23:03 (GMT -4)
En | Ru | Az | Tr
Advertisements:

Live Scores

Order by: Time / League
refresh Refresh
- NEW: Free Android Games
Sorry, but there is no LIVE games now. You can view Today's matches below:
Finland Veikkausliga
F11:30PS Kemi Kings

3

0:2 Ilves Tampere

1

[0-1] H2H
F11:30Vaasa VPS 0:2 KuPs

2

[0-1] H2H
F11:30HJK Helsinki

1

3:0 Inter Turku

2

[0-0] H2H
F11:30TPS Turku

3

0:0 Honka Espoo

3

[0-0] H2H
F11:59IFK Mariehamn

4

1:2 Lahti

4

[0-1] H2H
International Club Friendly
22:00Los Angeles FC -:- Borussia Dortmund Pred. H2H
22:30Portland Timbers Res -:- St. Pauli Pred. H2H
F07:00Khonkaen United 2:1 Lao Toyota FC

1

[1-1] H2H
F08:55Ishimbay 1:3 Start-Altair[0-0] H2H
F13:10Nigeria XI 2:3 Atletico Madrid

3

[1-1] H2H
F14:45HW Welders U20

1

2:0 Knockbreda Reserves

2

[1-0] H2H
Advertisements:
F15:00Colegio Aleman Valen

1

2

1:2 Atletico de Madrid (

1

[0-1] H2H
S08:55Gornyak Uchaly 0:0 Sodovik Sterlitamak H2H
S09:24Sdyushor Zenit St Pe 0:0 FK KF H2H
S13:30VV Helvoirt 0:0 Den Bosch H2H
International Friendly
F11:00Bulgaria (w) U19 2:1 Azerbaijan (w) U19

1

[1-0] H2H
S13:00Nigeria 0:0 Atletico Madrid H2H
Swedish Allsvenskan
F13:00Orebro

1

2:1 Kalmar[1-1] H2H
Ireland Premier Division
F15:00Shamrock Rovers 3:0 St. Patricks Athleti

3

[2-0] H2H
German Bundesliga 2
F12:15Erzgebirge Aue

2

3:1 Karlsruher SC

3

[1-1] H2H
France Ligue 3
F14:45Grenoble

1

2

2:1 Bourg Peronnas

1

[1-1] H2H
Vietnam Women Championship
F05:30Than KSVN (w) 2:1 TNG Thai Nguyen (w)

1

[2-1] H2H
Venezuela Segunda Division
F11:00Atletico El Vigia

1

3:3 Real Frontera

4

[2-2] H2H
F13:10Libertador FC

1

1

1:1 Gran Valencia FC

1

[0-1] H2H
F15:05LALA FC

1

1:2 Margarita FC

2

[0-1] H2H
F15:10Deportivo Petare FC

3

0:0 Diamantes de Guayana

1

[0-0] H2H
F15:30CD Hermanos Colmenar

2

2:0 Ula FC

2

4

[1-0] H2H
F15:30Llaneros de Guanare

1

5:1 Union Atletico Falco

1

[3-1] H2H
F15:35Yaracuy FC

2

5:1 Universidad Central

1

[2-0] H2H
F16:00Urena SC

2

1:0 Titanes FC

2

[0-0] H2H
F16:05Deportivo Zulia

2

1:2 Yaracuyanos

1

3

[1-0] H2H
Advertisements:
Uzbek League
F09:49Kuruvchi Kokand Qoqo

1

1:2 Buxoro FK

1

1

[1-2] H2H
F09:55Lokomotiv Tashkent

1

2:2 Qizilqum Zarafshon

3

[1-2] H2H
USA National Premier Soccer League
F19:30Peachtree City

3

2:4 SC United Bantams

3

[0-2] H2H
F20:00FA Euro

1

5

0:1 Long Island Rough Ri

1

2

[0-0] H2H
USA Open Cup
F19:00North Carolina

1

4:1 Ocean City Noreaster

3

[2-1] H2H
Uruguay Reserve League
F09:00Rampla Juniors Reser

3

0:2 Nacional de Montevid

3

[0-2] H2H
F14:00Danubio Reserves

1

6:3 Boston River Reserve

3

[2-3] H2H
Uganda Premier League
F09:00Kampala City Council

2

2:1 BUL FC

2

[1-0] H2H
F09:00Vipers

1

5:0 Express FC

2

[2-0] H2H
Turkiye Lig3
F09:00Keciorengucu

6

2:4 Afjet Afyonspor

3

[1-2] H2H
F11:59Sakaryaspor

1

2

2:1 Gumushanespor

3

[1-0] H2H
Turkey 3. Ligi B
F09:00Ankarademirspor

5

3:1 Diyarbakirspor

1

5

[1-0] H2H
Tanzania Ligue 1
F09:00Young Africans

2

1:0 Mbao FC

1

[1-0] H2H
Swedish Cup
F13:00Hassleholms IF

1

1:0 Kristianstads FF

2

[0-0] H2H
F13:30IF Sylvia

1

2:0 Oskarshamns AIK

2

[1-0] H2H
Sweden Folksam U21 Superettan
F11:00Vasalunds IF U21 1:1 Vasteras SK FK U21[1-1] H2H
Sweden Superettan
F13:00Oster

2

1:3 GAIS Goteborg

2

[0-1] H2H
Slovakia Premier League
F11:20MFK Skalica

1

5

2:1 FK Senica

2

[2-1] H2H
Singapore U19 League
F07:30Balestier Khalsa U19

1

0:4 Geylang Internationa

1

[0-3] H2H
Serbia Prva Liga
F11:00Indjija 1:0 FK Temnic

1

[0-0] H2H
Advertisements:
Rwanda National League
F09:30Kiyovu FC

4

4:1 AS Kigali

2

[2-0] H2H
Russia Womens Premier League
F06:00Lokomotiv Moscow (w)

2

2:0 Zvezda 2005 (w)

1

[1-0] H2H
F07:00CSKA Moscow (W)

2

2:1 Krasnodar FK (w)

2

[1-0] H2H
F08:00Yenisey Krasnoyarsk

1

1:2 Chertanovo Moscow (w

2

[0-2] H2H
F11:00FK Ryazan (w) 4:0 Torpedo Izhevsk (w)[1-0] H2H
Russia Division 3
F05:00SSh-75

1

3

1:2 Sportakademklub Mosc

2

1

[0-1] H2H
F07:00FK Zenit Moskva 2:0 Burevestnik

2

[0-0] H2H
F09:00FK Rosich

2

3:2 Troitsk

4

[0-1] H2H
F09:30FC Shakhtar Korkino

1

2:2 Tobol Tobolsk

1

[1-0] H2H
F10:00FSM

2

2:1 FK Vulkan

2

[1-1] H2H
F11:00Letnii Dozhdik

3

2:4 Chertanovo-M

2

[1-3] H2H
F11:30Prialit Reutov

1

0:2 Lokomotiv-M

1

2

[0-1] H2H
F11:59Inter Alpha

1

0:9 FK Zelenograd[0-3] H2H
Romania Liga I
F13:45Juventus Bucuresti

2

1:3 Concordia Chiajna

2

[1-2] H2H
Paraguay reserve team league
F08:00Independiente FBC Re 2:3 Cerro Porteno Asunci[2-1] H2H
Oman Professional League
F14:00Oman Club

1

1:1 Dhufar

1

4

[1-1] H2H
F14:00Alslam

2

1:3 Muscat

2

[0-3] H2H
Norway Division 4
F11:59Lokomotiv Oslo

2

0:1 Molde B

1

[0-0] H2H
F13:00Donn

1

1

4:3 Sandefjord B

1

4

[2-1] H2H
F13:00Staal Jorpeland

2

4:0 Egersund 2

1

[1-0] H2H
Advertisements:
F13:00Ostsiden IL

2

2:2 Lillestrom B

2

[2-1] H2H
F13:00Brann 2 3:1 Lysekloster

1

[2-1] H2H
F13:00Rosenborg B 3:0 Tillerbyen FK

1

[2-0] H2H
Norway 2.Liga
F12:30Skeid Oslo

1

2:0 Valerenga B

1

1

[1-0] H2H
F13:00Stabaek B

2

1:0 Baerum SK

1

[0-0] H2H
F13:00Fredrikstad

3

2:0 Odd Grenland 2

2

[0-0] H2H
Norway Adeccoligaen
F13:00Viking

3

0:2 Aalesund FK

3

[0-1] H2H
Liga Super Malaysia
F10:00Kedah

1

2:0 Pahang

2

[1-0] H2H
F10:00Kuala Lumpur

3

5:1 Kelantan

2

[3-1] H2H
F10:00Terengganu

3

2:0 Perak

1

[1-0] H2H
Malaysia Premier League
F10:00Sarawak

2

0:2 Darul Takzim II

1

[0-2] H2H
F10:00MISC-MIFA

1

3:2 Pulau Pinang

1

[1-1] H2H
F10:00PDRM

3

2:2 UKM FC

2

[1-0] H2H
Lithuania - 2.Division
F11:00Atletas Kaunas

3

6:0 FK Zalgiris Vilnius

1

[2-0] H2H
F11:30Utenis Utena

4

1:1 FK Trakai II

3

[0-1] H2H
F11:30FC Pakruojis 0:1 Banga Gargzdai[0-1] H2H
F11:59Taip

5

2:2 Nevezis Kedainiai

4

[0-1] H2H
F13:15Koralas

2

0:12 Kupiskis[0-4] H2H
Lithuania - 1.Division
F11:00Suduva

2

3:0 Stumbras

3

[0-0] H2H
Iceland 4 Deild
F16:00Ymir

1

6:0 KB Breidholt

1

2

[4-0] H2H
Advertisements:
Latvia Reserve League
F11:00FK Jelgava Reserves

3

1:3 FK Ventspils Reserve

2

[0-2] H2H
S07:00Rigas FS Reserves 0:0 Rigas Futbola Skola H2H
Kenya Super League
F08:00Coast Stima

1

1:0 Nakuru All Stars

1

[0-0] H2H
Italian Women Cup
F15:00Brescia (w)

1

1:0 Tavagnacco (w)

2

[1-0] H2H
Israel Youth League
F10:15Hapoel Petah Tikva N

5

2:2 Hapoel Rishon Lezion

2

[0-0] H2H
F12:50Ironi Ramat Hasharon 1:1 Hapoel Kiryat Shmona

1

[0-1] H2H
Iraqi Premier League
F09:30AL Najaf 1:0 Zakho[1-0] H2H
F09:30Al Semawah 2:0 Al Bahri[1-0] H2H
F09:30Baghdad 0:1 Karbalaa[0-0] H2H
F15:00Al Talaba 2:1 Al Diwaniya[1-0] H2H
Ireland Leinster Senior League
F14:00Killreen Celtic 2:2 Carrigaline United

1

[1-0] H2H
F14:00Sport Recife (w) 8:0 Pinheirense PA(w)

2

[6-0] H2H
F14:00Fundacao Laura Santo 5:1 Audax SP (w)

1

[2-1] H2H
F14:00Flamengo/RJ (w)

1

4:2 Vitoria BA (W)

2

[2-1] H2H
Indonesia Division 1
F09:30Pstni

1

0:1 Perseru Serui

1

[0-0] H2H
F09:30Arema Malang

5

4:0 Bhayangkara Surabaya

2

[2-0] H2H
F09:30Mitra Kukar 1:0 PSMS Medan

2

[0-0] H2H
F10:00Sriwijaya FC 4:0 PSIS Semarang

4

[0-0] H2H
ICE WC
F15:15Fjolnir (w) 3:0 Haukar (w)

1

[1-0] H2H
F15:15Einherji (w) 0:2 Fjardabyggd (w)[0-0] H2H
Advertisements:
F16:00Hviti Riddarinn (w)

1

0:12 Afturelding/Fram (w)[0-6] H2H
S15:15Einherji (w) 0:0 Fjardab Hottur Leikn H2H
Iceland U19 League
S16:00Serfaus ajir Dell Ha 0:0 Keflavik Njardvik U1 H2H
Iceland Premier Division
F15:15KA Akureyri

2

0:0 Keflavik

2

[0-0] H2H
Holland Youth Eredivisie
F12:30Feyenoord U19 1:0 FC Utrecht U19[1-0] H2H
Holland Reserve League
F12:30SC Heerenveen Reserv 2:4 RKC Waalwijk Reserve[0-0] H2H
Greece U19
F10:30Aris Thessaloniki U1

2

2:2 Apollon Pontou Kalam

4

[1-2] H2H
Germany Oberliga Niedersachsen - Full Time Result
F13:30Holstein Kiel II 7:0 Brinkumer SV[2-0] H2H
F13:30VfL Oldenburg

1

5:0 FC Teutonia 05

3

[1-0] H2H
Gibraltar Premier Division
F14:30Mons Calpe SC

2

0:6 FC Lincoln

1

[0-3] H2H
Germany Youth U17 League
F05:00MSV Duisburg U17 1:5 Monchengladbach U17[1-4] H2H
Finland Kolmonen
S11:59SIF 0:0 VPS Vaasa-J H2H
S12:30I-JBK 0:0 KPS H2H
Australia New South Wales NPL Women
F05:30FFSA NTC Girls (w) 0:4 Metropolis United (w[0-2] H2H
Estonia Womens Meistri Liiga
F11:59FC Flora Tallinn (W) 10:0 Tammeka Tartu (W)[2-0] H2H
Estonia Champions League
F11:30Flora Paide

1

0:2 Trans Narva

3

[0-1] H2H
F13:30Tartu JK Maag Tammek 0:0 Viljandi Tulevik

1

[0-0] H2H
England County cup
F14:30Penistone Church

1

3:3 Shaw Lane Aquaforce

1

[2-1] H2H
Denmark U21
S13:00Vanlose U21 0:0 Glostrup FKU21 H2H
Danish SAS Ligaen
F13:00Sonderjyske

1

0:2 Aarhus AGF

1

4

[0-1] H2H
Advertisements:
Denmark Reserves League
F05:00FC Nordsjaelland Res 3:0 Aalborg BK Reserve[0-0] H2H
F11:00Horsens Reserve

1

2:6 Esbjerg FB Reserve[2-4] H2H
Denmark Fynsserien
S12:45Krarup/Espe 0:0 MG BK H2H
S13:00OB 2 0:0 OKS H2H
S13:00Norre AabyIK 0:0 Flemlose Haarby H2H
Denmark - 4.Liga
S13:00Hvidovre IF 2 0:0 KB 2 H2H
S13:00Lundtofte Boldklub 0:0 BSF H2H
Denmark Youth U19
F11:59FC Kobenhavn U19 5:3 Randers Freja U19

1

2

[2-1] H2H
Danish U17
F11:30VejleU17 1:3 AalborgU17[0-1] H2H
Czech Republic U19 League
F06:15Sigma Olomouc U19

1

8:1 Bohemians 1905 U19[4-0] H2H
Copa Libertadores
S20:30Universidad de Chile 0:1 Vasco da Gama

2

H2H
S20:30Cruzeiro (MG)

1

2:1 Racing Club

1

H2H
Colombia Copa Premier
S20:45Barranquilla FC

1

0:0 Fortaleza F.C H2H
CAF Champions League
F11:59Horoya AC

2

2:2 Mamelodi Sundowns

1

[0-0] H2H
Cameroon Elite two
F08:30Renaissance Ngoumou

3

3:0 Dynamo de Douala

2

[2-0] H2H
F08:40AS Matelots

2

0:0 Panthere Sportive du

2

[0-0] H2H
F10:30AS Etoa Meki

1

0:0 Racing de Bafoussam[0-0] H2H
F10:30Lion Blesse

1

2:2 Bang Bullet FC

2

[1-2] H2H
F10:30Avion Academy

2

2:1 PWD de Bamenda

1

[2-0] H2H
Brazil Campeonato U19
F14:30Cascavel PR U19

1

3:2 Iraty SC U19

3

[2-2] H2H
Brazil Serie B
F18:15CSA-AL

3

1:4 Figueirense[1-1] H2H
S20:30Fortaleza

1

1:0 Criciuma

1

H2H
Brazil Campeonato Paulista Youth
F14:00Lajeadense/RS U20

2

1:1 Soledade FC U20

1

1

[1-1] H2H
F18:45Bahia (Youth)

4

2:2 Vitoria Salvador (Yo

2

[2-2] H2H
Brasil Campeonato do Nordeste Primeira
F18:00Santa Cruz PE

1

2

1:4 ABC RN

1

[0-3] H2H
Botswana Premier League
F09:45Gilport Lions 1:2 Gaborone United

1

[1-2] H2H
S09:45Uniao Flamengo Santo 0:0 Miscellaneous H2H
Belarus Reserve League
F06:00Dinamo Minsk Reserve 1:1 Bate Borisov Reserve

3

[1-1] H2H
F11:00FC Slutsk Reserves

1

1:1 Dinamo Brest Reserve

1

[1-1] H2H
Belarusian Premier League
F11:45FK Gorodeya

1

0:1 Shakhter Soligorsk

2

[0-0] H2H
F13:45FK Isloch Minsk

2

1:1 Luch Minsk

1

3

[0-0] H2H
Austria Landesliga
F13:00ASK Voitsberg

4

1:2 TSV Sparkasse Pollau[1-1] H2H
F13:00St. Anna am Aigen 7:3 Kapfenberg (Youth)

1

[2-2] H2H
F13:30Grazer AK 3:0 Usv Mettersdorf

2

[1-0] H2H
Australian cloth
F06:30Pine Hills

1

3

2:4 North Star

3

[1-2] H2H
Australia Brisbane Cup
F05:30Bayside United FC 5:0 North Pine United

1

[4-0] H2H
Austria Amateur cup
F11:59SVG Bleiburg

2

0:2 SAK Klagenfurt

4

[0-0] H2H
Argentina Reserve League
F09:00Atletico Rafaela Res

2

2:1 CA Brown de Adrogue

2

3

[0-0] H2H
F10:00Los Andes Reserves

6

2:1 Sarmiento Junin Rese

2

[1-0] H2H
Angola Girabola League
S10:00Petro Atletico de Lu 0:0 Sporting Cabinda H2H
Argentina group C Tebolidun League Manchester
F14:30Argentino de Quilmes 2:0 Deportivo Merlo

3

[0-0] H2H
F14:30Central Cordoba 0:0 Canuelas FC

2

[0-0] H2H
F14:30Club Lujan

2

2:1 Ferrocarril Midland

1

4

[2-1] H2H
F14:30Uhl Que Sa

2

2:0 Leandro N Alem

3

[1-0] H2H
Australia FFA Cup
F05:00Cumberland United FC

1

2:3 Adelaide Comets FC

3

[0-1] H2H
F05:30Ipswich City

1

0:4 Peninsula Power[0-4] H2H
Advertisements: