-2] H2H
F11:00Quick 20 2:6 DVS 33 Ermelo[0-2] H2H
F11:00VV Alverna 0:2 ODIN[0-1] H2H
F11:00OSS 20 2:2 Noordwijk[2-2] H2H
F11:00HSV Hoek 3:0 ADO20[1-0] H2H
F11:00SteDoCo 1:0 RKSV Cluzona[0-0] H2H
F11:00Urk 1:1 SDO[1-0] H2H
F11:00Harkemase Boys 2:1 ASV De Dijk[1-0] H2H
F11:00Zaanlandia 1:1 Achilles[0-1] H2H
F11:59JVC Cuijk

1

2:3 Koninklijke HFC

1

[1-1] H2H
Dominican Republic Liga
S16:00UniversidadO M 0:0 Inter RD H2H
Denmark Woman League Divison 2
F06:00FC Damso (w) 0:1 Naesby BK (w)[0-0] H2H
F06:00ASA Aarhus (w) 0:7 Aalborg (w)[0-5] H2H
S06:00Herlufsholm GF (w) 0:0 Greve (w) H2H
Denmark Womans League
F07:00Skovlunde IF (w) 2:1 Boldklubben AF 1893 [1-1] H2H
F07:00Brondby IF (w) 5:0 Odense BK (w)[3-0] H2H
F07:00VSK Aarhus(w) 2:1 Thisted FC (w)[2-0] H2H
Denmark Fynsserien
S09:00Lesuo 0:0 Flemlose Haarby H2H
S09:00Morud IF 0:0 Dalum 2 H2H
S09:00Bogense G IF 0:0 Norre AabyIK H2H
Denmark - 4.Liga
F07:00Aalborg young 0:2 IF Lyseng[0-1] H2H
F08:00Viborg 2

1

1:1 Otterup

1

[1-0] H2H
F09:00B 1909 Odense

3

1:0 Oure Skolernes

1

1

[0-0] H2H
S05:00Greve 2 0:0 DMI H2H
S05:30Helsinge Fodbold 0:0 Brondby IF 2 H2H
S06:00Farum 0:0 Snekkersten IF H2H
S07:00RB 1906 0:0 Haslev FC H2H
S07:00Frederikssund IK 0:0 Herstedoster IC H2H
S07:00FC Skanderborg 0:0 Lemming IF H2H
S09:00Tuse IF 0:0 Slagelse 2 H2H
S09:00Albertslund 0:0 Glostrup FK H2H
S09:00FK Liria 0:0 Stenlose H2H
S09:00Nykobing FC 2 0:0 Ringsted H2H
S09:30Koge Nord FC 0:0 Koge BK H2H
Denmark - 2.Liga
F07:00HIK Hellerup

1

2:0 Skovshoved

1

3

[0-0] H2H
F07:00Vegar 1:1 FC Sydvest

1

[1-0] H2H
F07:30Kjellerup

2

0:0 Dalum

1

[0-0] H2H
F08:00Marienlyst 1:2 B93 Copenhagen

1

[0-1] H2H
F08:00BK Frem

1

1:1 Vanlose

2

[0-0] H2H
F08:00Hillerod Fodbold

2

0:1 Bronshoj

1

2

[0-0] H2H
F08:00Brabrand

2

4:1 Odder IGF[3-0] H2H
F08:00Aarhus Fremad

1

4:0 Tarup Paarup IF[3-0] H2H
Denmark Youth U19
F06:30Aarhus AGF U19

1

1:1 Vejle U19

2

[0-1] H2H
F06:30Aarhus AGF U19

1

1:1 Vejle U19

2

[0-1] H2H
F07:00Nordsjaelland U19 4:4 BrondbyU19

1

[4-1] H2H
F07:00Silkeborg U19 2:2 Esbjerg U19

2

[0-2] H2H
F09:15Lyngby Fodbold Club 0:2 Aalborg BK U19[0-1] H2H
F09:15Lyngby Fodbold Club 0:2 Aalborg BK U19[0-1] H2H
Danish U17
F06:00Randers FC U17 2:2 Sonderjyske U17[1-1] H2H
F07:00Odense BK U17 0:2 Midtjylland U17[0-0] H2H
F07:00LYNGBY FODBOLD CLUB 2:1 AalborgU17[1-0] H2H
F08:45AGF Viby U17 0:2 VejleU17[0-2] H2H
F09:15Nordsjaelland U17 3:3 Brondby IFU17[2-0] H2H
F09:15Silkeborg IF U17 5:4 Esbjerg FB U17

1

[2-3] H2H
CZE W1
F04:30Hradec Kralove (w) 1:5 FC Viktoria Plzen (w[0-1] H2H
F04:30Hradec Kralove (w) 1:5 FC Viktoria Plzen (w[0-1] H2H
Czech Republic U19 League
F05:00Brno U19

6

1:0 Tescoma Zlin U19

2

[1-0] H2H
F05:00Slavia Praha U19

1

1

4:0 Marila Pribram U19

2

[2-0] H2H
F05:00Slovacko U19

2

1:4 Banik Ostrava U19[1-1] H2H
F05:00Sparta Praha U19 7:0 Dynamo Ceske Budejov

2

[2-0] H2H
F07:00Viktoria Plzen U19

1

2:2 Vysocina Jihlava U19

3

[1-1] H2H
F07:15Pardubice U19 1:1 Dukla Praha (U19)[0-1] H2H
Czech Group D League
F09:00FK Olympie Brezova

1

1:0 Austratt

1

[0-0] H2H
F10:00Frantiskovy Lazne

3

2:0 Nove Sedlo

1

3

[0-0] H2H
F10:30FC Vsetin

4

1:3 Kozlovice

3

[0-1] H2H
F13:00Hvezda Cheb

3

4:0 Spartak Horni Slavko

2

[2-0] H2H
Czech Republic 2.Liga
F04:15Pardubice

2

4:0 Chrudim

3

[1-0] H2H
F04:15FK Banik Sokolov

3

2:2 Vysocina jihlava

1

3

[0-0] H2H
F11:00Vitkovice

1

2:0 SK Slovan Varnsdorf

2

[1-0] H2H
F11:00SK Prostejov

3

0:0 Hradec Kralove

3

[0-0] H2H
Czech Republic Gambrinus Liga
F11:00Slovan Liberec

3

1:1 Bohemians 1905

2

[0-1] H2H
F11:00Tescoma Zlin

1

1:0 Teplice

1

[0-0] H2H
F11:00Mlada Boleslav 6:1 Opava

1

[3-1] H2H
F13:00Slavia Praha

4

0:2 Baumit Jablonec[0-1] H2H
S08:00Sigma Olomouc : Banik Ostrava H2H
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
F04:15Radotin 0:2 SK Zapy[0-1] H2H
F04:15FC Pisek

1

3:3 Benesov

4

[1-1] H2H
F04:15Vysehrad

1

1:1 FK Kraluv Dvur

2

[1-1] H2H
F04:15Odra Petrkovice

1

2:1 Otrokovice

2

[1-0] H2H
F04:30Litomerice

2

1:2 Loko Vltavin[0-1] H2H
F10:30Spartak Hulin

1

0:3 Dolni Benesov[0-1] H2H
F10:30Lisen 1:1 Hlucin[0-0] H2H
F10:30Rymarov 1:2 Unicov[0-1] H2H
F10:30Uhersky Brod 1:1 Velke Mezirici[0-1] H2H
F10:30Valasske Mezirici

1

0:2 Slavia Kromeriz

1

[0-1] H2H
F11:00Jiskra Usti nad Orli

1

1:0 SK Prevysov

3

[0-0] H2H
F11:00Zivanice 1:4 Domazlice

1

[0-2] H2H
F11:00Frydek-Mistek

1

4:1 Vrchovina

4

[1-1] H2H
F11:00Sardice 1:0 Vyskov[0-0] H2H
Croatia 1.Division
F15:00Istra 1961 Pula

2

1:2 NK Lokomotiva Zagreb

2

[0-1] H2H
S13:00Slaven Koprivnica 0:0 Inter Zapresic H2H
Croatia Cup
F11:00Primorac 3:1 NK Zagora Unesic[0-1] H2H
Costa Rica 2.Liga
F13:00Futbol Consultants M

1

3

1:1 AD Santa Rosa

1

[0-1] H2H
F18:00Aserri FC

4

0:1 Municipal Turrialba

3

[0-0] H2H
F18:00Aserri FC

4

0:1 Municipal Turrialba

3

[0-0] H2H
F20:00CS Uruguay De Corona

1

5

2:2 AS Pumas Generalena

3

[1-2] H2H
Costa Rica Primera Division
F22:05Herediano

2

4:2 AD Grecia

2

[3-1] H2H
Colombia Copa Premier
F15:00Tigres Zipaquira

1

1:1 Real Santander

3

[1-1] H2H
F16:00Valledupar FC 1:1 Orsomarso[1-0] H2H
S16:00Fortaleza F.C 0:0 Cortulua H2H
Primera Division de Colombiano-Apertura
F16:15Alianza Petrolera

1

4

3:2 Patriotas FC

1

[2-1] H2H
F18:30America de Cali

4

0:2 Atletico Nacional Me

2

[0-2] H2H
F19:00Boyaca Chico

3

2:1 Atletico Junior Barr

2

[1-1] H2H
F20:45Atletico Bucaramanga

1

0:2 Deportes Tolima

2

[0-1] H2H
Chile Primera D
F15:30Fernandez Vial

3

2:2 Independiente de Cau

1

3

[1-1] H2H
F18:00Real Juventud San Jo

1

0:2 ProvincialTalagante

2

[0-0] H2H
F18:00Real Juventud San Jo

1

0:2 ProvincialTalagante

2

[0-0] H2H
F18:00San Antonio Unido

1

1:3 Deportes Santa Cruz[0-2] H2H
F18:30CD Rengo Unido 1:0 Municipal Santiago[0-0] H2H
F18:30CD Rengo Unido 1:0 Municipal Santiago[0-0] H2H
Chile Primera B
F11:00Coquimbo Unido

1

2

2:1 Deportes La Serena

1

[1-0] H2H
F11:00Union San Felipe

5

2:3 Santiago Wanderers

3

[1-1] H2H
F11:00CD Magallanes 1:0 Barnechea

1

1

[1-0] H2H
F17:00Puerto Montt

2

3:0 San Marcos de Arica

4

[1-0] H2H
Primera Division de Chile
F11:00San Luis Quillota

4

0:2 Union Espanola

3

[0-1] H2H
F14:00CSD Antofagasta

2

0:2 Union La Calera

5

[0-1] H2H
F16:30Universidad de Chile

1

1:0 O.Higgins

2

[0-0] H2H
F19:00Everton CD

1

3

0:0 Huachipato

1

3

[0-0] H2H
Chinese Football Association Yi League
F03:30Dalian Boyang

3

0:1 Jiangsu Yancheng[0-0] H2H
F03:30Yanbian Beiguo

2

0:1 Shaanxi Chang an Ath

2

[0-1] H2H
F04:00ShenYang DongJin 0:3 Qingdao Zhongneng[0-0] H2H
F04:00Anhui Hefei Guiguan 0:3 Nantong Zhiyun[0-0] H2H
F04:00Shanghai Sunfun 2:3 Shenzhen Renren[0-1] H2H
F07:00Jinlin Baijia FC

3

3:5 Hebei Jingying

1

[2-3] H2H
F07:30Sichuan Jiuniu

1

1

0:1 Hainan Boying Seamen

5

[0-0] H2H
F07:30Baoding Rongda FC

1

1:1 Yinchuan Helanshan

1

2

[1-0] H2H
F07:30Jiangxi Liansheng 1:1 Suzhou Dongwu[0-1] H2H
F07:30Zhengjiang Huasa FC

3

0:0 Sichuan Annapurna

2

[0-0] H2H
F07:30Fujian Tianxin 2:0 Hunan Billows[1-0] H2H
Chinese Football Association Jia League
F07:30Liaoning FC

1

2:2 Qingdao Huanghai F.C

1

4

[0-0] H2H
F07:35Inner Mongolia Zhong

3

2:1 Meizhou Hakka

1

[1-0] H2H
Calcutta Football League
S07:00East Bengal 0:0 Aryan H2H
S07:00East Bengal 0:0 Aryan H2H
Canadian Premier Soccer League
S18:30London City 0:0 SC Scarborough Ontar H2H
S19:00FC Vorkuta 0:0 CSC Mississauga H2H
S20:30Brantford Galaxy SC 0:0 SC Waterloo H2H
S21:00FC Ukraine United 0:0 Real Mississauga H2H
CAF Champions League
F09:00Kampala City Council 1:0 Township Rollers

3

[0-0] H2H
F09:00Mbabane Swallows

1

0:3 ZESCO United Ndola[0-3] H2H
F15:00DHJ Difaa Hassani Ja

2

2:0 MC Alger

1

[1-0] H2H
F15:00ES du Sahel

2

1:1 Primeiro de Agosto

1

[0-1] H2H
Belarus Womens Premier League
F07:00Bobruichanka Bobruis 1:8 FK Minsk (w)[0-0] H2H
F08:00Fk BOTSOR Brest Wome 0:3 Slavyanka Minsk (W)[0-0] H2H
Bulgaria B PFG
F11:00Botev Galabovo 2:1 Litex Lovech[1-1] H2H
F11:00Kariana Erden 1:2 Strumska Slava[0-0] H2H
F11:00Chernomorets Pomorie 4:3 PFC Nesebar[1-1] H2H
F11:00Tsarsko Selo 2:1 Lokomotiv Gorna Orya[2-1] H2H
Bulgaria Premier League
F11:30Botev Plovdiv

2

0:1 Lokomotiv Plovdiv

7

[0-0] H2H
F14:00Botev Vratsa

2

2:0 Etar

4

[1-0] H2H
S11:00Vereya : Vitosha Bistritsa H2H
BSWCP
F02:15Mexico Beach Soccer 4:5 Uruguay Beach Soccer[0-0] H2H
F03:30China Beach Soccer 4:6 Chile Beach Soccer[0-0] H2H
F07:30Japan Beach Soccer 5:0 Czech Republic Beach[0-0] H2H
F09:00Hungary Beach Socce

1

3:5 USA Beach Soccer[0-0] H2H
F09:40Spartak Moscow Beach 3:3 BSC Kristall Beach S[0-0] H2H
F09:40Spartak Moscow Beach 3:3 BSC Kristall Beach S[0-0] H2H
Brazil Paulista Serie B
F14:00Talentos

1

2:1 America SP

1

3

[2-0] H2H
F14:00Guarulhos SP

1

4

1:1 Flamengo (AA)

4

[1-0] H2H
F14:00Comercial-SP

1

4:0 Itapirense/SP

2

[0-0] H2H
F14:00Primavera

1

0:0 AA Itarare

2

[0-0] H2H
F14:00EC Sao Jose SP

2

1:0 Maua FC

4

[1-0] H2H
F14:00Inter Bebedouro/SP 1:1 Vocem SP

3

[1-0] H2H
Brazil L
F09:00Duque de Caxias RJ

1

3:0 Barra da Tijuca[0-0] H2H
F09:00Audax Rio RJ

3

3:1 America-RJ

3

[2-0] H2H
F14:00Bonsucesso

2

0:2 Americano RJ

5

[0-1] H2H
F14:00Olaria

3

1:3 Serra Macaense

2

[1-1] H2H
F14:00Tigres Brasil

1

2:1 Artsul RJ[2-1] H2H
F14:00Sao Goncalo

2

0:0 Sampaio Correa (RJ)

1

[0-0] H2H
F14:00AA Carapebus

4

2:1 Barcelona EC

3

[1-1] H2H
F14:00Friburguense RJ

1

5:0 Goncalense

2

[2-0] H2H
Brazil Campeonato Gaucho 2
F14:00Sao Jose PA

4

1:0 Aimore RS

3

[0-0] H2H
Brazil Copa Gaucho
S14:15Real Sport Club Capa 0:0 Nova Prata RS H2H
BRA SPC
F14:00CA Votuporanguense S

2

0:1 Olimpia SP

3

[0-0] H2H
F14:00Nacional SP

1

2:0 Audax Sao Paulo

1

3

[1-0] H2H
F14:15Sao Bernardo

1

2:0 Ah so Santa SP[1-0] H2H
F15:00XV de Piracicaba 1:3 Ferroviaria SP

1

[1-1] H2H
F15:00Sao Caetano

2

1:0 Santos B

2

[0-0] H2H
F16:00Inter de Limeira

1

3:1 Noroeste

1

2

[2-1] H2H
F17:30Red Bull Brasil SP

3

0:0 Rio Claro

3

[0-0] H2H
Brazil Serie D
F14:30Anapolina U19

1

3

0:0 Aparecida U19

2

[0-0] H2H
Brazilian Futsal League
F02:47Uni Laffin de Sports

1

0:7 AABB/Mapfre Futsal[0-2] H2H
Brasileiro, Serie C
F15:00Bragantino

4

3:1 Nautico (PE)

2

[2-0] H2H
Brazil Serie B
F15:30Atletico Clube Goian

1

1:0 Coritiba PR

1

[1-0] H2H
F15:30Fortaleza

5

2:1 Boa Esporte Clube

2

[0-0] H2H
F15:30Oeste

3

0:0 Juventude

3

[0-0] H2H
F18:00Sampaio Correa

1

6

0:2 Guarani SP

3

[0-1] H2H
F20:00CSA-AL

1

1:0 Sao Bento

3

[0-0] H2H
Brazil Campeonato Paulista Youth
F08:00CE Forca e Luz U19

1

1:1 America RN (Youth)

2

[1-1] H2H
F13:00Bonsucesso U20

1

3

1:2 Americano RJ U20

3

[0-0] H2H
F14:00Sao Paulo (Youth)

1

5:0 Marilia (Youth)

1

[3-0] H2H
F14:00Matonense SP Youth

2

2:0 Inter de Limeira (Yo

2

[1-0] H2H
F14:00Capivariano FC SP Yo

2

5

1:1 Uniao Barbarense (Yo

2

[0-1] H2H
F14:00Juventus-AC (Youth)

1

1:2 Sao Caetano (Youth)

2

[0-0] H2H
F14:00Salgueiro PE U20

1

3

5:0 Pesqueira U20

1

7

[0-0] H2H
S11:45Sao Goncalo U20 0:0 Sampaio Correa RJ U2 H2H
Brasileiro Aspirantes Sub 23
F14:00Chapecoense SC U23

2

0:1 Sao Paulo U23

2

[0-0] H2H
Panama Liga Nacional de Ascenso
F19:00Plaza Amador

2

4

1:1 Costa Del Este

1

7

[0-1] H2H
F19:00CA Independente

3

0:0 Alianza FC (PAN)

1

2

[0-0] H2H
Bosnia and Herzegovina Premier League
F11:00NK Celik

2

2:0 Zvi Jerzy Da

4

[1-0] H2H
F11:00FK Krupa

2

3:0 GOSK Gabela

3

[1-0] H2H
F11:00Radnik Bijeljina

2

3:1 Mladost Doboj Kakanj

2

[2-1] H2H
Bosnia erzegovina 1st League
F11:30NK Metalleghe Bsi 1:2 Orasje

3

[0-0] H2H
Bolivia Primera Division
F15:00Aurora

3

1:0 Nacional Potosi

2

[1-0] H2H
F17:15Real Potosi

4

2:0 Club Guabira

1

3

[1-0] H2H
F19:30Royal Pari FC

5

1:0 The Strongest

3

[1-0] H2H
Belarus Reserve League
F09:00FC Vitebsk Reserves

1

2:2 FK Luch Minsk Reserv

1

[1-0] H2H
F09:00FC Vitebsk Reserves

1

2:2 FK Luch Minsk Reserv

1

[1-0] H2H
F09:00FC Slutsk Reserves

3

3:2 Shakhter Soligorsk R

3

[0-1] H2H
F09:00FC Slutsk Reserves

3

3:2 Shakhter Soligorsk R

3

[0-1] H2H
Belarus Pershaya Liga
F10:00FK Orsha 2:2 Kommunalnik Slonim

1

[1-1] H2H
F10:00FK Orsha 2:2 Kommunalnik Slonim

1

[1-1] H2H
F10:00FC Baranovichi 1:2 Volna Pinsk[0-1] H2H
F10:00FC Baranovichi 1:2 Volna Pinsk[0-1] H2H
F10:00FK Lida

2

0:1 FK Zorka-BDU Minsk

1

[0-0] H2H
F10:00FK Lida

2

0:1 FK Zorka-BDU Minsk

1

[0-0] H2H
F11:00Khimik Svetlogorsk 1:4 FK Lokomotiv Gomel[0-1] H2H
F11:00Zabudova-2007

1

2:4 Smorgon FC

3

[0-4] H2H
F11:00FC Belshina Babruisk

2

2:0 Granit Mikashevichi

1

[2-0] H2H
F11:00Naftan Novopolock 0:0 Zhitkovichi‎[0-0] H2H
Belarusian Premier League
F09:45FC Torpedo Minsk

1

0:0 FK Vigvam Smolevichy[0-0] H2H
F11:45FC Torpedo Zhodino

1

2:1 FK Isloch Minsk

2

[2-1] H2H
S13:45Dinamo Brest 0:0 BATE Borisov H2H
BEL WC
S08:00Loenhout SK Women 0:0 GFA Sinaai Women H2H
Belgian Second Division
F11:00Westerlo

3

1:3 Saint Gilloise

5

[0-0] H2H
F14:30Tubize

2

0:0 Roeselare

4

[0-0] H2H
Belgian Pro League
F11:59Lokeren

4

0:3 Standard Liege

2

[0-0] H2H
F14:00Red Star Waasland

4

2:2 Sint-Truidense

3

[1-1] H2H
F14:00Cercle Brugge

4

3:1 Zulte-Waregem[1-0] H2H
F14:30Kortrijk

1

3

1:2 Oostende

3

[0-1] H2H
Belgian Cup
F11:59KMSK Deinze 4:0 RFC de Liege[0-0] H2H
F13:00Sporting Chatelet 0:0 Menen[0-0] H2H
F13:30Jeunesse Molenbeek

2

2:0 Ronse

4

[1-0] H2H
F14:00Hoogstraten VV 4:2 La Louviere Centre[0-0] H2H
F14:00Excelsior Virton 5:3 RFC Meux[0-0] H2H
F14:00KSK Heist 0:0 Patro Eisden[0-0] H2H
Azerbaijan Premier League
F10:30Sabayi

3

0:2 Qarabag[0-1] H2H
F12:30Zira FK

4

2:2 Keshla FK[2-0] H2H
CAF U-17 Championship
F09:00Burundi U17 4:2 Sudan U17[0-0] H2H
S11:00Tanzania U17 0:0 Somalia U17 H2H
Austria Erste Division
F10:30Austria Lustenau

1

2:0 FC Superfund Paschin[1-0] H2H
Austrian Bundesliga
F11:00FC Wacker Innsbruck

1

0:2 St.Polten

3

[0-1] H2H
F11:00Red Bull Salzburg 2:0 TSV Hartberg[0-0] H2H
F11:00Mattersburg

1

0:6 Wolfsberger AC

2

[0-3] H2H
Australia Tasmania Super League Women
F00:24Northern Rangers Wom 5:0 Launceston City Rese[3-0] H2H
Australia Que
F03:00Weston Pud(w) 2:6 Queensland Lions Wom

1

[1-2] H2H
F04:00Logan Lightning (W) 1:4 Gold Coast city (w)[0-0] H2H
F04:10The Gap NPL (w) 4:0 Moreton Bay United W

1

[2-0] H2H
VIC Women’s Premier League
F01:15Box Hill (w)

1

4:2 Alamein (w)

2

[2-2] H2H
S01:00Heidelberg United (w 0:0 Calder United SC (w) H2H
Australia Victorian Premier League U20
F01:00South Melbourne U20

1

0:0 Oakleigh Cannons U20[0-0] H2H
S23:00Heidelberg United U2 0:0 Dandenong Thunder U2 H2H
Victorian State League Division 1
F01:00Werribee City

3

4:1 Brunswick City

2

[1-0] H2H
FFSA Premier League
F01:00Metrostars SC

1

1:0 Adelaide United FC (

2

[0-0] H2H
F01:30Campbelltown City SC

2

0:0 Adelaide City FC

1

3

[0-0] H2H
QLD Premier League
F04:00Queensland Lions SC

1

3:0 Brisbane Roar (Youth

1

[1-0] H2H
F04:00Moreton Bay United

1

1:1 Cairns FC

1

[0-0] H2H
F04:00Gold Coast United

2

2:3 SWQ Thunder

2

[2-2] H2H
F05:00Western Pride 1:2 Redlands United FC

4

[0-0] H2H
F05:00North Queensland Fur

1

0:1 Brisbane Strikers[0-1] H2H
F05:00Magpies Crusaders

4

2:4 Brisbane City

1

[1-3] H2H
NSW Premier League
F04:00A.P.I.A. Leichhardt

3

1:1 Sydney United

1

3

[0-1] H2H
F05:00Blacktown City Demon

3

0:2 Rockdale City Suns

2

[0-2] H2H
Austria Landesliga
F12:00St Jakob/Rosental

1

1:2 ASKO Gmund

7

[0-1] H2H
F12:00St Jakob/Rosental

1

1:2 ASKO Gmund

7

[0-1] H2H
F13:00SV Eltendorf 4:2 FC Deutschkreutz[0-0] H2H
Australia Gold Coast Premier League
F03:00Broadbeach United

1

2:1 Surfers Paradise[0-0] H2H
Austrian 3.Liga
F09:30SVG Reichenau 3:1 Langenegg[0-1] H2H
F11:00Bischofshofen 2:0 SV Wals-Grunau

1

[0-0] H2H
F11:00ATSV Stadl Paura

3

1:0 SC Kalsdorf

2

[0-0] H2H
F11:00Wolfsberger AC Amate

2

2:1 FC Wels[1-0] H2H
F11:30USK Anif

2

5:0 VfB Hohenems

1

3

[2-0] H2H
F11:30Bled Hirter

3

0:0 NK Livar Ivancna Gor

2

[0-0] H2H
F11:59FC Dornbirn 1913 3:3 St. Johann[2-1] H2H
F11:59Team Wiener Linien

2

3:3 St.Polten Amateure[1-1] H2H
F11:59SC Schwaz

3

1:0 Rheindorf Altach B

4

[1-0] H2H
F12:30Grazer AK

1

2:1 SV Lendorf

3

[1-0] H2H
Australia Brisbane Premier League Reserves
F01:00Virginia United Rese

1

1:3 University of Queens[0-2] H2H
F01:45Mount Gravatt Hawks

3

1:2 Grange Thistle SC Re

3

[0-0] H2H
F02:00North Pine United Re

2

1:3 Albany Creek Reserve

1

[0-2] H2H
S01:30Bayside United FC Re 0:0 The Gap FC Reserve H2H
Australian cloth
F03:15New Farm

1

1:1 Caboolture FC

1

[0-0] H2H
F04:00Western Spirit 0:3 Toowong[0-0] H2H
F04:00North Star 4:2 Moggill FC[0-0] H2H
F04:15Annerley FC 8:0 Park Ridge[5-0] H2H
F05:00Pine Hills 8:0 Oxley United[0-0] H2H
Australia Brisbane Premier League
F03:30Virginia United

2

1:4 University of Queens[1-1] H2H
F04:00Bayside United FC

2

1:2 The Gap

4

[0-2] H2H
F04:00Mount Gravatt Hawks

2

1:1 Grange Thistle SC

1

[1-1] H2H
F04:10North Pine United

1

2:5 Albany Creek[1-2] H2H
Armenia Premier League
F08:30Lori Vanadzor

1

3:2 FC Artsakh

1

[2-0] H2H
S11:00Spartak Nalchik : Urozhay Krasnodar H2H
S11:00SKA Rostov : Volgar-Gazprom Astra H2H
Argentina Reserve League
F09:00CA River Plate Reser

3

3:0 Defensores de Belgra

1

2

[2-0] H2H
Argentine Division 1
F12:15Defensa Y Justicia

4

1:1 Atletico Tucuman

1

1

[0-0] H2H
F14:30Banfield

1

1:0 Gimnasia La Plata

4

[1-0] H2H
F16:45Argentinos juniors

3

0:0 Godoy Cruz Antonio T

4

[0-0] H2H
F19:00River Plate 0:0 Belgrano

3

[0-0] H2H
Argentina Prim C Metropolitana
F12:05Deportivo Riestra

4

1:0 Comunicaciones BsAs

5

[0-0] H2H
F12:15CA San Miguel

1

0:0 All Boys

2

[0-0] H2H
F14:30Flandria 1:1 Uhl Que Sa

1

4

[0-1] H2H
F16:05Atletico Atlanta

1

4:0 Tristan Suarez

1

3

[1-0] H2H
Queensland U20 League
F02:00Gold Coast United U2

1

1:0 SWQ Thunder U20

1

[1-0] H2H
F02:00Queensland Lions SC 1:4 Brisbane Roar U20[0-2] H2H
Australia New South Wales League 2
F02:00Central Coast Marine 2:2 St George Saints

1

[1-0] H2H
F05:00Blacktown Spartans

1

4

1:1 Rydalmere Lions FC

1

2

[1-0] H2H
F05:00Macarthur Rams

1

0:1 Mounties Wanderers

1

[0-0] H2H
F05:00Northern Tigers 4:2 Hills Brumbies[2-2] H2H
F05:05St George City FA

1

2:1 Fraser Park FC

1

[1-0] H2H
Algeria U20 Youth League
F04:15RC Relizane U21

2

2:1 MC Saida U21

1

3

[2-1] H2H
F04:25USM Annaba U21

3

1:1 ASO Chlef U21

1

[1-0] H2H
F04:25USM Annaba U21

3

1:1 ASO Chlef U21

1

[1-0] H2H
F05:00NC Magra U21

2

1:1 A Bou Saada U21

1

[1-0] H2H
F05:00NC Magra U21

2

1:1 A Bou Saada U21

1

[1-0] H2H
F05:00ASM Oran U21

2

0:2 USM Blida U21

1

[0-1] H2H
F05:00ES Mostaganem U21

1

2:1 USM El Harrach U21

1

[2-1] H2H
F05:00ES Mostaganem U21

1

2:1 USM El Harrach U21

1

[2-1] H2H
F05:10MC EI EulmaU21

1

1:1 JSM Skikda U21

1

[1-0] H2H
F05:10MC EI EulmaU21

1

1:1 JSM Skikda U21

1

[1-0] H2H
F11:00Tadjenant U21 1:1 MC Alger U21

2

[0-1] H2H
F13:00Paradou AC U21

2

3:1 CR Belouizdad U21

2

[1-0] H2H
S04:00RC Kouba U21 0:0 US Biskra U21 H2H
S12:00NA Hussein Dey U21 0:0 USM Alger U21 H2H
Algerian Ligue Professionnelle 2
F11:59ES Mostaganem

4

1:0 USM EL HARRACH[0-0] H2H
F11:59RC Relizane

1

3:1 MC Saida

1

[1-1] H2H
F11:59ASM Oran 4:1 USM Blida

2

[0-0] H2H
F11:59RC Kouba

4

0:0 Biskra

4

[0-0] H2H
F11:59MC El Eulma

1

2:0 JSM Skikda

4

[1-0] H2H
F11:59MC Magra 0:2 A Bou Saada[0-0] H2H
F13:00WA Tlemcen

5

1:0 JSM Bejaia

1

[0-0] H2H
F14:00USM Annaba 0:1 ASO Chlef

2

[0-1] H2H
Algerian Ligue Professionnelle 1
F16:00Paradou AC

2

0:0 CR Belouizdad

5

[0-0] H2H
Albania Super league
F10:45Luftetari 0:1 Kastrioti Kruje[0-0] H2H
F13:45KF Tirana

2

0:1 Kamza

4

[0-0] H2H
Australia Gold Coast Reserves
F00:35Broadbeach United Re 0:0 Surfers Paradise Res[0-0] H2H
Austrian Frauen Bundesliga
F07:00Vorderland (w) 2:0 Bergheim/Hof (w)[0-0] H2H
F11:00SKV Altenmarkt (w) 3:0 Union Kleinmunchen ([2-0] H2H
F11:10Sturm Graz/Stattegg

1

1:2 St. Polten (w)

3

[0-1] H2H
Australia Capital Territory U20 League
F22:30Canberra Olympic U20

2

2:1 Canberra FC U20

3

[1-0] H2H
F22:30Canberra Olympic U20

2

2:1 Canberra FC U20

3

[1-0] H2H
Argentina group C Tebolidun League Manchester
F10:00Victoriano Arenas 2:1 Deportivo Laferrere[0-0] H2H
F14:30Central Cordoba De R 0:4 Argentino de Quilmes[0-1] H2H
F14:30Ituzaingo

3

1:1 Sportivo Dock Sud

4

[1-1] H2H
F14:30Sportivo Italiano

2

4:1 Canuelas FC

3

[3-0] H2H
Northern NSW U20 League
F02:00Hamilton Olympic U20 7:0 Weston Workers U20

2

[2-0] H2H
F22:30Valentine Phoenix U2 2:2 Edgeworth Eagles U20[1-1] H2H
F09:00Lens

1

2:0 Troyes

2

[0-0] H2H
F10:00Inter Turku

2

0:1 KuPs

1

[0-1] H2H
F12:15Celta Vigo

3

1:1 RCD Espanyol

2

[0-1] H2H
F13:00Elche

2

0:0 Granada CF

3

[0-0] H2H
F13:30CD Lugo

1

1:2 Malaga

2

[1-0] H2H
F14:15Villarreal

2

1:2 Real Sociedad

3

[1-1] H2H
F14:30AD Alcorcon

1

1:1 Sporting Gijon[0-0] H2H
F16:00Cordoba

1

3:3 Numancia

2

[1-0] H2H
F16:00Seattle Sounders 5:0 LA Galaxy[2-0] H2H
F16:15FC Barcelona 3:0 Alaves

2

[0-0] H2H
F19:00Philadelphia Union

1

2:0 New York City Footba

1

1

[0-0] H2H
F19:00Vancouver Whitecaps

2

2:2 New York Red Bulls

1

4

[1-1] H2H
F19:30Montreal Impact

2

2:1 Chicago Fire

2

[1-0] H2H
F20:40FC Kansas City 3:0 Portland Timbers

2

[2-0] H2H
F21:10Houston Dynamo 1:2 Real Salt Lake

5

[1-0] H2H
F22:00San Jose Earthquakes

1

1:1 Toronto FC[0-0] H2H
F22:40FC Dallas

2

2:0 Minnesota United FC

2

[1-0] H2H
Advertisements: